انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:11pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 راهنمایی از اساتید برای فرکانس فلزات 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهرام جان به بخش اپراتوری ردیاب 35 مراجعه نمایید

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

شنبه 18 بهمن1392 - 12:49am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
از بچه ها کسی نبود فرکانسهارو در اختیارم بزاره..استاد کانی واستاد حمزه اگه اشکال نداره چندتا فرکانس شما بهم بدین البته فرکانسهایی که دهم هرتز ندارن و روند هستن اقا حمید که اجازه دادن شما هم اقایی کنید سپاس گذارم :ymblushing:

سلام
براتون خصوصی فرستادم

@};-

شنبه 18 بهمن1392 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد کانی مرصی ....ولی یک چیز میگم تو تست های من با این ردیاب هرسه فرکانسی که بچه ها کشف کردن اقا حمید فرستادن واسم خطا دارن
612 و 1331.5 و 1178

612مگنت 610 مگنت 1331سیلیس 1178 سیلیس این فرکانسها در حالت نرمال تو خونه کار میکنن ولی این فرکانسهارو با عوامل خطا روبرو کردم تا ببینم جوابش چی هست متاسفانه همه خطا دارن .. این فرکانسها حاصل زحمات بچه های گل این انجمن هستن ولی یکم ریسک داره باهشون کار کردن درود بیکران استاد کانی فرکانس حفره و کربن چی هست منم حالا سعی میکنم بهترین فرکانس واسه طلا پیدا کنم دوتا رو فعلا پیدا کردم که به هیچ کدوم از عوامل جواب ندادن جز طلا با حجم 5گرم در برابر 2کیسه سیمان که سیلیس داره مگنت برق که همون کنتور برق که مگنت بالایی داره سفال خیس وخشک وهرچی فلز که تو خونه هست ولی باید بیرون ازمایش بشن وفرکانسهای بالا بحساب میان

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 19 بهمن1392 - 1:24pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
ممنون استاد کانی مرصی ....ولی یک چیز میگم تو تست های من با این ردیاب هرسه فرکانسی که بچه ها کشف کردن اقا حمید فرستادن واسم خطا دارن
612 و 1331.5 و 1178

612مگنت 610 مگنت 1331سیلیس 1178 سیلیس این فرکانسها در حالت نرمال تو خونه کار میکنن ولی این فرکانسهارو با عوامل خطا روبرو کردم تا ببینم جوابش چی هست متاسفانه همه خطا دارن .. این فرکانسها حاصل زحمات بچه های گل این انجمن هستن ولی یکم ریسک داره باهشون کار کردن درود بیکران استاد کانی فرکانس حفره و کربن چی هست منم حالا سعی میکنم بهترین فرکانس واسه طلا پیدا کنم دوتا رو فعلا پیدا کردم که به هیچ کدوم از عوامل جواب ندادن جز طلا با حجم 5گرم در برابر 2کیسه سیمان که سیلیس داره مگنت برق که همون کنتور برق که مگنت بالایی داره سفال خیس وخشک وهرچی فلز که تو خونه هست ولی باید بیرون ازمایش بشن وفرکانسهای بالا بحساب میان

سلام
بله درسته دایره خطاها زیاده و متاسفانه ما همه عوامل خطارو در اختیار نداریم تست کنیم.بضاعت ما فعلا در همین حده و اینایی براتون فرستادم بهترین هستند تا به امروز.البته ما قبلا گفتیم که 1178 به سیلیس حساسه و همچنین 610 و 612 به مگنت حساس هستن.1331.5 کیسه سیمان حاوی سیلیس رو رد کرد ولی 1331.0 فرکانس طلا نیست و بهش احتیاجی نیست.
البته نباید از این نکته غافل شد که این فرکانسها در ردیاب دیگری شاید به این دقت نباشند.

@};- @};- @};-

شنبه 19 بهمن1392 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام ممنون استاد کانی بله شما درست میگین و از همه مهمتر این که شما ودوستان هم که35 دارین میدونین که مگنت بدن با هر فرکانسی که کشف شده یکم تفاوت داره واسه اپراتورهای عزیز...پاینده وبرقرار باشین متشکر :)
ویک سوال دیگه این که..فرکانس کربن و در کل زدن کربن در ردیابی چه سودی داره و اصلا گرفتنش توسط ردیاب خوب یا بد :-B

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 19 بهمن1392 - 7:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure