انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:43am

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 دوستان تجربیاتتون در مورد ردیاب DFS را اینجا قرار بدید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
دوستان عزیز هر کس با ردیاب DFS کار کرده تجربیاتش را اینجا قرار بده ممنون

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 4 آبان1392 - 7:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
استاد آريا فكر كنم داشته اين ردياب رو بايد ايشون جواب كاملي تونن بدن .. ياعلي

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 4 آبان1392 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش مهدی این بنده خدا استاد آریا داشت یه سری اطلاعات واقعا جالب و مفید که به نظر من در قسمت انجمن تخصصی ردیاب از همه بیشتر بدرد میخورد < نگاهی جمع بندی شده به اپراتوری ردیاب > رو در اختیار بقیه میگذاشت که من یکی واقعا استفاده کردم که شما اون تایپیک رو قفل کردین نمیدونم رو چه حسابی ... این همه بچه ها میان پستهای مختلف میزارن شما کاری ندارین بعد از مدتها ایشون به انجمن برگشتند و ما تازه از تجاربشون استفاده میکردیم که اونم هیچی شد . حالا هم انتظار دارین ایشون بیان و اینجا در مورد دی اف اس نظر بدن ... با این اوصاف اگه امکان داره اون تاپیک رو مجددا راه اندازی کنید . مرسی

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
داداش مهدی این بنده خدا استاد آریا داشت یه سری اطلاعات واقعا جالب و مفید که به نظر من در قسمت انجمن تخصصی ردیاب از همه بیشتر بدرد میخورد < نگاهی جمع بندی شده به اپراتوری ردیاب > رو در اختیار بقیه میگذاشت که من یکی واقعا استفاده کردم که شما اون تایپیک رو قفل کردین نمیدونم رو چه حسابی ... این همه بچه ها میان پستهای مختلف میزارن شما کاری ندارین بعد از مدتها ایشون به انجمن برگشتند و ما تازه از تجاربشون استفاده میکردیم که اونم هیچی شد . حالا هم انتظار دارین ایشون بیان و اینجا در مورد دی اف اس نظر بدن ... با این اوصاف اگه امکان داره اون تاپیک رو مجددا راه اندازی کنید . مرسی

با کسب اجازه از اقا مهدی دوست عزیز این تاپیک برای کاربرای عادی قفل شده برای مدیران محترم فعال هستش
اقا مهدی لطف کردن برای شلوغ نشدن و استفاده بهتر از تجربیات استاد اریا این تاپیک رو قفل کردن به نظرم کار بسیار به جای انجام داده اند. موفق باشید.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فکر کنم این تاپیک واسه منو شما قفله که چیزی ننویسیم. واسه استاد ا ریا بازه

آخرین بار توسط saeeed60h در یکشنبه 5 آبان1392 - 12:45pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

معراج نوشته است:

این بخش برای استادان بازه تا مطالب بی جهت زیاد نشه و کاربران محترم راحت تر بتونن مطالب استاد آریا رو یاد بگیرن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آفرین آفرین داداش مهدی ... احسن .

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
یعنی کسی نیست که بعد این همه مدت که این تایپیک باز شده نظرشو بده .یعنی این همه که ازش تعریف میکنن ارزش صحبت کردنشو نداره.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 3 آذر1392 - 12:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
یکی از بهترین ردیابهایی که بنده با آن کار کرده ام ردیاب DFS است این ردیاب در تفکیک فلزات و نقطه زنی بسیار فوق العاده است و به نظر بنده که با ردیابهایی مانند اسپکترا , امینترون ,گراویتاتور و.....کار کرده ام حتی از آنها هم بهتر است. ردیابی با این دستگاه علاوه بر آسانی دارای پیچیدگی هایی هم می باشد .به طور مثال در اکثر ردیابها در زمان ردیابی نوک آنتن ها متمایل به پائین است ولی در DFS برای کارایی بهتر باید نوک آنتن ها به سمت بالا متمایل باشد. درون دسته های ردیاب از جیوه قرمز استفاده شده که حتی با دستگاه خاموش هم بدون احتیاج به خوراک طلا را براحتی ردیابی می کند. در نقطه زنی هم بسیار دقیق عمل می کند بنده بالشخصه یک سکه 16 گرمی مربوط به دوران فرهاد دوم را در عمق 3 متری با خطای نیم متر ردابی کردم. یکی دیگر از حسن های این دستگاه یونانی این است که بعلت شباهت ساختاری خاک ایران و یونان براحتی با خاک ایران ست می شود و در خاک ایران بخوبی عمل می کند.
لازم به ذکر است که اینها تجربیات و نظرات بنده در رابطه با این ردیاب می باشد و ممکن است دوستانی هم باشند که با نظریاتشان با بنده مغایر باشد که بنده به نظرات آن دوستان هم احترا م می گذارم و هیچ اصراری نسبت به قبول نظریات خودم ندارم.
موفق و پیروز باشید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

دوشنبه 4 آذر1392 - 3:34am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
کسرای عزیز ممنون از شما.
ممکنه لطفا بصورت ضمنی مقایسه ای بین DFS و 35 خودمون داشته باشی؟
لطفا مزایا و معایب هرکدومو بیان کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 4 آذر1392 - 4:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure