انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:16am

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خواهش ميکنم کرمى جان.
يه سواد کم متالورژى دارم سئوالى داشتى بپرس.ت

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:33am

با عرض سلام وتشکر
فرکانس دلار چنده

شنبه 13 دی1392 - 1:13am
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه
از دوستان مي خوام فركانس 38.93 رو براي طلا تست كنن.
اين فركانس با رديابي و رياضي بدست اومده كه شكل صحيح و درست تر فركانس 37.32 هستش.
از دوستان مي خوام اين فركانس رو كه فكر مي كنم در نوع خودش تك باشه رو تست كنن و نتايج رو براي رسيدن به هدف اصلي اعلام كنن.موفق باشيد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 15 دی1392 - 4:43pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ebisat نوشته است:
با عرض سلام وتشکر
فرکانس دلار چنده

دوست من اگه شد فركانسش رو مي گيرم و اينجا قرار ميدم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 15 دی1392 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون حمزه جان.شب باطلاوهدف م میزنم که بعده ح نتیجه بشه.

یکشنبه 15 دی1392 - 7:25pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام

استاد حمزه خسته نباشی برادر @};- بارندگی یه مدتیه که خونه نشینم کرده و فکر میکنم تا آخر هفته نذاره که بریم بیرون :-w اگه تا آخر هفته کسی موفق به تست نشد خودم تست میگیرم

یکشنبه 15 دی1392 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه
اين فركانس با رديابي و رياضي بدست اومده كه شكل صحيح و درست تر فركانس 37.32 هستش.
از دوستان مي خوام اين فركانس رو كه فكر مي كنم در نوع خودش تك باشه رو تست كنن و نتايج رو براي رسيدن به هدف اصلي اعلام كنن.موفق باشيد.

استاد فرکانس خوبی هستش به سمت سیلیس نرفت من حتی فاصله دستامو کم میکردم باز میرفت سمت طلا به خطاها کاری نداشت..بدون سیم با سیم فرقی براش نداشت ... نه کوزه خیس نه مگنت نه سیلیس با قدرت خوب هم حرکت میکرد به نظر فرکانس خوبی هستش که دقیق تر از فرکانسهای 1178 و 1331.5 می باشد...

دوشنبه 16 دی1392 - 6:50pm
استاد
استاد

fabienmartin نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
سلام به همه

استاد فرکانس خوبی هستش به سمت سیلیس نرفت من حتی فاصله دستامو کم میکردم باز میرفت سمت طلا به خطاها کاری نداشت..بدون سیم با سیم فرقی براش نداشت ... نه کوزه خیس نه مگنت نه سیلیس با قدرت خوب هم حرکت میکرد به نظر فرکانس خوبی هستش که دقیق تر از فرکانسهای 1178 و 1331.5 می باشد...

درود بر شما
40 گرم طلا را یه طرف و اون سنگ که توی یه قبر پیدا کردم یه طرف دیگه گذاشتم که این فرکانس رفت طرف سنگ پس این هم فرکانس خوبی نیست

دوشنبه 16 دی1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
fabienmartin نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
سلام به همه

درود بر شما
40 گرم طلا را یه طرف و اون سنگ که توی یه قبر پیدا کردم یه طرف دیگه گذاشتم که این فرکانس رفت طرف سنگ پس این هم فرکانس خوبی نیست

استاد وزن سنگه چقدره؟ خیس یا خشک نتایجش یکیه؟ با سیم و بدون سیم فرکانسهای طلا میرن سمتش؟... به هر حال این فرکانس 38.93 کمی بهتر از دو فرکانسی بود که داشتیم چون من حتی فاصله دستامو کم میکردم باز میرفت سمت طلا...تشکر از پاسخی که دادید...

دوشنبه 16 دی1392 - 7:09pm
استاد
استاد

درود بر شما
وزن این ستگ حدود 1.5 کیلو گرم هست سنگ خشک هست با خیس اون تست نگرفتم اما هر چی فرکانس مربوط به فلز و مگنت هست طرف اون ردیاب کشیده میشه حتی 10 کیلو سلیس نمی تونه با اون سرا سری کنه جالبتر اینکه وزن سنگ با ردیاب یه بار با وزن 5 کیلو گرم تست گرفتم به راحتی طرف اون رفت ولی اگه فرصت شد وزن نهایی اوون را اندازه گیری میکنم. در کل الگوی خوبی برای تست فرکانس دستی هست که هر فرکانس انتنها به طرف اون رفتند باید خطا باشه

دوشنبه 16 دی1392 - 7:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure