انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:50am

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 طریقه کار با مکمل شرکت دیپ فایندر MES-X1 
نویسنده پیغام

با سلام به همه اساتید و کاربران عزیز.
دوستان عزیز من این مکمل رو تازه خریدم و یه ردیاب تریش فایندر 2 دارم از دوستانی که کاربلد وماهر هستند خواهش میکنم.طرز کار بااین مکمل رو توضیح بدن.
1-اول ردیاب باید جایی رو بگیره ؟
2-بعد از مرحله اول زنراتور ردیاب باید روشن باشه و بعد مکمل رو به صورت تقریبی در محل قیجی انتنها قرار بدیم؟
3-اعداد و ارقامی که روی این مکمل زده شده معنی و مفهومشان به چه صورته ؟
4-وباید چگونه بفهمیم که جایی رو که ردیاب گرفته مکمل رد کرده یا تایید کرده؟
5-چقدر میشه بهش اعتماد کرد.و در کل اصول کار کلی این مکمل به چه صورته.
با تشکر از دوستان واساتید محترم.

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما. دوست عزیز شما اینو چند گرفتی? از کجا تهیش کردی?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

siroos نوشته است:
دوستان عزیز من این مکمل رو تازه خریدم و یه ردیاب تریش فایندر 2 دارم از دوستانی که کاربلد وماهر هستند خواهش میکنم.طرز کار بااین مکمل رو توضیح بدن.
2-بعد از مرحله اول زنراتور ردیاب باید روشن باشه و بعد مکمل رو به صورت تقریبی در محل قیجی انتنها قرار بدیم؟

سلام دوست عزیز
معمولا لین مکمل ها به این ترتیب عمل میکنن بعد از انجام مراحل ردیابی در گام آخر این مکمل رو استفاده میکنن که در هنگام استفاده از این مکملها دیگه آنتن نباید قسمت قبلی رو بگیره.در زمینه اعتماد هم میشه گفت بسته به نوع مکمل داره که به چه شکلیه اما اگه باهاشون به مارت برسی خیلی راحت میتونی ذرات رو فیلتر کنی
اگه عکسی از این دستگاه داری بزار تا روی اون اگه بشه توضیح بدیم به چه شکلیه

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 6:06pm

سورنا نوشته است:
درود برشما. دوست عزیز شما اینو چند گرفتی? از کجا تهیش کردی?

با سلام دوست عزیز.این مکمل رو 3000000 تومان گرفتم.از اقای غفاری در گنبد کاووس

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 9:41pm

moein نوشته است:
siroos نوشته است:

سلام دوست عزیز
معمولا لین مکمل ها به این ترتیب عمل میکنن بعد از انجام مراحل ردیابی در گام آخر این مکمل رو استفاده میکنن که در هنگام استفاده از این مکملها دیگه آنتن نباید قسمت قبلی رو بگیره.در زمینه اعتماد هم میشه گفت بسته به نوع مکمل داره که به چه شکلیه اما اگه باهاشون به مارت برسی خیلی راحت میتونی ذرات رو فیلتر کنی

دوست عزیز تشکر از جوابتون.تصویر این مکمل در سایت شرکت دیپ فایندر در لیست محصولاتش موجوده.
http://cuis.comxa.com/up/d0b954f0bef4.gif
دوستان اگه کسی با این مکمل کار کرده لطف کنه اصول کار با این مکمل رو به طور کامل توضیح بده.

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 9:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

siroos نوشته است:
moein نوشته است:
siroos نوشته است:

سلام دوست عزیز

دوست عزیز تشکر از جوابتون.تصویر این مکمل در سایت شرکت دیپ فایندر در لیست محصولاتش موجوده.
http://cuis.comxa.com/up/d0b954f0bef4.gif
دوستان اگه کسی با این مکمل کار کرده لطف کنه اصول کار با این مکمل رو به طور کامل توضیح بده.

دوست عزیز این نوع مکمل ها وظیفه حذف ذرات و فرکانسهای مزاحم رو دارن و اگه بتونی باهاش وارد باشی خیلی خوب میتونی ازش نتیجه بگیری.میتونی نوشته های روی اون رو واسمون بگی که چی نوشته به نظر میاد آپشن دار باشه

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 10:20pm

دوستان من یه منطقه رو با ردیاب زدم در فاصله 5 تا 6متری دستگاه ردیاب 7 گرم طلا گذاشتم بین طلا و دستگاه قرار گرفتم اول به محض حرکت طلا رو میگرفت و وقتی 20 متر از دستگاه دور شدم نزدیک به 25 متر پشت دستگاه رو زد واز چند جهت حرکت کردم که دقیقا همون جای اولی رو قیچی کرد و به سمت طلایی که گذاشته بودم دیگه نرفت وبعد در حالی که دستگاه ردیاب روشن بود مکمل رو نزدیک 1 متری هدف گرفته کاشتم ولوم مکمل رو طوری چرخوندم که از سه چراغ small.medum.larg چراغ small روشن میموند و با حرکت انتنها در هرجهت باز اون جا رو قیچی کرد وباز ولوم رو چرخوندم طوری که چراغ medum در بالای مکمل روشن میموند ولی با این حال باز اون جا رو قیچی میکرد و جالب اینجاست که وقتی از مکمل استفاده کردم انتن های ردیاب با سرعت اونجا رو جهت میداد و قیچی میکرد.حالا من موندم که کارم صحیح بوده یا نه دوستان کار بلد همکاری کنن ممنون میشم.{ضمنا منطقه نشان از ذوب فلز از سنگ فلز هست و زیادم وجود داره حتی طوری که از تیر کمانهای دوره هخامنشی اونجا پیدا شده}

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

siroos نوشته است:
دوستان من یه منطقه رو با ردیاب زدم در فاصله 5 تا 6متری دستگاه ردیاب 7 گرم طلا گذاشتم بین طلا و دستگاه قرار گرفتم اول به محض حرکت طلا رو میگرفت و وقتی 20 متر از دستگاه دور شدم نزدیک به 25 متر پشت دستگاه رو زد واز چند جهت حرکت کردم که دقیقا همون جای اولی رو قیچی کرد و به سمت طلایی که گذاشته بودم دیگه نرفت وبعد در حالی که دستگاه ردیاب روشن بود مکمل رو نزدیک 1 متری هدف گرفته کاشتم ولوم مکمل رو طوری چرخوندم که از سه چراغ small.medum.larg چراغ small روشن میموند و با حرکت انتنها در هرجهت باز اون جا رو قیچی کرد وباز ولوم رو چرخوندم طوری که چراغ medum در بالای مکمل روشن میموند ولی با این حال باز اون جا رو قیچی میکرد و جالب اینجاست که وقتی از مکمل استفاده کردم انتن های ردیاب با سرعت اونجا رو جهت میداد و قیچی میکرد.حالا من موندم که کارم صحیح بوده یا نه دوستان کار بلد همکاری کنن ممنون میشم.{ضمنا منطقه نشان از ذوب فلز از سنگ فلز هست و زیادم وجود داره حتی طوری که از تیر کمانهای دوره هخامنشی اونجا پیدا شده}

دوست عزیز اون نوشته هایی که فرمودین فکر میکنم سایز هدف فیلتر شده رو نشون میده.وقتی مکمل رو اونجا میزنین و باز هم میگیره به نظر باید هدف شما رد شده باشه .شما قبل از اینکه برید و نقطه ای رو بزنید اول خوب کار با هر دوتا سیستمی که دستتون هستش رو بررسی کنید البته جسارت نباشه بنده قصد راهنمایی دارم
باز هم از دوستان دیگه در این زمینه کمک بگیرید شاید اونها تجربه بیشتری داشته باشن
موفق باشید

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 10:52pm

moein نوشته است:
siroos نوشته است:

دوست عزیز اون نوشته هایی که فرمودین فکر میکنم سایز هدف فیلتر شده رو نشون میده.وقتی مکمل رو اونجا میزنین و باز هم میگیره به نظر باید هدف شما رد شده باشه .شما قبل از اینکه برید و نقطه ای رو بزنید اول خوب کار با هر دوتا سیستمی که دستتون هستش رو بررسی کنید البته جسارت نباشه بنده قصد راهنمایی دارم
باز هم از دوستان دیگه در این زمینه کمک بگیرید شاید اونها تجربه بیشتری داشته باشن
موفق باشید

دوست عزیز ممنون از جوابتون.منم تو این قضیه موندم که اگه بعد از کاشتن مکمل اون جا رو گرفت باید بگی بار هست یا نیست.این اولین تجربه من در کار با ردیابه.دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 11:19pm

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده نماینده فلزیاب تک (آقای غفاری ) و آموزش دهنده انواع ردیابها هستم.لطفا با این شماره تماس بگیرید تا نحوه درست کارکردن با این سیستم رو برای شما توضیح بدم. 0919
با تقدیم احترام
فلزیاب تک

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 3:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure