انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:40am

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
خوب دوستان براي رسيدن به بازه فركانسي فلزات داشتن فركانس فلزات الزامي هستش و بنده براي شناسايي بازه فلزات مختلف فلز استيل رو مد نظر قرار دادم و فركانس هاي زير رو بدست اوردم كه بعد از تست يكي از دوستان و تاييد ايشون اينجا قرار ميدم تا دوستان تست كنن
فركانس بر اساس كيفيت دسته بندي شدن
فركانس اول=211.84
فركانس دوم=211.79
فركانس سوم=166.14

با سلام و درود
استاد حمزه این 3 تا فرکانس برای طلا هستش ؟

جناب كرمي عزيز اينا براي فلز استيل هستن كه فركانس اول از همشون دقيق هستش حالا اينجا قرار دادم تا دوستان با طلا هم تست كنن تا به اهميت فلز استيل پي ببرن.راستي مهندس جان نقطه زن شما فلز استيل رو با چه فلزي تشخيص ميده

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 6 دی1392 - 6:23pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
استاد حمزه عزیز نقطه زن من gpx4500هستش که تفکیکش به صورت صوتی هستش.استیل هم دو نوعه یه نوعش و به صورت آهن نشون میده و نوع دیگه رو هم به صورت فلز جدید نظیرگالوانیزه نشون میده که کمی کار و برامون سخت میکنه.چون فک نکنم بشه یه فرکانس دقیق براش دراورد. :-?

جمعه 6 دی1392 - 6:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان براي رسيدن به فركانس هاي دقيق از شما درخواست دارم فركانس هاي بالا رو تست كنيد و نتايج رو همينجا اعلام كنيد.با تشكر

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 7 دی1392 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمزه جان یه کم از بازه های فرکانس مربوط به استخوان و سفال و مابقی مزاحمات بگو

در ضمن این رنج فرکانس ها خوبن؟

700....800 برای مفرق

280...400 برای طلا

150 برای نقره

شنبه 7 دی1392 - 8:01pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

کمال عزیز در مورد مفرغ هنوز فرکانسی نزدم
در مورد طلا نه این بازه خوب نیست
در مورد نقره هم فرکانس 86.15 خیلی خوب هستش و بازه صد تا 150 هم باید فرکانس خوبی داشته باشه چون خطاها و تشابهات کمتری برای نقره داره.

یکشنبه 7 دی1392 - 12:37am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان بازه27.20 تا 29 رو هم برای نقطه زنی طلا تست کنید نتیجه رو اعلام بفرمائید . باید فرکانس خوبی بین این اعداد وجود داشته باشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 8 دی1392 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
حمزه جان سلام.حمزه جان از فرکانس رفتی جایه دیگه.بیا تو قسمت خودت.همه منتظر خبرای جدید و فرکانسای جدیدت هستیم.بسم الله.منتظریم

یکشنبه 8 دی1392 - 3:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
حمزه جان سلام.حمزه جان از فرکانس رفتی جایه دیگه.بیا تو قسمت خودت.همه منتظر خبرای جدید و فرکانسای جدیدت هستیم.بسم الله.منتظریم

دوست عزيزم منتظرم دوستان فركانس استيل رو كه برام خيلي مهم هستش رو تست كنن تا برم سراغ فركانس هاي جديد و دقيق تر

یکشنبه 8 دی1392 - 6:56pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام
استاد حمزه عزیز.من سرگرم تست این فرکانسها هستم.دارم با چندین نوع استیل تست میکنم سعی میکنم تا فردا شب نتایج و اعلام کنم :ymhug: استیل و دارم در بدترین شرایط ممکن تست میکنم ;)

یکشنبه 8 دی1392 - 8:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مهندس جان از شما تشکر می کنم.فرکانس استیل تایید بشه تا حد زیادی بازه ها رو خواهیم داشت و با داشتن این فرکانس ها می تونیم یه بار دیگه فرکانس طلا رو با کیفیت بهتر بگیریم.موفق باشی.

یکشنبه 8 دی1392 - 8:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure