انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:10am

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 راهنمایی برای تهیه ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

2500 مترشعاعه بردش هست اونم توجایه صاف

جمعه 6 تیر1393 - 7:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

معین جان توی انجمن چنتا مدار ردیاب هست خودت بسازی بهتره حداقل میدونی چی دستت داری هر جایی بیشتر تبلیغه تا واقعیت خودانی

جمعه 6 تیر1393 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز ردیاب انجمن به نظر من ردیاب قابل قبولی هست هم قیمتش مناسب هست هم این که از نظر این که فرکانس دستی داره و میتونی خودت فرکانس مورد نظرت را بهش بدی, من چندین جای باهاش زدم که بعد حفاریشآن آثار قابل اطمینانی در آمد اما متاسفانه نصفه نیمه رها شده. اگه باری باهاش در بیارم حتما تو سایت قرار میدم. تا دوستان تازه وارد راهت تر نسبت به تهیه ش اقدام کنند.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 6 تیر1393 - 9:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

امیر حسام نوشته است:
معین جان توی انجمن چنتا مدار ردیاب هست خودت بسازی بهتره حداقل میدونی چی دستت داری هر جایی بیشتر تبلیغه تا واقعیت خودانی

امیر حسام جان ممنونم
اما راستش رو بخوای امیر حسام جان باید قبول کنیم واقعا مداراتی که میزان توی اینترنت کار نمیکنه.قبول دارم شاید خیلی حرفها راجع به محصولات خیلی شرکتها فقط تبلیغ باشه ولی شاید با کمی تحقیق کردن بشه توی این دنیای 1000رنگ یه چیز خوب پیدا کرد.راستش راجع به این دوتا محصول خیلی تحقیق کردم این چند وقت مخصوصا راجع به آر دی چون قدیمتره و کارش رو از نزدیک دیدم .توی همه ردیابها فعلا روی این دوتا مترکز شدم و ازشون خوشم اومده.چون قبلا محصول اون شرکت آمریکایی فیتزجرالد رو داشتم و اون کلاه سرم رفت نمیخوام مجدد تکرار شه.
حالا باز هم تحقیق میکنم تا ببینم خدا چی میخواد توکل بر خدا.
از همه دوستانی که راهنماییم کردن ممنونم و ممنون میشم اگه باز هم محصولی از هر شرکتی بود راهنماییم کنید
فدای همتون :-*

شنبه 6 تیر1393 - 12:37am
مدیر کل
مدیر کل

عزیزان در مورد خرید ردیابهای گرانقیمت برادرانه یک توصیه ای به شما بکنم! ردیاب ها اصولا سیستم فرکانسی مشخص و اکثرا ساده ای دارن. علتش هم مشخصه چون سنس و گیرنده الکترونیکی ندارن! اگر داشته باشن که کلا تبدیل به دستگاه دیگری میشن و بحثش جداست. ولی اگر سنس از طریق آنتنهای معمول صورت بگیره قضیه همشون شبیه به هم هست. بنابراین از اصول مشابهی در جوابدهی و حتی خطا پیروی میکنن. بنظر من در صورتیکه واقعا قصد هزینه کردن زیاد روی ردیاب رو دارین با توجه به اینکه اصل مشکل همه ردیاب ها به میزان خطاهاست باید این مساله رو بیشتر چک کنین. یعنی باید نقاط یا شرایط یا ذراتی رو که با ردیاب های دیگه قبلا خطا زدین در نظر بگیرین و بعد ردیاب جدید رو هم در همون شرایط بررسی کنین ببینین اونم خطا میزنه یا نه. اگر میزان خطاها واقعا کمتر باشه اونوقت میشه گفت ارزش ردیاب بیشتر مشخص میشه. این کاری هست که دقیقا جناب جاوید هم انجام دادن و به نتایج جالبی رسیدن.

شنبه 6 تیر1393 - 2:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

بالاخره بعد از چند وقت تحقیق کردن تصمیم گرفتم که آر دی بخرم و خریدم البته دلم میخواست یو جی بخرم ولی پولم نمی رسید.دیروز این سیستم رو تهیه کردم .توی تستهایی که توی محیط باغ خودمون زدیم با یک تکه طلای 18 عیار به وزن 30 گرم واقعا جالب بود .چون قبلا با سیستمهای ردیاب فیتزجرالد کار کرده بودم حدودا کار با این مدل ردیابها رو تا حدودی آشنا بودم.فقط در زمینه تستها و کار با قسمت حذف ذراتش چیزی نمیدونم یعنی متوجه نشدم.ممنون میشم دوستانی که این سیستم داشتن یا دارن کمک کنن که به چه صورته؟

یکشنبه 15 تیر1393 - 11:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام معین جان قیمتش چنده کاراییش چطوره

یکشنبه 15 تیر1393 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

رهنما نوشته است:

راهنما جان تو قسمت ردیابهای دیپ فایندرز هم دوستمون آقا کیهان ازم پرسید خدمتشون عرض کردم .از استانبول ترکیه خودم گرفتم توی سایتش زده بود 10000یورو ولی من با هزار و یک منت به دلار تونستم 11000 دلار بگیرم .
راستش توی تستی که توی باغ خودمون داشتم خیلی قشنگ و عالی جواب داد .راستش توی قسمت تست و حذف ذارتش موندم نمیدونم چطوریه ممنون میشم کمکم کنید
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=30&t=839&start=170

دوشنبه 15 تیر1393 - 12:12am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

moein نوشته است:
رهنما نوشته است:

راهنما جان تو قسمت ردیابهای دیپ فایندرز هم دوستمون آقا کیهان ازم پرسید خدمتشون عرض کردم .از استانبول ترکیه خودم گرفتم توی سایتش زده بود 10000یورو ولی من با هزار و یک منت به دلار تونستم 11000 دلار بگیرم .
راستش توی تستی که توی باغ خودمون داشتم خیلی قشنگ و عالی جواب داد .راستش توی قسمت تست و حذف ذارتش موندم نمیدونم چطوریه ممنون میشم کمکم کنید

شما هنوز کار دارید عزیز ;)

دوشنبه 15 تیر1393 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

Kani نوشته است:
moein نوشته است:
رهنما نوشته است:

شما هنوز کار دارید عزیز ;)

چرا آقا کانی؟یعنی اینقدر سخته؟
فکر نمیکنم از نویگیتور سخت تر باشه که اره؟

دوشنبه 15 تیر1393 - 1:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure