انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 2:37am

پاسخ به موضوع  [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9
 شرح حالی در مورد ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

ebi-gold نوشته است:
دوستان واساتید من یک نظری در مورد یک طرحی که من فقط تستش کردم ولی کسی نطری نداره
من جایی رو با ردیاب 35 با فرکانس 219.9 ردیابی کردم و تشخیص من اهن بود که وزن گیری دقیقی هم کردم 3 کیلو که درست 3 کیلو آهن زنگ زده در اومد
بعد اهن ها رو همونجا دفن کردم و یک ردیاب ام اف دی دیجیتال هم همراهم بود ردیاب ام اف دی رو روشن کردن و میله هاشو تو زمین به فاصله 100 متری از هدف روشن کردم و بعد ردیاب 35 رو روشن کردم که بعد از 20 دقیقه که شروع به ردیابی کردم با فرکانس 219.9 به سمت اهن نرفت ولی وقتی ردیاب ام اف دی رو خاموش میکردم به سمت اهن میرفت
اساتید اگر نطری بدن عالی میشه شاید بتونیم از شر این اهن راحت بشیم

درود بر شما
نمونه تست خوبی برای فرکانسها پیدا کردی کافیه خاک اونجا را بکوبی و بزاری یه مدت دیگه بگذره تا اهن یون بیشتری ازاد بده.بدین طریق میتونی بهترین فرکانسهای بدست اومده را با این هدف مجک بزنی و تقریبا بتونی فرکانسهای خوب را پیدا کنی . 3 کیلو اهن پوسیده زیر خاک تقریبا همه فرکانسها باید بگیره.شاید 24.44 را نتونه بگیره یا فرکانسه23.42 که مربوط به روی هست.البته بازم نکرار میکنم که ردیاب با توجه به مگنت بدن به اهداف جواب میده و فرکانسها هم با این انرزی متعلق به بدن هر فرد متفاوت عمل میکنه. در تستی که شما انجام دادید اگر فلز طلا در 2 یا 3 متری این هدف قرار دهید و ردیاب ام اف دی را روشن کنید و ردیاب با همین فرکانس 219.9 فلز طلا را با 35 بتونید شناسایی کنید در حقیقت شما به یک روش خوب برای حذف ذرات رسیده اید و باید استادید و دوستان ردیاب ساز روی این موضوع تحقیق کنند اما اخرین روشی که میتنونه جواب بده و ذرات را کاملا حذف کنه بدست اوردن فرکانسی هست که یونهای ازاد را نزنه و فقط یونهای ازاد نشده با طول عمر 2 تا 4 ملیون سال را بگیره که دارم مدتی روی اون کار میکنم و به جمع تئو ریها در موزد این روش دارم میپردازم.در این روش فقط کافیه فرکانس توان کشیدن یونها به سطح زمین را داشته باشه.البته تحقیقات بکندی داره پیش میره چون هیچ اطلاع کاملی از اهداف زیر زمین نیست که بتوان اون را بعنوان پایه کار و مبنا بکار برد فقط میتونم بگم که این فرکانس نباید به هیونها را عمود برذ نقطه هدف به سمت بالا بکشونه نقطه به بالا .البته بگم باز این هم یه فرضیه هست و امکان رد یا اثبات اون وجود داره

شنبه 7 تیر1393 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان با این دستگاه چطور میشه رو گزینه های قبر کارکرد ؟ و احتمال دقتش چقده ؟

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:39am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از نظر من بهترین گزینه واسه کاوش با این ردیاب قبر هستش. البته قبری که چیزای باارزش داشته باشه کمه

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان ردیاب من رو اون دو کلید انخاب مود یه تک کلید هست که نمی دونم چیه و کارش چی هست ممکن باشه راهنمایی کنید

یکشنبه 5 مرداد1393 - 4:48pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
سلام
دوستان ردیاب من رو اون دو کلید انخاب مود یه تک کلید هست که نمی دونم چیه و کارش چی هست ممکن باشه راهنمایی کنید

سمت راست باسیم
سمت چپ بیسیم

یکشنبه 5 مرداد1393 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرین نوشته است:
bazargardan نوشته است:
سلام

سمت راست باسیم
سمت چپ بیسیم

ممنون از پاسختون . درست حدس زده بودم .راستی به نظرت شما بیسیم کارکردش بهتر نیست یا دقتش با سیم بیشتر میشه ؟

یکشنبه 5 مرداد1393 - 6:01pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسیم

یکشنبه 5 مرداد1393 - 6:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 87 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure