انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:26pm

پاسخ به موضوع  [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 شرح حالی در مورد ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

خوب بهتره موضوع رو کمی توضیح بدم،اصلا این موضوع که فرکانس های ثابت برای افراد مختلف هستش چیز علمی و منطقی نیستش.وقتی من مثلا فرکانس 20 رو به ردیاب میدم و بعد از چند دقیقه کار کردن ردیاب فرکانس 20 من رو چند عدد اینور و اونور می کنه دیگه اون فرکانس دقیق من دیگه دقیق نیست و در واقع فرکانس عوض میشه.قبلا تو قسمت فرکانس های دقبق هم توضیح دادم که اختلاف فرکانس دقیق استیل و حفره فقط یک عدد هستش و این رو هم می تونم ثابت کنم که اختلاف فرکانس دقیق طلا با سفال فقط چند عدد هستش.وقتی ردیاب رو مد خودش عددش ثابت نیست نباید انتظار داشت هم فلز همون فرکانس رو بزنه با وزن دقیق همون فلز.حالا هر چه قدر فاین پیدا می کنه واکنش اون به یون و هاله هم افزایش پیدا می کنه.علت اینکه ردیاب رو مد گلدها خطا ها رو با وزن تنی میزنه اینکه ردیاب با فرکانس تغییر یافته خودش خاک و یه چیز دیگه رو میزنه.در واقع شرایط محیطی هم تو تغییر اعداد فرکانس ها تاثیر میزاره و ما اون رو ربط میدادیم به ماه و چیزهای ماورایی!

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 9:41pm
مدیر کل
مدیر کل

نه حمزه جان فرکانس ردیابی در ردیاب 35 تحت هیچ شرایطی خودبخود تغییر نمیکنه! خیالتون راحت باشه! اگر غیر این بود که ساخت ردیابهای مشابه ولی غیر دقیق کاری نداشت. اگر چنین اشکالی وجود داشت مطمئن باشین برطرف کردنش برای بنده کار ساده ای بود! ;) خواهشا اگر دستگاه رو با وسایل آزمایشگاهی مثل اسیلوسکوپهای دقیق مورد بررسی و آنالیز قرار دادین و هر اشکال یا شبهه ای بنظرتون رسید با من در میون بذارین تا توضیح بدم.

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بنظر من مسئله خیلی پیچیده تر از این مسائل هستش.
مواردی رو با جناب کانی در جریان گذاشتم.
نیاز بخ زمان دارم تا کل مسائل رو براتون شرح بدم تا متوجه بشید که این ردیاب نیاز به بازنگری داره....البته ردیاب خیلی دقیق هستش ولی یک پارامتر کم هستش.
ولی اگر ایت مسئله حل بشه بهتون قول میدم حتی اگر یک گرم طلا در اعماق باشه میشه پیداش کرد.شک نکنید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:08pm

ببخشیدکه بدون تجربه کافی نظرمیدم ولی اینو میدونم که ردیابی و دفینه یابی ربطی به دستگاه نداره درسته ردیاب بهتر تسهیلش میکنه ولی 90%کار اپراتور هستش من کسی رو میشناختم که با کویل سوخته پیکان بار درمیاورد بیشتر کار تجربه و صبر وحوصله هستش این تلاش دوستان واقعا ستودنیه ومیدونم که باوجود کمی امکانات بهترین کار رو انجام میدن من به مغزهای متفکر مملکتم افتخار میکنم ولی متاسفانه کسی قدرشون رو نمیدونه با تشکر از همه زحمتکشان این مملکت که با انگ دروغ وفریبکاری عده ای نادان ناراحت میشن ولی مطمین باشید که بهترین هستید

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:19pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستانی که این بحثها رو مطرح میکنن لطف کنن ابتدا یک ردیاب به ما معرفی کنن که نتیجه مشخصا بهتری داده باشه تا بشه نکات رو بصورت فنی بررسی کرد. تا الگویی برای بهتر شدن وجود نداشته باشه ؛ ایراد گیری کاری مضحک و احمقانست! عزیزانی هم که مرتبا ایرادات بنی اسرائیلی از این ردیاب میگیرن و نظراتی میدن انگار که خودشون عمری طراح مدار و ردیاب بودن ؛ خب چرا خودشون دست به ساخت چیز بهتری نمیزنن تا حداقل خودشون از حاصل بهره مند بشن؟!
متاسفانه این روزها دوست و دشمن فقط دست به دست هم دادن تا همه چیز این انجمن رو زیر سوال ببرن! بسیار خب. من شخصا منفعتی اینجا ندارم که با نبود اینجا از دستش بدم. به اندازه کافی هم از کلیت کار خسته هستم. عاقبت این مساله هم با این مسیری که پیش میره به عدم حضور و فعالیت بنده منجر میشه. و این هم اتفاقا به نفع من هست!

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان شما استاد مایی
شما چرا انقدر زود رنج شدید؟
من جایی گفتم ردیاب شما بد هستش؟
یا با ردیاب دیگری مقایسه کردم؟
قصد جسارت نداشتم.من عرض کردم خیلی دقیق هستش ولی یک پارامتر لازم داره تا بهتر بشه.بنده علم ساخت ردیاب رو ندارم ولی یک نظر سازنده دارم که از سوی شما مضحک و احمق خطاب شدم
بنده حرفهام رو پس میگیرم تا خدایی نکرده فکر اشتباهی نکنید

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857[جان بالاخره شمابا35 دراوردین این اهن هارویابایه ردیابه دیگه؟؟؟

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:57pm
مدیر کل
مدیر کل

بردیای عزیز شما اگر مسیر کلی داستانهای اخیر در تاپیکهای مختلف انجمن رو دنبال کنین شاید فقط کمی بتونین متوجه حال بنده بشین!
مطلبی که من در خصوص مقایسه درخواست کردم یک مطالبه واقعی هست نه مطلبی در ارتباط با تفکرات رویایی دوستان! واقعیت اینه باید بهتری وجود داشته باشه تا ما به سمتش بریم. اگر ردیاب بهتری نتونین معرفی کنین ؛ درخواست ردیابی بهتر از ما در واقع خواستن یک اختراع جدید هست که تا به الان وجود نداشته! چنین چیزی هم فعلا امکانپذیر نشده. وانگهی در ردیابی بسیاری از عوامل تاثیرگذار و دخیل در خطاها عملا خارج از کنترل دستگاه ردیاب هستن. پس تلاش برای اینکه از طریق دستگاه بخوایم چیزی رو بهتر کنیم بنظر بنده به اون نتیجه ای که منظور شماست ابدا منجر نمیشه.
از این گذشته شما از پارامتری صحبت میکنین که انگار خودتون هم نمیدونین چی هست!!! خب بنظر شما این مدل نظر دادن اصلا میتونه درست باشه؟ شما حتی نمیدونی چی میخوای! ولی من منظور شما رو متوجه میشم. هدف شما بعنوان یک کاوشگر و اپراتور مساله کم شدن خطاهاست. دیگه کار به این ندارین از چه طریقی باشه. اما تا جاییکه به بنده مربوط میشه میتونم عرض کنم از طریق دستگاه و سیستم فرکانسی کار بیشتری نمیشه کرد. با عوض کردن کلی سیستم ردیاب هم عملا کار دوباره از صفر شروع میشه چون باید مثلا امواج متفاوتی مورد تست قرار بگیرن. این کار رو هم بنده قبلا بارها انجام دادم و مطمئن باشین طرح ردیاب 35 کم خطا ترین بوده. پس از من دیگه کاری ساخته نیست! ادعای کذب و دروغ بافی به بهانه ارائه یک ردیاب جدید از نظر حرف کار بسیار راحتیه. کما اینک اکثر فروشنده های این عرصه دارن با همین الفاظ کارشون رو جلو میبرن. ولی من اصولا آدمی هستم بر اساس واقعیت و عمل حرفمو میزنم. بهرحال اگر هم کاری در زمینه دستگاه بشه کرد هنوز هیچ طرح بهتری وجود نداره و مسیر روشنی برای حذف بیشتر خطاها صرفا از طریق دستگاه موجود نیست. حقیقتا با توجه به دردسرهای زیادی که مسیر ردیابی داره و قطعا حرف و حدیث هم همیشه باقی خواهد بود ؛ بویژه در خصوص ردیاب تصمیم گرفتم هیچ فعالیت بیشتری انجام ندم.

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بردیای عزیز شما اگر مسیر کلی داستانهای اخیر در تاپیکهای مختلف انجمن رو دنبال کنین شاید فقط کمی بتونین متوجه حال بنده بشین!
مطلبی که من در خصوص مقایسه درخواست کردم یک مطالبه واقعی هست نه مطلبی در ارتباط با تفکرات رویایی دوستان! واقعیت اینه باید بهتری وجود داشته باشه تا ما به سمتش بریم. اگر ردیاب بهتری نتونین معرفی کنین ؛ درخواست ردیابی بهتر از ما در واقع خواستن یک اختراع جدید هست که تا به الان وجود نداشته! چنین چیزی هم فعلا امکانپذیر نشده. وانگهی در ردیابی بسیاری از عوامل تاثیرگذار و دخیل در خطاها عملا خارج از کنترل دستگاه ردیاب هستن. پس تلاش برای اینکه از طریق دستگاه بخوایم چیزی رو بهتر کنیم بنظر بنده به اون نتیجه ای که منظور شماست ابدا منجر نمیشه.
از این گذشته شما از پارامتری صحبت میکنین که انگار خودتون هم نمیدونین چی هست!!! خب بنظر شما این مدل نظر دادن اصلا میتونه درست باشه؟ شما حتی نمیدونی چی میخوای! ولی من منظور شما رو متوجه میشم. هدف شما بعنوان یک کاوشگر و اپراتور مساله کم شدن خطاهاست. دیگه کار به این ندارین از چه طریقی باشه. اما تا جاییکه به بنده مربوط میشه میتونم عرض کنم از طریق دستگاه و سیستم فرکانسی کار بیشتری نمیشه کرد. با عوض کردن کلی سیستم ردیاب هم عملا کار دوباره از صفر شروع میشه چون باید مثلا امواج متفاوتی مورد تست قرار بگیرن. این کار رو هم بنده قبلا بارها انجام دادم و مطمئن باشین طرح ردیاب 35 کم خطا ترین بوده. پس از من دیگه کاری ساخته نیست! ادعای کذب و دروغ بافی به بهانه ارائه یک ردیاب جدید از نظر حرف کار بسیار راحتیه. کما اینک اکثر فروشنده های این عرصه دارن با همین الفاظ کارشون رو جلو میبرن. ولی من اصولا آدمی هستم بر اساس واقعیت و عمل حرفمو میزنم. بهرحال اگر هم کاری در زمینه دستگاه بشه کرد هنوز هیچ طرح بهتری وجود نداره و مسیر روشنی برای حذف بیشتر خطاها صرفا از طریق دستگاه موجود نیست. حقیقتا با توجه به دردسرهای زیادی که مسیر ردیابی داره و قطعا حرف و حدیث هم همیشه باقی خواهد بود ؛ بویژه در خصوص ردیاب تصمیم گرفتم هیچ فعالیت بیشتری انجام ندم.

من دقیقا میدونم که چی میخوام و مطمئنا اگر ردیاب دیگه ای این پارامتر رو داشت میرفتم سراغش یا مثلا میگفتم مثل فلان دستگاه.من هنوز عنوان نکردم که شما به خودتون فشار بیارید و این پارامتر رو خلق کنید.من میدونم این پارامتر چی هست و در عرائضم گفتم که دارم روش کار میکنم تا طرحش رو خدمت استادی مثل شما بدم تا در ضورت امکان شما فقط پیاده سازی کنید....
یک سری توضیحات خدمت کانی عزیز دادم
درکل پی به دلایل ناکارمدی فرکانسها برای افراد مختلف و همنین وزنهای نجومی و گیج زدن آنتنها بردم اون هم از نظر علمی ولی قطعا شخصیت کنجکاوی دارم و مطمئن باشید منتظر هستم تا تحقیقاتم به انتها برسونم تا با اساتید در میون بگذارمشون.
حتی در پیغامهای خصوصی که خدمتتون دادم هم اشاره کرده بودم

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 11:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن میدونم شما خیلی از نظر عصبی بخاطر مسائل بوجود آمده اوکی نیستید و از این بابت از طرف همه به ها ازتون معذرت میخوام

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 11:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure