انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 11:42am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
دوستان من حفاري ها رو شروع كردم.بهترين روش يادگيري اين ردياب هم حفاري هستش.بزودي نتايج و فركانس هاي كه پيدا كردم رو بعد از حفاري اگه جواب دادن رو ميزارم.موفق باشيد

درود بر شما
اگه با فرکانسهای دستی ردیابی میخواهی بکنی حتما وزن را روی 100 گرم بزار اگه جواب داد با فرکانسهایی که مربوط به طلا هست اونوت حفاری کن و نتیجه ها را گزارش بده .نتیجه ها مشخص میکنه که حذف ذرات یا فرکانسهای مشابه در زیر خاک چقدر توسط 35 شناسایی دقیق میشن

چهارشنبه 1 آبان1392 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جاوید نوشته است:
mahditala نوشته است:
فرکانس های 25.50و45.00و47.00و55.00و55.80و1006.00 براحتی قیچی شد ولی فرکانس های 83.00و1013.00جواب نداد

با تشکر از زحمتی که کشیدید
من تمام این فرکانسها را با 400 گرم کک و همینطور 150 گرم اهن ربا تست کرد م به هیچ عنوان این ردیاب با فرکانسهای دستی که بدست اوردم حاضر نبودند یک انگشتر چند گرمی از جنس طلا را رها کنند و به طرف این دو هدف با این وزنهای مشخص بروند در صورتیکه در یک متری کک و اهن ربا قرار میگرفتم و انگشتر در 10 متری در عمق 1/5 متری زیر خاک بود
شما باید یه زحمت بکشید و یک النگو طلا و همین کک بدست امده از زیر زمین را به فاصله 4 متر از هم قرار بدین بعد از فرکانس 20 هرتز تا 100 هرتز یکی یکی رو ردیاب بزارید و بین این دو هدف قرار بگیرید و اعدادی که انتن به طرف طلا و به طرف کک میروند را یاداشت بکنید و در سایت بزارید یا ایتکه طلا و کک را به فاسله 4 متر از هم قرار بدهید و باز یکی یکی از 20 هرتز تا 100 هرتز ردیاب را بزارید و از روی طلا و روی کک رد شوید تا اینکه ردیاب روی اونها قیچی کنه و فرکانسهایی که ردیاب فقط یکی از اونها را میتونه بگیره یاداشت کن و در سایت بزار تا بچه ها هم تست کنند

این کار به ذهن خودم رسید و انجام دادم روی فرکانس 79.00که کذاشتم اون سنگ اهن رو نمیزد و فقط طلای واقعی رو میزد

چهارشنبه 1 آبان1392 - 1:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بنيامين1 نوشته است:
mahditala نوشته است:
فرکانس های 25.50و45.00و47.00و55.00و55.80و1006.00 براحتی قیچی شد ولی فرکانس های 83.00و1013.00جواب نداد

دوست عزیز اگه میزان فاین منظورم گلد 1تا3 که باید+3تا-3 باشه و گلد4و5 که باید +2تا-2 بزنه رو هم میزاشتید ممنون می شم

انجام دادم از +3.-3 که بالاتر میرفتم دیگه نمیزد

چهارشنبه 1 آبان1392 - 1:05pm
استاد
استاد

mahditala نوشته است:

درود بر شما
حتما در فرکانس دستی با سیم رابط ردیابی کنید حتما با یه اهن ربا و یه تیکه طلا روی زمین این فرکانسها را تست کنید و حتما اگه در زیر زمین وزن بالا زد شما هم در فرکانس دستی وزن را 100 گرم پایین تر نزارید ابته ابتدا روی وزن کم ردیابی میکنی اگه ردیاب اون هدف را زد روی 100 گرم میگذاری و ردیابی میکنی اگه این وزن دیگه گرفت فقط حفاری میمونه وعمق هدف مورد نظر. ناگفته نمونه که هر کسی باید فرکانس ردیاب را با بدن خودش تنظیم کنه تا جوابدهی خوب داشته باشه

چهارشنبه 1 آبان1392 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان فركانس هاي 5گلدوروتيتانيوم بذارين ببينيدميزنه يانه؟؟؟؟22كه تيتانيوموميزنه روگلد1و2.

چهارشنبه 1 آبان1392 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فكرميكنم عامله بيشتره اين خطاهاروپيداكردم كه همين فركانسه گلده 1و2تويه ردياب 22هست كه فركانسش خوب نيس وداره اهنه اكسيدشده وتيتانيوم وحتي مس هم جايه طلازده.پس نتيجه فركانس هااصلادقيق نيس وتفكيكم نداره باكماله معذرت ازاقاحميد.خب اين كه هنرنيس طلاروبذاريم كنارمون بعدبزنه مهم تفكيك شه.ازيه ادمه كهنه كاري ميگفت چندسال پيش بهم بايدفركانس هاي دفينه روبدي به ردياب وواسش تعريف كني ويه تلفيقي ازجفتشون كه تفكيك كنه وذراتونگيره زياد.به هرحال بچه هاتو35تستاموكنيدايشالاكه مثه 22نباشه :YMPRAY: :-\ #-o

چهارشنبه 1 آبان1392 - 2:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
شما 35 رو نداری مگه ؟
امیدوارم دوستان چه با 22 و چه با 35 تستهای دقیق و کاملی انجام بدن که درصد خطاها صفر بشه .
بهرحال مهم اینه که چم و خم ردیاب رو بدست بیاری و در اینصورت ان شاا... به بار میرسی.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 1 آبان1392 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
علی جان زیاد ناراحت نباش انشاالله هممون موفق میشیم که به بار برسیم فقط ناامید نشو

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 1 آبان1392 - 3:12pm
مدیر کل
مدیر کل

علی جان من یک نکته رو اینجا مشخصا توضیح بدم شاید بعضی شبهات در مورد فرکانسهای ثابت ردیاب 35 برطرف بشه.
دوستان مشخصا 5 فرکانس گلد هیچ یک فرکانسهایی نیستن که بنده یا مجتبی خودمون دراورده باشیم! این 5 فرکانس در مجموع از بین دهها دستگاه مختلف استخراج شدن که تقریبا از 20 سال پیش تا به الان معرفی شده بودن. چند فرکانس دیگه هم البته بود که ما طبق تستهایی که کردیم دیدیم این 5 فرکانس واقعا روی طلا خوب جواب میده و رنج فاین درستی هم داره و لااقل تا حدودی مطمئن هستن. پس در نظر داشته باشین این فرکانسها هیچ کدوم مربوط به دستگاههای ایرانی اصلا نیست و در نواحی اروپا یا امریکا بدست اومده ولی با این حال در تهران و شمال و جنوب ایران هم جواب یکسانی داده! پس از نظر من فرکانسهای مطمئنی بوده که واقعا میشده بعنوان فرکانس ثابت روشون حساب کرد. از طرف دیگه همونطور که قبلا گفتم چون این 5 فرکانس هر یک نسبت به دیگری فاصله فرکانسی قابل ملاحظه داره ؛ بدلیل خواص متفاوتی که پیدا میکنن بسیار برای تست های مختلف مناسب هستن.
نکته دیگه این هست که در ردیاب 35 در واقع گلد2 همون گلد1 ردیاب 22 هست و گلد4 هم همون گلد2 ردیاب 22 هست. البته دقتشون کمی هم بهتر شده.

من اینجا از تلاش همه دوستان در فرکانس گیری هم تشکر میکنم. بخصوص جاوید عزیز که تستهای استادانه ای رو دارن با مود ازاد انجام میدن و امیدوار هستم عدد فرکانسهای جدیدی بدست بیاد که هم برای همه و در همه جا جواب بده و هم اینکه کمترین احتمال خطای تشابه رو داشته باشن.

چهارشنبه 1 آبان1392 - 3:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
طبق آخرین کاوشها بجایی برخورد کردیم که مثل یک راهرو با راه پله هستش با ابعادی مثل چال سرویس آپاراتیا....
دارای دیوارچینی هست.
فلزیاب که شدیدا صدا میده و به این اطمینان رسیدیم که جنس سنگینی زیر خاک هستش....
حالا میخوام با همین ردیاب اندروید و ساخت آنتنهاش ببینم میتونم قبل از اتمام کند و کار فرکانسی بگیرم یا نه....
لطفا دوستان راهنمایی کنند که چکار باید بکنم تا به انجمن کمک کنم....
البته تا الان ۲ متر کندیو و پله داره....فکر میکنم هرچی هست خیلی سنگینه.چون بعد از کندن دستگاه بوقش خیلی قویتر شده.
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم.

چهارشنبه 1 آبان1392 - 3:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure