انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:53pm

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26  بعدی
 فرکانسهای دقیق برای ردیاب 35 توسط حمزه-جاوید-کرمی-کانی و.. 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان عزیز و اساتید روی من زیاد حساب نکنین ..اخه من خیلی به خودم اعتماد ندارم تا بیام یه فرکانس به دوستان بدم و الا منم میومدم و مثل اب خوردن همه جا میرفتم برای تست گیری ........و به نظرم فرکانسی رو که داداش حمزه برای نقره دادن 99.02 خیلی عالی میتونی از بار مطمئن بشی چون من امروز با هاش یه جا تست کردم که نقره داشت میزد ولی با این فرکانس خیلی راحت بیخیال اون جا شدم ....ولی دوستان باغ رو کلا بیخیال بشین چون واقعا دردسر بزرگی براتون بیش میاد..من از روز اول که ردیاب دستم رسید تا الان با کمک اساتید و مهندسین خودم خیلی راحت به اشتباهات قبلیم بی بردم..........حیف من و دوستام زیاد وضعمون خوب نیست والا تا الان میتونستم خیلی به ردیاب کمک کرده باشم ...احتمالا تا چند روز اینده یه جایی رو حفاری میکنیم و حدود یه ماه یا بیشتر کار داره اگه به باری برسم صد در صد فرکانس گیری میکنم و احتمال داره وقتی رفتم واسه اون کار تا 2 ماه دیگه نیام خونه.....و اینم عرض کنم خدمت دوستان عزیز منطقه ی ما به خاطر قدمت زیادش و داشتن چندین تمدن خیلی ردیاب و فلزیاب رو اذیت میکنه
.....حرف داداش کانی واقعا درسته چون همه ی زحمت ها رو رو دوش 4تا 5 نفر افتاده .....و دوستانی که به خودشون اعتماد دارن لطفا در این باره کوتاهی نکنن
این رو از ته دلم میگم
اگه یه روز هم از عمرم باقی باشه باید به هر قیمتی هم که شده یه لطف کوچکی به این انجمن بکنم و به نوعی دینم رو به دوستان عزیز انجمن ادا کنم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 11 آذر1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
كرمي نوشته است:
amir92 نوشته است:
دوستان تشکر و شکلک ممنوع
دوستانی که فرکانس دقیق دارن بگن و دلیل خودشونو بزار سوالات و مباحث حاشیه ای ممنوع-- چون بحث فرکانس دستی خیلی مهمه و فرکانسهای زیادی هم بیان شده ولی خواهشا فقط فرکانسهای اصیل اینجا گذاشته بشه نه 20 فرکانس. یعنی در مجموع 5 فرکانس دقیق برا طلا و بقیه هم 2 تا کافیه. نحوه انتن زنی هم اگه با ترسیم شکل یا حتی فیلم باشه خیلی خوبه. خواهشا کسانی که هنوز ردیابی رو خوب یاد نگرفتن نظر الکی ندن. در ضمن اگه ردیاب ر=زدین و چیزی حفاری کردین و پیدا کردین هر چیز خاص میتونیی اینجا بزارین.

با تشکر از همه اساتید

سلام امیر جان
بابت این تایپیک ازت تشکر میکنم.دوتا فرکانس نقره رو استاد حمزه به من دادن که تست کردم.به نظر من واقعا عالی و دقیقا.من از اول زیاد بهشون توجه نکردم ولی اعتراف میکنم حرف ندارن.من خوشبختانه جای زندگی میکنم که راحت میتونم فلزات باستانی رو پیدا کنم به همین سبب سعی میکنم فرکانسهای دقیقی رو برا دوستان اینجا بذارم.البته ناگفته نباشه فرکانسهای خود دستگاه عالی جواب میدن و کمی باید رو فاینها دقت بشه

باسلام
جناب کرمی عزیز اگه ممکنه اون دو تا فرکانس نقره را اینجا اعلام کنید تا دوستان هم استفاده کنند.

بینهایت سپاسگذارم ^:)^

پنج شنبه 21 آذر1392 - 12:26pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام دوست عزیز
با اجازه از استاد حمزه
این دو تا فرکانس و استاد حمزه در موردش توضیح مفصل دادن فرکانس86.15و فرکانس99.02 بهتره مطالب تایپیک فرکانس آزاد و مرور کنی.. ;)

پنج شنبه 21 آذر1392 - 12:39pm

از استاد حمزه-جاوید-کرمی -کانی و تمامی کسانی که در پیدا کردن فرکانس های آزاد زحمت میکشن و وقتشون رو صرف اینکار میکنن به نوبه خودم متشکرم

دوشنبه 25 آذر1392 - 9:02pm

سلام به همه ی زحمتکشان انجمن.
خسته نباشیدوخداقوت
از همه عزیزان درخواست دارم تاپیک های تخصصی را بصورت تخصصی دنبال کنند و اگر این تاپیک برای گذاشتن فرکانس ایجاد شده فقط لطف کنن و فرکانس بزارن . بنده دیدم در 11پست از این تاپیک فقط یک پست حاوی فرکانس بود و بقیه مانند پستهای گقتگوی آزاد به احوالپرسی و تشکر اختصاص یافته بود.
دوستان سوء تفاهم نشه ولی بهتره بعنوان تاپبک هم دقت بشه و این انجمن که در بخش تخصصی الحق در بین تمام انجمن های موجود بهترین هست رو به بیراهه نبرن. برای تشکر هم اگه آقا مجتبی زحمت بکشه و گزینه ی تشکرو برای سایت فراهم کنه دیگه دوستان مجبور نمیشن برای هر پست تخصصی 20 پست تشکر بزارن.
باتشکر از اساتید محترم و به ارزوی توفیق روز افزون برای تمام بچه های زحمتکش فلزجو.
پیروز باشید.

سه شنبه 26 آذر1392 - 2:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
من هم در مورد موضوع{تشکر} قبلا اعلام کرده بودم.ولی خبری نشد. :-? :-?

سه شنبه 26 آذر1392 - 2:32pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام دوستان گرامی
طبق قولهایی که داده بودیم به یاری خداوند منان و چند تن از دوستان بسیار عزیزم به نتایج درخور توجهی رسیدیم
که انشالله امشب یا فردا خدمتتون اعلام خواهیم کرد.

شاد باشید

@};- @};- @};-

پنج شنبه 28 آذر1392 - 5:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

از دوستان مي خوام فركانس هاي 119.47 و 295.1 كه رو مس بدست اومد رو تست كنن و نتيجه اون رو همينجا بگن تا اگه خوب باشه ازش استفاده كنيم

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 1 دی1392 - 7:00pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بازم از دوستاني كه وقتش رو دارن فركانس هاي مس بالا رو تست كنن تا اگه خوب نبودن يه فركانس خوب بزنيم و اگه خوب بودن بريم سراغ فلز بعدي"""

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 2 دی1392 - 12:14am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
hamze2000 نوشته است:
بازم از دوستاني كه وقتش رو دارن فركانس هاي مس بالا رو تست كنن تا اگه خوب نبودن يه فركانس خوب بزنيم و اگه خوب بودن بريم سراغ فلز بعدي"""

سلام استاد حمزه :ymhug:
امشب فرکانسها رو خودم برای اهداف قدیمی تست میکنم. :ymhug: اگه توضیحاتی هست بفرمایید

سه شنبه 3 دی1392 - 3:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure