انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 11:24am

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 راهنمایی برای تهیه ردیاب 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

شما روی سطح تست کردید و به قول خودتون عالی کار کرد. دوست عزیز به این تست سطح دل خوش نکن.
مهم اینه که بتونی اهداف زیر زمینو بیابی و نقطه هم کنی و البته بتونی تشخیص بدی هدفت خطاست یا نه.

دوشنبه 16 تیر1393 - 8:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

سورنا نوشته است:
شرکت دیپ فایندرز rd_pro یا ug_50 این دو بسیار عالیند. سیستم کارکرد فرکانسی، حذ ذرات و مواد معدنی، نشانگر حجم و وزن بار بصورت تقریبی، طبق کاتالوگ 8 تا 10 کیلومتر شعاع عملکرد و 40 تا 50 متر عمق میزنه، rd چهارتا فیلتر داره برای تایید و ugشش فیلتره هستش. اگ بری توی سایت سازندش خیلی بیشتر ازش خوشت میاد! رویای اپراتورهاست.

فقط خالی بندیه :-Q

دوشنبه 16 تیر1393 - 1:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای خرید ردیاب پول زیادی ندید چون هیچ فایده ای نداره همشون املاح رو میگیرن خریدن ردیاب بالای یک میلیون اشتباهه ، شما یک ردیاب یک میلیونی رو با خودت ببر یک ردیاب بالای 20 میلون رو هم ببر ازشون تست بگیر کارایی هر دو در یک حد هست لا اقل وقتی ازش سیر شدی دلت نمی سوزه که پول زیادی بابتش ندادی ، در ردیابی فقط اپراتور حرف اول - اخر رو میزنه اینقدر دنبال ردیاب گران قیمت نباشید ، حتما چند سال باید تجربه داشته باشید مثل صوتی نیست که اپراتور جز تنظیمات دستگاه کار دیگه ای نباید بکنه خودش باید تشخیص بده و صوت بکشه ، ردیاب تجربه زیادی میخواد من 8 ساله ردیاب دارم هنوزم که هنوزه هر جای جدید یک تجربه جدید برام هست .

دوشنبه 16 تیر1393 - 1:36pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من شما با 11000 دلار رفتین همچین ردیابی گرفتین و برای حذف ذراتش موندین و مطمئن باشید چون دست تنها هستین به قول استاد کانی کلی راه باید برین تا مثلا چند درصد از حذف خطای اونو یاد بگیرین چون شما تنهایین اصلا پیش خودتون فکر کردین این انجمن برای چی برپا شد برای اینکه همه یکدست باشند و از یه نوع دستگاه استفاده کنند و سریعتر به هدف برسند مانند این ردیاب انجمن که اگر تاپیک اموزش اپراتوری 35 رو مطالعه کرده باشین متوجه میشین چند نفر به هدف زدند با این ردیاب و مورد اعتماد این کاربران بودند یا تاپیک اشیا پیدا شده توسط ردیاب انجمن خب پس عقل حکم میکنه بجای اینکه شما برین 11000 هزار دلار پول بدین برای یه ردیاب که معلوم نیست بعدا برای اپراتوریش چه مشکلاتی دارین و مخصوصا حذف خطاش این ردیاب انجمن رو میخریدین با قیمت ناچیزی حداقل تست میکردین و باهاش کارمیکردین اگر میدین بدردتون نمیخوره اونوقت میرفتین همچین پولی برای یه ردیاب میدادین .
ببین دوست من بخدا به اون قرانی که شما میپرستین بنده قصد تبلیغ این ردیاب رو ندارم فقط یهو این حس بهم دست داد که بیام این پست رو بزنم و برای شما روشن کنم که ردیاب داستانی داره واسه گفتن اگر این ردیاب ما ردیاب شد به کمک همین اساتید انجمن به اینجا رسید و تست های زیادی انجام شد حفاریها شده و کلی زحمت روش کشیده شده و از قدیم گفتن چند کله بهتراز یک کله هست برای تصمیم گرفتن و انجام دادن کاری .
بنظر بنده شما کار اشتباهی کردین که یه همچین پولی واسه این ردیاب دادین میتونستین باکمترین مبلغ و هزینه بهترین دستگاه و کارایی رو داشته باشین این نظر بنده بود . انشاالله بزودی استاد جاوید هم قصد داره این ردیابی که شما خریداری کردین با ردیاب 35 مقایسه و اعلام کنه کدوم کاراییش بهتره . استاد اریا و استاد حمزه , کلا اکثر ردیابها رو رد کردند و همین ردیاب 35 رو اعلام کردند از نظر کاریی و نقطه زنیش استاد کرمی هم همینطور و اکثر اساتید این انجمن که درخاطرم نیست اصل مهم اینه دوستان ردیاب بتونه بدون خطا اگر هدفی وجود داشته باشه بروی روی هدف و نقطه کنه که بحمدالله این 35 همچین قدرتی رو داره .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:10pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوست من .
اگر مکانی داشته باشی که حتما در اونجا بار مدفون باشه .همین ردیاب انجمن را ببری 50-100 متری اونو میگیره .
فقط شرطش اینه که یک سالی مدام ومستمر باهاش تمرین داشته باشی .
ولی اگر میخوای ردیابی بگیری که اونو بگیری دستت و هر کجا که رفتی تا شعاع 2 کیلومتر برات جارو کنه که باید ............................

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

شنبه 4 مرداد1393 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
مجتبی نوشته است:
دوست من شما با 11000 دلار رفتین همچین ردیابی گرفتین و برای حذف ذراتش موندین و مطمئن باشید چون دست تنها هستین به قول استاد کانی کلی راه باید برین تا مثلا چند درصد از حذف خطای اونو یاد بگیرین چون شما تنهایین اصلا پیش خودتون فکر کردین این انجمن برای چی برپا شد برای اینکه همه یکدست باشند و از یه نوع دستگاه استفاده کنند و سریعتر به هدف برسند مانند این ردیاب انجمن که اگر تاپیک اموزش اپراتوری 35 رو مطالعه کرده باشین متوجه میشین چند نفر به هدف زدند با این ردیاب و مورد اعتماد این کاربران بودند یا تاپیک اشیا پیدا شده توسط ردیاب انجمن خب پس عقل حکم میکنه بجای اینکه شما برین 11000 هزار دلار پول بدین برای یه ردیاب که معلوم نیست بعدا برای اپراتوریش چه مشکلاتی دارین و مخصوصا حذف خطاش این ردیاب انجمن رو میخریدین با قیمت ناچیزی حداقل تست میکردین و باهاش کارمیکردین اگر میدین بدردتون نمیخوره اونوقت میرفتین همچین پولی برای یه ردیاب میدادین .
ببین دوست من بخدا به اون قرانی که شما میپرستین بنده قصد تبلیغ این ردیاب رو ندارم فقط یهو این حس بهم دست داد که بیام این پست رو بزنم و برای شما روشن کنم که ردیاب داستانی داره واسه گفتن اگر این ردیاب ما ردیاب شد به کمک همین اساتید انجمن به اینجا رسید و تست های زیادی انجام شد حفاریها شده و کلی زحمت روش کشیده شده و از قدیم گفتن چند کله بهتراز یک کله هست برای تصمیم گرفتن و انجام دادن کاری .
بنظر بنده شما کار اشتباهی کردین که یه همچین پولی واسه این ردیاب دادین میتونستین باکمترین مبلغ و هزینه بهترین دستگاه و کارایی رو داشته باشین این نظر بنده بود . انشاالله بزودی استاد جاوید هم قصد داره این ردیابی که شما خریداری کردین با ردیاب 35 مقایسه و اعلام کنه کدوم کاراییش بهتره . استاد اریا استاد حمزه , کلا اکثر ردیابها رو رد کردند و همین ردیاب 35 رو اعلام کردند از نظر کاریی و نقطه زنیش استاد کرمی هم همینطور و اکثر اساتید این انجمن که درخاطرم نیست اصل مهم اینه دوستان ردیاب بتونه بدون خطا اگر هدفی وجود داشته باشه بروی روی هدف و نقطه کنه که بحمدالله این 35 همچین قدرتی رو داره .

دوستان به گفته های آقا مجتبی اصلا شک نکنید.البته اینم بگم که این ردیاب به تنهایی هیچ گونه جای پیشرفت نداشت.و ردیاب 35 مدیون اساتید محترم وبچه های گل سایت هستش.و وجود سایت فلز جو همه رو دور هم جمع کرده.و همین باعث غلبه بر مشکلات و پیشرفت 35 شده.ودوستان جدید تعداد صفحه های بالا رو ببینید به همین راحتی این رقم به وجود نیومده.شما هر صفحه ای که باز کنید داخل اون صفحه یک دنیا تجربه پیدا میکنید.واین تجربه ها توهیچ سایتی پیدا نمیشه.من به شخصه با این حالی که 35 رو ندارم .ولی اینقدر عاشق بچه های سایت شدم که باید هر روز{به جز روزهای تعطیل} حتما حتما چند ساعتی توی سایت باید باشم. و از تجربه های بچه ها یادداشت بردارم.شرمنده دوستان هستم.و برای تمام دوستان آرزوی موفقیعت در تمام مراحل زندگی در کنار خانواده دارم. @};- @};-

یکشنبه 5 مرداد1393 - 8:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی هست ردایاب رو بخواد نصف قیمت بازار

پنج شنبه 30 مهر1393 - 12:58am

جالی بسی تاسف است که عزیزان بدون اگاهی و صرفا بخاطر تعریف شرکتهای ایرانی که پول هنگفتی بخاطر فروش این ردیابهای به اصطلاح انگلیسی که در اصل ترکیه ای است به نام شرکت دیپ فایندر هزینه میکنند و یا با محصولات شرکتی قدرتمندی مثل فیلدجرالد امریکا مقایسش میکنند.شرکتی که بخاطر اینکه نتونند تقلبی بکنند هیچ جای دنیا نمایندگی ندارد.

پنج شنبه 1 آبان1393 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جالب اینه که جدیدا از یه منبع معتبر امار دستگاههای دیپ فایندر رسیده که : تو تهران تولید میشه ..... پس مثل من کلاه سرتون نره ......هر کسی هم که خواست بگه تا امار بدم کی و کجا .

پنج شنبه 1 آبان1393 - 9:17pm

داوود نوشته است:
جالی بسی تاسف است که عزیزان بدون اگاهی و صرفا بخاطر تعریف شرکتهای ایرانی که پول هنگفتی بخاطر فروش این ردیابهای به اصطلاح انگلیسی که در اصل ترکیه ای است به نام شرکت دیپ فایندر هزینه میکنند و یا با محصولات شرکتی قدرتمندی مثل فیلدجرالد امریکا مقایسش میکنند.شرکتی که بخاطر اینکه نتونند تقلبی بکنند هیچ جای دنیا نمایندگی ندارد.

درضمن اضافه کنم شما برید تو سایت همین شرکت دیپ فایندر متوجه تقلبش میشید . آدرسشو نگاه کنید .نوشته انگلیس خیابان 57 !!!!!!ا. ایرانی ها با همکاری ترکیه ایها از این کارها زیا د میکنند .سایت درست میکنند .دو تا شماره میزارن با آدرس واهی .مثل شرکت رادارتم به اسم فندلاند یا شرکت empireبه اسم آلمان برید تو سایت امیایر متوجه میشین .یا شرکت lorex لورکس به اسم شرکت آلمانی .که دیدم چندتا از این شرکتهای فلزیاب ایرانی تبلیغ شان میکنند.این رو به کار برهای عزیز گفتم که هوشیار باشند .من ردیاب این شرکت فلزجو را تا بحال ندیدم وصاحبانشون نمیشناسم.ولی برداشتی که از صحبتها و پست های که خواندم دارم اینکه سگ شرف دارن به این دستگاههای متقلب که اشاره شد .بخاطر این که حداقل صداقت دارن و به اسم ردیاب خارجی پول میلیونی نمیگیرن . اگه هم کار نده ردیابشان حداقل زیاد ضرر نکردید .

آخرین بار توسط داوود در جمعه 2 آبان1393 - 12:30pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 2 آبان1393 - 12:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure