انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:45am

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

جناب کرمی از شما تشکر می کنم.
راستش فرکانس ها بقدری دقیق هستن که نباید یه دهم هم کم و زیاد بشن چون کیفیت فرکانس پایین میاد.منم مشکلی با این اعداد ندارم و با یکم بالا و پایین کردن ولوم مقدارش بدست میاد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 10 دی1392 - 9:15pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
hamze2000 نوشته است:
جناب کرمی از شما تشکر می کنم.
راستش فرکانس ها بقدری دقیق هستن که نباید یه دهم هم کم و زیاد بشن چون کیفیت فرکانس پایین میاد.منم مشکلی با این اعداد ندارم و با یکم بالا و پایین کردن ولوم مقدارش بدست میاد.

با سلام
استاد حمزه ردیاب بالای فرکانس100هرتز دیگه اعدادش یه رقم اعشار میخوره :-?

سه شنبه 10 دی1392 - 11:17pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

درسته جناب کرمی.حالا ما با ردیاب مثلا فرکانس 315.1 رو زدیم.حالا با یه فرمول خاص مقدار دقیقش میشه 315.18 که فرکانس اولی از طریق ردیاب و فرکانس دومی هم با ریاضی میزنیم.
حالا با توجه به فرکانس مقدار دقیق برای استفاده در ردیاب همون فرکانس 315.1 هستش و این بر اساس فرکانس ریاضی بهترین فرکانس برای ردیاب هستش و بازه جواب دهی اون برای ردیاب یا همون فاین 0.18+ و 0.18- هستش و بر اساس همین فاین فرکانس ما خیلی دقیق هستش چون فاینش حتی یک هم نیست.البته من قبلا اینو برای یکی از دوستان توضیح داده بودم و فکر می کردم تو همین قسمت توضیح دادم ولی با یه بررسی فهمیدم که توضیح ندادم و معذرت می خوام و متوجه پیام دوستان در مورد مقدار فرکانس نمیشدم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 10 دی1392 - 11:34pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

خوب الان میریم رو فلز مهم استیل با فرکانس دقیق 211.8
فرکانسی که برای مگنت دستگاه بکاره میره فکر کنم مقدارش 211.5 یا 211.6 هستش
حالا این دوتا فرکانس رو نگاه کنید می بینیم که چقدر بهم نزدیک هستن و اگه مقدار فرکانس ها دقیق نباشه رو مد مگنت میره استیل رو میزنه و بر عکس.در واقع این مطلب نشان از پیچیدگی فرکانس ها داره که نیاز به تفکر زیاد داره...

سه شنبه 10 دی1392 - 11:50pm
استادیار
استادیار

hamze2000 نوشته است:
درسته جناب کرمی.حالا ما با ردیاب مثلا فرکانس 315.1 رو زدیم.حالا با یه فرمول خاص مقدار دقیقش میشه 315.18 که فرکانس اولی از طریق ردیاب و فرکانس دومی هم با ریاضی میزنیم.
حالا با توجه به فرکانس مقدار دقیق برای استفاده در ردیاب همون فرکانس 315.1 هستش و این بر اساس فرکانس ریاضی بهترین فرکانس برای ردیاب هستش و بازه جواب دهی اون برای ردیاب یا همون فاین 0.18+ و 0.18- هستش و بر اساس همین فاین فرکانس ما خیلی دقیق هستش چون فاینش حتی یک هم نیست.البته من قبلا اینو برای یکی از دوستان توضیح داده بودم و فکر می کردم تو همین قسمت توضیح دادم ولی با یه بررسی فهمیدم که توضیح ندادم و معذرت می خوام و متوجه پیام دوستان در مورد مقدار فرکانس نمیشدم

با تشکر از شما.برای خیلی از دوستان این تنظیمات معما شده بود.البته من یادمه که تو پستهای قبلی هم توضیح دادین.ولی خوب شد که ابهامات برطرف شد و اگه سایر دوستان همکاری کنن میشه به فرکانسهای جدیدی دست پیدا کرد :ymhug:

سه شنبه 10 دی1392 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان.
يک نکته اى در خصوص استيل بايد بدونيم اينه که,فلز استيل آلياژى از آهن معمولي هستش که با تغيير آناليز و حتى تغيير شبکه کريستالى به انواع مختلفى در مياد,کريستال طلا به صورت اتم در مرکز ميباشد که به صورت مکعبى ميباشد,تشابه کرىستالى طلا با استيل بيشتر در فولادهاى نگير,فولادهاى ضد خوردگى,فولادهاى نيتروره مىباشد که خود اىن فولادها گروونن,قابل توجه بايد باشه که تو متالوژى براى اىنکه فولاد چقرمه داشته باشيم مس به فولاد اضافه ميکنند که تقريبا شبيه کريستال طلا هستش,در ضمن خود طلاى واقعى درصد قابل توجهى نقره و مس و پيريت و کالکو پيريت داره و همچنين درصد کمى ارسنيک.جرم حجمى طلاى خالص 19.3 که اگه با نقره عيار داده بشه 15.6 ميشه,و مقدار جرم حجمى استيل آلياژى در ايده آل ترين حالت ترکيبات آلياژى 9 ميشه حدودا.
موفق باشيد

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:12am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:

:ymapplause: آفرين بر شما برادر حمزه پشتكار شما براي همه ما بايد درس باشه ، از كمكها و همكاري شما صميمانه تشكر ميكنم .. علي يارت

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:13am
مدیر سایت
مدیر سایت

ولي بنده روي فركانس 27.72 تا 27.82 در بين انواع فلزات و مخصوصاً جيوه بخوبي طلا رو پيدا ميكنم حتي از تمام 5 فركانس طلا خود ردياب هم بهتره عمل ميكنه ، فقط گلد 4 تا حدودي قدرتش نزديكه به اين فركانس نظرتون چيه دوستان ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:16am
استادیار
استادیار

farbod نوشته است:
سلام به همه دوستان.
يک نکته اى در خصوص استيل بايد بدونيم اينه که,فلز استيل آلياژى از آهن معمولي هستش که با تغيير آناليز و حتى تغيير شبکه کريستالى به انواع مختلفى در مياد,کريستال طلا به صورت اتم در مرکز ميباشد که به صورت مکعبى ميباشد,تشابه کرىستالى طلا با استيل بيشتر در فولادهاى نگير,فولادهاى ضد خوردگى,فولادهاى نيتروره مىباشد که خود اىن فولادها گروونن,قابل توجه بايد باشه که تو متالوژى براى اىنکه فولاد چقرمه داشته باشيم مس به فولاد اضافه ميکنند که تقريبا شبيه کريستال طلا هستش,در ضمن خود طلاى واقعى درصد قابل توجهى نقره و مس و پيريت و کالکو پيريت داره و همچنين درصد کمى ارسنيک.جرم حجمى طلاى خالص 19.3 که اگه با نقره عيار داده بشه 15.6 ميشه,و مقدار جرم حجمى استيل آلياژى در ايده آل ترين حالت ترکيبات آلياژى 9 ميشه حدودا.
موفق باشيد

ایول جناب فربد
ازتون بابت اطلاعاتی که دادین تشکر میکنم.برام خیلی جالب بود مرسی @};-

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:28am
استاد
استاد
آواتار کاربر

فربد عزیز از توضیحات شما تشکر می کنم.جناب مهدی شما لطف دارید.
در مورد این فرکانس باید بگم از نظر بازه فرکانس فقط تا حدی به فرکانس گلد 5 نزدیک هستش که من مقدار دقیقشو نزدم.حالا از دوستان می خوام فرکانس های جناب مهدی رو تست کنن و نتایج رو اعلام کنن.

چهارشنبه 10 دی1392 - 12:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure