انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 7:42pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 طریقه کار با مکمل شرکت دیپ فایندر MES-X1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزیاب تک نوشته است:
با سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده نماینده فلزیاب تک (آقای غفاری ) و آموزش دهنده انواع ردیابها هستم.لطفا با این شماره تماس بگیرید تا نحوه درست کارکردن با این سیستم رو برای شما توضیح بدم. 0919
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

دوست عزیز چون ممکنه بعضی از دوستان نتونن تماس داشته باشن اگه واستون مقدوره طریقه کار این دستگاه رو همینجا توضیح بدید ممنون میشم .

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 3:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

فلزیاب تک نوشته است:
بنده نماینده فلزیاب تک (آقای غفاری ) و آموزش دهنده انواع ردیابها هستم.لطفا با این شماره تماس بگیرید تا نحوه درست کارکردن با این سیستم رو برای شما توضیح بدم. 0919
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

با سلام.اقای فلز یاب تک اگه اطلاعاتی دارین در این زمینه لطفا عمومی پاسخ بدین که سایر دوستان هم مطلع بشن و اگر کسی این مکمل رو احتمالا داشته باشه بتونه اطلاعاتی رو کسب کنه و بتونه مورد استفاده قرار بده اگر هم که ندارین گذاشتن شماره جنبه تبلیغات رو داره و کسانی که برای تبلیغات از سوی سایتها و شرکتهای دیگه میان اینجا ما از پذیرش حضورشون معذوریم و جزو قوانین انجمن نیست. @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 5:18pm

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
متاسفانه از دوستان در این تایپ کمک خاصی ندیدم.ولی نتایج تستهای خودم عنوان میکنم.ردیاب من تریش فایندر 2 هست .
من چندین جا رو که میدونستم حفره هست و ردیاب اونجا رو گرفت و مکمل رو قرار میدادم خیلی راحت حذف میکرد و دیگه ردیاب اونو قیچی نمیکرد.و همچنین تقریبا 50 تا 60 گرم نقره رو 3 سال جایی زیر خاک داشتیم.که در حرکت اول اونجا رو گرفت ولی بعد از قرار دادن مکمل به فاصله 4 متری به راحتی اونجا دیگه قیچی نداشتیم .(منظور از قیچی نداشتم اینکه انتنها به طرف هدفی که قبلا قیچی داشتیم میره و به نقطه که رسید قیچی نمیکنه و فقط انتنها به دور هدف به صورت دایره ای مسیر میده)و بسیار قوی عمل میکنه

یکشنبه 1 تیر1393 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
فلزیاب تک نوشته است:
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

سلام دوست عزیز اینجا جای تبلیغه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 1 تیر1393 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

siroos نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
متاسفانه از دوستان در این تایپ کمک خاصی ندیدم.ولی نتایج تستهای خودم عنوان میکنم.ردیاب من تریش فایندر 2 هست .
من چندین جا رو که میدونستم حفره هست و ردیاب اونجا رو گرفت و مکمل رو قرار میدادم خیلی راحت حذف میکرد و دیگه ردیاب اونو قیچی نمیکرد.و همچنین تقریبا 50 تا 60 گرم نقره رو 3 سال جایی زیر خاک داشتیم.که در حرکت اول اونجا رو گرفت ولی بعد از قرار دادن مکمل به فاصله 4 متری به راحتی اونجا دیگه قیچی نداشتیم .(منظور از قیچی نداشتم اینکه انتنها به طرف هدفی که قبلا قیچی داشتیم میره و به نقطه که رسید قیچی نمیکنه و فقط انتنها به دور هدف به صورت دایره ای مسیر میده)و بسیار قوی عمل میکنه

آقا سیروس ممنون از شما
میشه بیشتر راجع به نحوه کار با این سیستم توضیح بدید؟ آخه می خوام تهیه کنم؟
ممنون میشم

پنج شنبه 5 تیر1393 - 9:45pm

سلام اقا معین خواهش میکنم.
این وسیله تولبد شرکت دیپ فایندره و وظیفش تقریبا فیلتر کردن حذف ذراته.البته تا اونجایی که تحقیق کردم و در عمل جواب داده.و در عمل هم کارش به این صورته بعد از ردیابی و تایید هدف .این وسیله دارای سه چراغ smal-medum-larg که به وسیله یه ولوم تنظیم میشه و از 4 عدد 5-10-15-20 به دور این ولوم استفاده شده که طبقه تحقیق و تست خودم این اعداد با چرخش ولوم از 50 تا 500 گرم رو میتونن حذف کنن.و بعد از تایید هدف میتونی پروپ این مکمل رو به نزدیکیه هدف در 2 متری در زمین بکاری و به دستگاه مکمل وصل کنی.و بعد دستگاه ردیاب رو در 10 متری هدف قرار بدی و همزمان هر دو دستگاه رو با هم روشن میکنی و 10 دقیقه صبر میکنی .تا ردیاب امواج ارسالی رو انجام میده و مکمل هم اگر امواجی که از هدف تایید شده که انتنها میگرفت امواج مزاحم ویا املاح معدنی باشه با قدرت حذف میکنه که بعد از گرفتن انتنها در دست وحرکت به سوی هدف اگه باز بر روی هدف قبلی قیچی داشتیم هدف رو تقریبا میتوان گفت واقعی است و در غیر این صورت واقعی نیست.وطبق تستی که من انجام دادم اگه واقعی نباشه و یا اینکه هدف فلز باشه ولی از فیلتری که مکمل داره انجام میده کمتر باشه انتنها به اون هدف که رسید قیچی نداره ولی فقط انتنها به دور هدف به صورت دایره مسیر میده .و خیلی قوی عمل میکنه.
ببخشین اگه ناقصی در توضیحاتم باشه.

جمعه 5 تیر1393 - 1:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

siroos نوشته است:
سلام اقا معین خواهش میکنم.
این وسیله تولبد شرکت دیپ فایندره و وظیفش تقریبا فیلتر کردن حذف ذراته.البته تا اونجایی که تحقیق کردم و در عمل جواب داده.و در عمل هم کارش به این صورته بعد از ردیابی و تایید هدف .این وسیله دارای سه چراغ smal-medum-larg که به وسیله یه ولوم تنظیم میشه و از 4 عدد 5-10-15-20 به دور این ولوم استفاده شده که طبقه تحقیق و تست خودم این اعداد با چرخش ولوم از 50 تا 500 گرم رو میتونن حذف کنن.و بعد از تایید هدف میتونی پروپ این مکمل رو به نزدیکیه هدف در 2 متری در زمین بکاری و به دستگاه مکمل وصل کنی.و بعد دستگاه ردیاب رو در 10 متری هدف قرار بدی و همزمان هر دو دستگاه رو با هم روشن میکنی و 10 دقیقه صبر میکنی .تا ردیاب امواج ارسالی رو انجام میده و مکمل هم اگر امواجی که از هدف تایید شده که انتنها میگرفت امواج مزاحم ویا املاح معدنی باشه با قدرت حذف میکنه که بعد از گرفتن انتنها در دست وحرکت به سوی هدف اگه باز بر روی هدف قبلی قیچی داشتیم هدف رو تقریبا میتوان گفت واقعی است و در غیر این صورت واقعی نیست.وطبق تستی که من انجام دادم اگه واقعی نباشه و یا اینکه هدف فلز باشه ولی از فیلتری که مکمل داره انجام میده کمتر باشه انتنها به اون هدف که رسید قیچی نداره ولی فقط انتنها به دور هدف به صورت دایره مسیر میده .و خیلی قوی عمل میکنه.
ببخشین اگه ناقصی در توضیحاتم باشه.

یک دنیا تشکر سیروس جان ممنونم از توضیحات کاملتون

جمعه 6 تیر1393 - 10:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا siroos. و دیگر دوستان ،تمامی حذف کننده ها و از جمله Mes-x1 به این شکل کار میکنند.وقتی نقطه ای رو پیدا میکنیم، از چهار جهت به سمتش حرکت میکنیم،از غرب که به هاله میرسیم ی نقطه،از شرق نیز ی نقطه ،از طرف جنوب ی نقطه و خود نقطه و در طرف شمال دو نقطه قیچی میشه.پس ما تا الان شش نقطه داریم.و با این کار عمق و هاله رو مشخص کردیم عمق برابر است با فاصله نقطه اصلی تا نقطه دوم شمالی منهای فاصله آنتن ها تا زمین که معمولا120 سانته.بعد از اون یونیت رو به نزدیک نقطه میارم و در سمت غرب یا شرق نقطه مشکوک به فاصله 5 تا 6 متری میذاریم،دستگاه رو روشن کرده و همزمان Mes-x1 رو بر روی هاله دوم یا نقطه دوم شمالی میذاریم،بعد از 10 دقیقه به طرف نقطه رفته و جای اصلی نقطه رو پیدا میکنیم.در اینجا سوال اینه که مگه نقطه رو قبلا مشخص نکردیم؟ بعد از عملیات حذف اتفاقات جدیدی به این شکل رخ میده:1-محل نقطه مشکوک کمی به سمت شمال حرکت میکنه،یعنی نقطه واقعی ،نقطه بعد از حذف ذرات بدست میاد 2- در این مرحله آنتن فقط نقطه اصلی رو قیچی میکنی و پنج نقطه هاله رو دیگه قیچی نمیکنه 3- با توجه به حجم تعریف شده برای Mes-x1 علاوه بر حذف ذرات میتونیم ازش بخوایم که از حجم فلان مقدار به بالا رو سنس کنه که خودمونو درگیر احجام پایین نکنیم.من پیشنهاد میکنم ولوم حذف کننده روی آخرین درجه باشه.موفق باشید.هر سوال دیگه ای بود در خدمتم.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 3 مرداد1393 - 10:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان عزیز، چون ارتباط یونی از طرف شماله ،همیشه در جهت شمال هاله در دو نقطه ایجاد میشه ،اشتباهی که اکثر اپراتورها در عمق یابی میکنن ناشی از همینه که نقطه اول رو ملاک عمل قرار میدن و ملاک نقطه ی دومه شمالیه. به همین خاطره که Mes-X1 رو روی هاله نقطه دوم شمالی قرار میدیم و این دستگاه با حذف هاله باعث میشه فقط نقطه اصلی توسط آنتنا قیچی بشه. از اصلی ترین دلایل وجود بار، یکی حذف ذرات و قیچی شدن نقطه اصلیه و دوم جابجایی و متمایل شدن نقطه به سمت شمال در مرحله دومه.اگه این اتفاق برا اپراتور افتاد شک نداشته باشه که نقطه واقعیه و این تنها دلیل وجود نقطه واقعیه.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 3 مرداد1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز این نقطه دوم شمالی رو میشه بیشتر توضیح بدین . من اولین باره میشنوم چطوری میشه مشخصش کرد . منظورت نقطه ای که از 4 زاویه 45 درجه اصلی یه خورده اونورتره که به سمت شمال امتداد داره . ممنون میشم توضیح بدین

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 4 مرداد1393 - 9:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure