انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:42pm

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 دوستان تجربیاتتون در مورد ردیاب DFS را اینجا قرار بدید 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

پیرو فرمایشات اقا کسری دی اف اس جزو بهترین هاست چون رفیقام باهاش در اوردن حتی خود شرکت کا ای اکس اعتراف کرد بهم که دی اف اس کسایی بودن که باهاش موفق شدن و با توجه به همخوانی این ردیاب با خاک ایران موفقیتهای چشمگیری را به همراه داشته واقعا از اسپکترا و ریفایندر با اون قیمت نجومیشون یه سرو گردن بالا تره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 5:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ردیاب 35 خودمون داره ازمایشاتشو پس میده ولی این دی اف اس خیلی وقته اومده بیرون و امتحانشو پس داده.35 خودمونم نصق راهو رفته بازم باید به مسیرش ادامه بده تا به خط پایان برسه.

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dfs از نادرترین ردیاب هایی است که نقطه هم میشه باهاش زد ولی اکثر جاهایی که میزنه یا سنگ ذراتدار یا خاک ذرات دار ... در میاد حالا دوستانیکه با این ردیاب موفق هم شدند لطفا در مورد ذرات راهنمایی کنند

همیشه امید داشته باش

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . دی اف اس ردیاب خوبیه من خودم دارمش . اما اما اینکه اگه کسی باهاش کار کرد و یه جایی رو آنتن قیچی کرد و شروع به کندن کنه اشتباهه . قلقهای خاصه خودشو داره .

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 9:27am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ردیابها همشون خطا دارن کلا اساس ردیاب همینه ولی باز تجربه اپراتور رو میطلبه بیشترین چیزی که دی اف اس رو نسبت به ریفاندر و سار ردیابها متمایز میکنه تقریبا نقطه کردنش نسبت به این ردیابهای دیگه بهتره ولی باز نقطه زن واقعا در کنار ردیاب جاش خالیه

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان قیمتش داخل ایران چنده؟البته سایت کلاه بردار کا ایکس اس زده 5500000 تومن ایا درسته این قیمت؟

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 12:53pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

توی خوده شرکت سازندش که تو یونانه اصلا دیگه این ردیاب تولید نمیشه . تو ایران تولید میشه .

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
سلام دوستان . دی اف اس ردیاب خوبیه من خودم دارمش . اما اما اینکه اگه کسی باهاش کار کرد و یه جایی رو آنتن قیچی کرد و شروع به کندن کنه اشتباهه . قلقهای خاصه خودشو داره .

سلام معراج
دوست دفینه ای خیلی وقت دنبال یادگیری قلقش هستیم لطفا قلقو بفرمایید

همیشه امید داشته باش

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید
در حال حاضر امان تهیه اصل و اورجینال بدون دستکاری این محصل وجو دارد
اکه وجود دارد قیمتش چقدر ه
و چگونه می شه تهیه کرد
ممنون

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

دوشنبه 13 مهر1393 - 3:28am

سلام خدمت همه دوستان
من تازه ثبت نام کردم داشتم در مورد ردیاب dfs اطلاعات میگرفتم که وارد این سایت شدم من این ردیاب رو دو روز پیش خریدم فقط میله برنجی و دسته ها همراه این ردیاب نبود چند تا سوال داشتم در مورد این ردیاب اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم دسته های این ردیاب داخلش جیوه داره یا نه؟ من میتونم از دسته ردیاب های دیگه برای این ردیاب استفاده کنم؟ یه جعبه پلاستیکی کوچیک هم با این ردیاب بود که فروشنده دستگاه گفت این دستگاه رو به انتن ها باید وصل کنی تا کار حذف کننده رو انجام بده و تاثیر ذهن رو هم از بین میبره میخواستم بدونم کار این ردیاب به چه شکله عکس هم میزارم از خود دستگاه و اون جعبه کوچیک که کار حذف کننده رو انجام میده خود فروشنده قسم میخورد که دوستش با این ردیاب یه انگشتر طلا رو تو ۲ متر گرفته ولی خود این طرف کار کردن با این ردیاب رو بلد نبود و دنبال یه نقطه زن بود که منم به جای این ردیاب بهش یه نقطه زن دلتا پالس ۲ دادم به نظر شما ارزش داره این ردیاب؟

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure