انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:13pm

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مهربان نوشته است:
mehdii28 نوشته است:
باربد نوشته است:
کسیکه حرفه ای هست خودش به خودش این عنوان رو نمیده میزاره بقیه بهش بگن دوست من :) بگذریم. خب اون ردیابی که اون بابای ارمنی به شما داد فرکانسیه یا یونی؟ اگه بتونید عکس رو اینجا آپلود کنید عالیه اگر نه برای بنده بفرستید که این ردیاب خوب رو ببینیم و صحبت بشه در موردش. بنده خودم با ردیاب موافقم تا فلزیاب! چه بسا هر دوی اینها مکمل همند. ولی مهارت در اپراتوری ردیاب بسیار سخت هست و مرموز، و من بیشتر بخاطر این سخت بودنش از امر ردیابی استقبال میکنم، چون با فراگیری این مهارت و بالطبع حرفه ای شدن دیگه یک سروگردن بالاتری و در کنار علائم شناسی میتونی موفق بشی. نمونه هاش رو دیدم. حالا از موضوع ۳۵ پرت نشیم، هرکی این مدت توی فلزجو عنوان کرده موفق شده حالا چه ریز چه درشت، بدون مکمل بوده برادر من! چند نفری بودن اومدن گفتن آقایان بدون مکمل کار کنید خطا داره اما بار باشه میزنه که کسی گوش نداده فعلا. خلاصه بگم این مکمل راه درازی داره که بخواد حرفشو بخونید. بنظر من بدون مکمل کار کن. در ثانی ردیابت رو چک کن شاید مشکلی داره مثلا خروجیش دقیق نیست یا هرچیز دیگه ای. بفرست برا آقا مجتبی سرویس کنه ردیابتو که مطمئن شی درست کار میکنه.

من فقط قصدم کمک و جلوگیری از آوارگی و دربدری دوستان هست و بس .من از همینجا از رامین عزیز بابت یک نکته تشکر میکنم که فرکانس 50.45 هست که نسبتا خیلی بهتر از تمامی فرکانسها جواب داده.موفق باشید

جناب مهدی عزیز از راهنماییهای صادقانه شما تشکر میکنم از بیان حرفهای شما مشخصه که خاک خورده این حرفه هستید ، بنده به شخصه مشتاق هستم تا پستها و مطالب شمارو مطالعه و دنبال کنم .. موفق باشید

:-? :-? :-?

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 31 شهریور1394 - 9:39am
استاد
استاد

درود بر شما
دوستان میتونند فرکانس 25.04 را برای طلا تست کنند این فرکانس بهترین در تستها بوده و تقریبا همه فلزات دو سال دفن شده را به راحتی رد میدهد به جز طلا البته اگه در حالت بدون سیم ردیابی بشه با این فرکانس ذرات بیشتری حذف میگردد

چهارشنبه 1 مهر1394 - 8:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ممنونم جاوید جان , من حتما تست میکنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 1 مهر1394 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
جاوید نوشته است:
درود بر شما
دوستان میتونند فرکانس 25.04 را برای طلا تست کنند این فرکانس بهترین در تستها بوده و تقریبا همه فلزات دو سال دفن شده را به راحتی رد میدهد به جز طلا البته اگه در حالت بدون سیم ردیابی بشه با این فرکانس ذرات بیشتری حذف میگردد

درود بر شما
حتما تست میکنم

چهارشنبه 1 مهر1394 - 11:39am

جاوید نوشته است:
درود بر شما

سپاس استاد عزیز ، از همت والای شما تشکر میکنم @};-

چهارشنبه 1 مهر1394 - 2:01pm

سلام من یه ردیاب فرکانسی دارم که پرآبهای اون داخل خاک میره یه نفر که خودش رو اپراتور میدونه بهم این فرکانس رو داد و گفت اگه طلا رو رهگیری کردی برای اینکه مطمین بشی که حتما طلا رو رهگیری کردی حتما این فرکانس دستی رو بزن 55.5 و 55.3 گفت اگه قیچی شد 100% جنس هست . گفت که این فرکانس رو به هیچکی ندم چون از یه جا پیدا کردم که خیلی مطمین هست .

میدم شما هم تست کنید و نتجیه رو اعلام کنید . خودم یکبار تست زدم طلا رهگیری کردم اما وقتی نزدیکش شدم و فرکانس دستی رو زدم آنتها از هم جدا شد و بیخیالش شدم .

یکشنبه 5 مهر1394 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

SawII نوشته است:
سلام من یه ردیاب فرکانسی دارم که پرآبهای اون داخل خاک میره یه نفر که خودش رو اپراتور میدونه بهم این فرکانس رو داد و گفت اگه طلا رو رهگیری کردی برای اینکه مطمین بشی که حتما طلا رو رهگیری کردی حتما این فرکانس دستی رو بزن 55.5 و 55.3 گفت اگه قیچی شد 100% جنس هست . گفت که این فرکانس رو به هیچکی ندم چون از یه جا پیدا کردم که خیلی مطمین هست .

میدم شما هم تست کنید و نتجیه رو اعلام کنید . خودم یکبار تست زدم طلا رهگیری کردم اما وقتی نزدیکش شدم و فرکانس دستی رو زدم آنتها از هم جدا شد و بیخیالش شدم .

دستت درد نکنه آقا sawll. دوستان این دو فرکانس ایشون رو تست کنند اونایی که ردیاب 35 دارند. و آقای jafar و reza68 شما هم که گفتید فرکانس ارائه شده توسط استاد جاوید رو تست میکنید خواهشا نتایج رو اعلام بفرمایید سپاسگزارم. @};- @};-

یکشنبه 5 مهر1394 - 7:55pm

SawII نوشته است:

با درود . اصلا جواب نداد.فعلا فرکانس 25.04 و 25.05 برای بعضیها به مس و طلا جواب میده روی این دوتا تست بزنید .

جمعه 10 مهر1394 - 11:36pm

با درود .یکی از دوستان این فرکانسهارو محبت کرد بهم داد و من هم در اختیار شما میذارم که احتمالا به نتایجی هم رسیده برای طلا.رهگیری50.69 و نقطه زنی 24.72 و 24.13 و 25.05

پنج شنبه 15 مهر1394 - 12:20am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ریتون نوشته است:
طبق تحقیقاتی که بنده در مورد فرکانسها و ردیاب 35 از نوشته های بچه های سایت انجام دادم تا حالا تنها دو فر کانس هستند که با اونها طلا کشف شده به صورت موثق ...
البته بودند کسایی که به بار زدند و از طریق کسی دیگه اعلام کرده که زیاد نمیشه به گفته آنها اعتماد کرد ...
فرکانس گلد یک خود ردیاب که استاد کرمی باهاش دستبند پیدا کردند...
فرکانس 219.9 هم که یکی از کاربرا فکر کنم اسمش روح الله است که باهاش یک گردنبند پیدا کردند ...
بقیه فرکانسها تا حالا دقیق تائید نشدند حتی فرکانس 165.3 که استاد حمزه خیلی روش تاکید دارند تا حالا کسی ازش جوابی نگرفته...

فرکانس 165.3 جناب حمزه برای من جواب داده و از از استاد حمزه بابت پیدا کردنش و اعلامش برا همه ممنونم

جمعه 1 آبان1394 - 4:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure