انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:12pm

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 تاثير شرايط آب و هوايي در كاركرد FPL 35 
نویسنده پیغام

دوستان لطفا نظراتتون رو در ارتباط با بهترين شرايط آب و هوايي در كار با 35 اعلام كنيد تا همه دوستان استفاده كنن.
شب يا روز؟
هواي صاف يا ابري يا باراني؟
خاك خشك يا مرطوب؟
هواي خشك يا مرطوب؟

شنبه 24 اسفند1392 - 1:46pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

Rosemary نوشته است:
دوستان لطفا نظراتتون رو در ارتباط با بهترين شرايط آب و هوايي در كار با 35 اعلام كنيد تا همه دوستان استفاده كنن.
شب يا روز؟
خاك خشك يا مرطوب؟
هواي خشك يا مرطوب؟

تابستان و بعد بهار بعد پاییز بعد زمستان
شب قبل از اذان صبح و بعد اوایل شب تا نصف شب بعد عصر
خشک
صاف بدون ابر
پرستاره و مهتابی

شنبه 24 اسفند1392 - 1:59pm

Kani نوشته است:
Rosemary نوشته است:
شب يا روز؟
خاك خشك يا مرطوب؟
هواي خشك يا مرطوب؟

تابستان و بعد بهار بعد پاییز بعد زمستان
شب قبل از اذان صبح و بعد اوایل شب تا نصف شب بعد عصر
خشک
صاف بدون ابر
پرستاره و مهتابی

پس طبق نظر آقا كاني - اواسط شب و اواسط روز نميشه از 35 استفاده كرد. دوستان اگه تجربياتي مشابه يا غير از اين دارند اعلام كنن. :)

شنبه 24 اسفند1392 - 2:35pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

در اون مواقع هم میشه
من طبق سوال خوتون جواب دادم بهترین مواقع رو با اولویت گفتم!!! نه اینکه نشه

شنبه 24 اسفند1392 - 2:39pm
مدیر کل
مدیر کل

البته شاید عنوان تاپیک چندان درست هم نباشه! چون در واقع اون چیزی که از لحاظ شرایط آب و هوایی و یا موقعیت زمانی در ردیابی تاثیرگذار هست به دستگاه ردیاب ارتباطی نداره! در واقع اینها عوامل طبیعی هستن که در اصل و اساس ردیابی تاثیر میگذارن و اینکه با این ردیاب یا هر ردیاب دیگری باشه به اعتقاد من فرقی نمیکنه. در خصوص خود این ردیاب هم بارها عرض کردیم شرایط آب و هوایی روی شرایط فرکانسی و کارکرد دستگاه FPL-35 هیچ تاثیری نداره.

شنبه 24 اسفند1392 - 3:11pm

حمید نوشته است:
البته شاید عنوان تاپیک چندان درست هم نباشه! چون در واقع اون چیزی که از لحاظ شرایط آب و هوایی و یا موقعیت زمانی در ردیابی تاثیرگذار هست به دستگاه ردیاب ارتباطی نداره! در واقع اینها عوامل طبیعی هستن که در اصل و اساس ردیابی تاثیر میگذارن و اینکه با این ردیاب یا هر ردیاب دیگری باشه به اعتقاد من فرقی نمیکنه. در خصوص خود این ردیاب هم بارها عرض کردیم شرایط آب و هوایی روی شرایط فرکانسی و کارکرد دستگاه FPL-35 هیچ تاثیری نداره.

آقا حميد منظورم از عنوان كردن اي تاپيك رسيدن به يك نظر جمعي در مورد اين مساله است كه در چه ساعاتي از شبانه روز و در چه نوع هوايي مي تونيم نتيجه مثبت تري از 35 بگيريم. حالا اگر احساس مي كنيد موضوع تاپيك زياد درست نيست مي تونيم موضوع پيشنهادي شما رو عنوان كنيم. در پست هاي مختلف دوستان هر كس يك نظري رو عنوان كرده كه من خواستم به يك نتيجه كلي برسيم. پس بر طبق نظر شما در هر نوع شرايط اب و هوايي ميشه با 35 كار كرد؟

شنبه 24 اسفند1392 - 3:33pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم Rosemary عزیز. نه اشکالی نداره. در واقع اگر همزمان با چند ردیاب مختلف کار بکنین متوجه میشین این شرایط اصولا در ردیابی با هر دستگاهی وجود داره. با این تفاوت که بخصوص در ردیابهای آنالوگ شرایط دما و رطوبت روی دقت فرکانسی و عملکرد قسمت الکترونیکی خود ردیاب هم تاثیر میذاره که در ردیاب 35 چنین چیزی نیست و من فقط خواستم این قسمت قضیه رو مشخص کنم. حالا چون اکثر بچه های انجمن که بصورت جدی تر ردیابی میکنن ؛ ردیاب 35 رو در اختیار دارن موضوع بحث جای اشکال نداره.
از این نظر که در هر شرایطی با این ردیاب میشه کار کرد خب درسته میشه. اما همونطور که احتمالا شما و بقیه دوستان تا بحال متوجه شدن این شرایط بصورت عمومی در امر ردیابی تاثیر میذاره و توجه بهشون قطعا در نتیجه گیری نهایی موثر هست.

شنبه 24 اسفند1392 - 3:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure