انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:08am

پاسخ به موضوع  [ 225 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 23  بعدی
 مژده - مکمل ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
قبل از هرچيز خدمت شما عرض کنم بايد همه دوستان روى اين موضوع همفکری کنيم تاشايد بشه از طريق اصولی اين طرح رو به مرحله ساخت نهايی برسونيم و اما در رابطه با طرح برديا نبايد زود تصميم به خريد و فروش گرفت بايد دوستان ديگر هم طرح اوليه رو بسازن و بعد از درست بودن نتايچ همه دوستان اقدام به ساخت اصولى بکنيم هرچند طرح اوليه جواب داده اما بازهم لازمه آزمون و خطاهايی صورت بگيره اينطور نيست که هرطرحی جواب نسبتا خوبى داده باشه به بهره بردارى کلى برسه اگر اينطور باشه بايد طرح دوستمون هوشى رو هم جزء قطعات ردياب 35به حساب بياريم که تاثير ذهن رو به صفر رسونده حالا منکه نساختم بايد تست کنم مثل اين طرح که بايد دوستان تست کنن ،بنابراين نظر من در رابطه با اين طرح اينه که شايد جدا بودن آنتن از شخص اپراتور ميتونه علاوه بر خذف خطای ذهن در تشخيص جنس واقعى تاثير به سزايی داشته باشه هرچند اگرکسی واقعا اصولی آنتن بزنه احتياجی به اين قطعه نيست ولى جای تأمل داره

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 18 تیر1393 - 3:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بله حق با شماست البته من هم آنتن حذف کننده نیروی ذهن آقای هوشی را هم گفتم و یا اگر موارد دیگری هم باشد
:) :) :) @};- @};- @};-

چهارشنبه 18 تیر1393 - 3:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان سلام، نزدیک 1 سال تو انجمن نبودم،دلیل خاصی هم نداشت.فقط اوقات بیکاری مشغول بودم و مثل خیلی از دوستان به صورت عملی کار کردم.به دلیل دور بودن از انجمن به روز نیستم اما خودمو میرسونم.چون بحث مکمل ردیابه ،چیزی که من خودم دیدم اینه که مکملها تا عمق خاصی ادای وظیفه میکنن و حتما توی تست ها میزان توانایی عمق حذف کنندگی ثبت و اعلام بشه

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

چهارشنبه 18 تیر1393 - 11:28pm

چرا ما اینجوریم؟ چرا تا دیدم یه وسیله کارش خوبه سریع به فکر قیمت گذاری و فروشش میافتیم؟؟؟ :-\ جالب اینه که کسی که خودش این طرحو داده که آقا بردیا عزیز هستند طرح فروشو هنوز بیان نکردند و اگه هم میخواست اینکارو بکنه از اول میتونست اینجا نگه و خودش راه بندازه بعد بزاره واسه فروش. چند مورد دیگه هم شبیه به همین در انجمن هست. دوستان بیایم مثل آقا بردیا و مهندس حمید و دیگر افراد این انجمن که صادقانه دارن مطالبشونو در اختیار دوستان میزارند ماهم یه کمک کوچیکی در جهت بهبود شرایط انجام بدیم و اگه هم نیمتونیم دیگه بحث قیمتو اینجور صحبتهارو حداقل به میان نیاریم. ممنون از همه عزیزان و عذر خواهی میکنم.

پنج شنبه 19 تیر1393 - 10:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

gurgin نوشته است:
چرا ما اینجوریم؟ چرا تا دیدم یه وسیله کارش خوبه سریع به فکر قیمت گذاری و فروشش میافتیم؟؟؟ .

دوست عزیز من که نگفتم 50 تا از اینها می خوام و بخوام کاسبی راه بیندازم و خرید و فروش کنم
من هم مثل دیگر دوستان یک ردیاب 35 دارم
اگر وسایل کمکی در جهت رفع خطا مانند خطای ذهن وجود دارد خوب طبیعی است کسی که ردیاب رو داره بخواهد اینها رو داشته باشه
حالا اگر خودش تونست درستش کنه که بهتر
اگر هم کسی نتونست درستش کنه نمیشه که بی خیالش شود که
سپاس

پنج شنبه 19 تیر1393 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
gurgin نوشته است:
چرا ما اینجوریم؟ چرا تا دیدم یه وسیله کارش خوبه سریع به فکر قیمت گذاری و فروشش میافتیم؟؟؟ :-\ جالب اینه که کسی که خودش این طرحو داده که آقا بردیا عزیز هستند طرح فروشو هنوز بیان نکردند و اگه هم میخواست اینکارو بکنه از اول میتونست اینجا نگه و خودش راه بندازه بعد بزاره واسه فروش. چند مورد دیگه هم شبیه به همین در انجمن هست. دوستان بیایم مثل آقا بردیا و مهندس حمید و دیگر افراد این انجمن که صادقانه دارن مطالبشونو در اختیار دوستان میزارند ماهم یه کمک کوچیکی در جهت بهبود شرایط انجام بدیم و اگه هم نیمتونیم دیگه بحث قیمتو اینجور صحبتهارو حداقل به میان نیاریم. ممنون از همه عزیزان و عذر خواهی میکنم.

شما رو نمیدونیم.والله کسی قیمت نذاشته.یعنی چیزی آماده نشده برای فروش که قیمت هم گذاشته بشه. بله اگه یسری پارازیت ول نکنن همه چی به روال خودش پیش میره.شما هم فکر جدید دارید بفرما تا ما استفاده کنیم. :ymtongue:
اول بسم الله با فاز منفی وارد شدی.

شنبه 21 تیر1393 - 8:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
آقاغ بردیا و دوستان دیگر اگر طرح نهایی شما تکمیل شده و دوست داشته باشید من میتونم یه نمونه برای شما بسازم و بازم اگه مایل بودیدو جواب نهاییو داد برای همه دوستان به قیمت تمام شده بسازم از طرفی چون من کارگاه ماشین سازی دارم و ابزار کاملی در اختبیار دارم و همچنین در طراحی و ساخت ماشین آلات مهارت دارم گفتم شاید بتونم کمکی کنم در هر صورت در خدمت هستیم .موفق باشید

شنبه 21 تیر1393 - 3:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeed630 نوشته است:
سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
آقاغ بردیا و دوستان دیگر اگر طرح نهایی شما تکمیل شده و دوست داشته باشید من میتونم یه نمونه برای شما بسازم و بازم اگه مایل بودیدو جواب نهاییو داد برای همه دوستان به قیمت تمام شده بسازم از طرفی چون من کارگاه ماشین سازی دارم و ابزار کاملی در اختبیار دارم و همچنین در طراحی و ساخت ماشین آلات مهارت دارم گفتم شاید بتونم کمکی کنم در هر صورت در خدمت هستیم .موفق باشید

سلام سعید جان
بسیار عالی
طرح که حدودا نهایی هستش و فقط باید یک نمونه دقیق ازش ساخته بشه تا اگر خدایی نکرده ایرادی داشت بازهم اصلاح بشه.(البته طرح اولیه با این که ظرافت لازم رو نداشت ولی کار کردش)
اگر بتونید با ظریفترین ابزار این قطعه رو بسازید و خیلی قرص و روان باشه خیلی عالی هستش.واقعا بنده که انقدر درگیر کار هستم و نمیتونم پیگیر ساخت بشم.و از طرفی هم چند وقته همش از این شهر به اون شهر همش توی مسافرت هستم .
ممنون میشم همکاری کنید
@};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 21 تیر1393 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لطفآ هر کی بلده یخورده وقت بزاره و عجله کنه
درود @};-

شنبه 21 تیر1393 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بردیا جان یه نقشه دقیقی اگه به من داده بشه و لیست قطعات مورد نیازو جنس قطعات من همین فردا میدم بچه ها دست بگیرن با تشکر

شنبه 21 تیر1393 - 4:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 225 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure