انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 9:05am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 625 , 626 , 627 , 628 , 629 , 630 , 631 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

بنده ناشی نیستم وبیش از15ساله باردیاب وفلزیاب کارمیکنم..شایدچون زیادتوضیح ندادم شما سوء برداشت کردین..روی صحبت من باتمام فروشندگان ردیاب هستش که بیش ازحد تبلیغ اضافه و رویایی میکنن درمورد ردیابها!!!بنده باهیچکس دشمن نیستم ونه خریدارم نه فروشنده!!!

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 1:43am

چرا فروشندگان خوش انصاف ردیابها چه ایرانیش وچه خارجیش،از همون اول به مشتری نمیگن که ردیاب واسه یکی ممکنه فقط آهنو خوب پیداکنه واسه یکی حفره ودیگری ممکنه هیچی کشف نکنه!!!چرا؟؟؟چرابهش نمیگن که ردیاب با بدن انسان کارمیکنه وممکنه رو بدن شمااصلاکارنده وشما اصلااحتمال داره توانایی ردیاب زدن رونداشته باشین!!آیااین انصافه که خریداربیاد وبابت ردیاب هزینه کنه وآواره کوه وبیابون بشه بعدش باخودش بگه پس چی شد اونهمه تعریف ومجید از ردیاب!الان ازهر10نفرکه بپرسی ردیابهاچطورن،8نفرشون میگن بدردنمیخورن!!چون کسی ازاول بهشون واقعیتو نگفته و...

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 1:53am

من چندین مرتبه تواین سالها باردیاب جنس پیداکردم البته ارزش خاصی نداشتن وفقط علاقه واینکه پیداکردن فلزات ازراه دور رو یه جور هنرخاص میدونم باعث شده تا باردیاب کارکنم!!! اما ای کاش فروشندگان ردیابها واقعیتو به خریداران میگفتن!!!(زمانی اینهمه باید ازیه ردیاب تعریف کرد که واسه همه کار بده وبدن انسان روی اون تاثیری نداشته باشه،واگرنه همونطور که قبلا گفتم شما بحای اینکه اینهمه زجرواعصاب خوردی روتحمل کنین تا فرکانس مثلا طلا روپیداکنین تا سازگاربدنتون باشه بادادن خوراک طلا به دوتا دسته استاندارد هم میتونین باهمون کیفیت وحتی بالاترهم ردیابی کنید!!***

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 2:02am

**صحبتهای من شامل تمام ردیابهامیشه وبهیچ عنوان منظورم تنها ردیاب انجمن نیست وهمونطورکه گفتم هیچ خصومتی باکسی ندارم..همین صحبتها رو من توخیلی ازجاهای دیگه مثل انجمن فریدباقری ویا علی عزیزیان وغیره وغیره هم گفتم!!!(من حدود3سال پیش تواین انجمن عضوشدم وفقط وفقط یه پست گذاشتم.وبعدازسه سال دیروز دو سه تاپست دیگه نوشتم!!!همون موقع که دستگاه داشت فروش میکرد میدونستم مثل تمام ردیابهای دیگه خیلیها میرن میفروشنش!!چرا فروش؟؟واقعا اگر ازاول به اعضاء میگفتن که ردیابها با چه انرژی کار میکنن واقعا همه این ردیاب رومیخریدن؟؟چرابعضی ازواقعیتها کتمان شد؟؟؟

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 2:12am

بحرحال باهمه این حرفا نمیشه ردیابی رو رد کرد و واقعیت داره اما نه به این واقعیتیکه فروشندگان میگن!!!( آقا رامزین،اگه شما واقعا اینقدر تو ردیاب زدن خبره هستی،بدون هیچ ادعایی اینومیگم خوشحال میشم که باهاتون آشنابشم وباهم کارکنیم!!!همیشه آرزو داشتم تا با یه ردیاب زن حرفه ای برخورد کنم اما متاسفانه همه فقط بلوف میزدن وفقط در حد پیداکردن جنس مخفی روی زمین بودن واسه تست دستگاهشون،که فقط درعمل جنبه نمایشی داره وحرفه ایها خوب میدونن که واسه ردیاب چیزی بنام تست معنی نداره!!!!!!!!!!!!!!!مرسی برادر.......

پنج شنبه 15 اردیبهشت1395 - 2:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
vosough نوشته است:
بحرحال باهمه این حرفا نمیشه ردیابی رو رد کرد و واقعیت داره اما نه به این واقعیتیکه فروشندگان میگن!!!( آقا رامزین،اگه شما واقعا اینقدر تو ردیاب زدن خبره هستی،بدون هیچ ادعایی اینومیگم خوشحال میشم که باهاتون آشنابشم وباهم کارکنیم!!!همیشه آرزو داشتم تا با یه ردیاب زن حرفه ای برخورد کنم اما متاسفانه همه فقط بلوف میزدن وفقط در حد پیداکردن جنس مخفی روی زمین بودن واسه تست دستگاهشون،که فقط درعمل جنبه نمایشی داره وحرفه ایها خوب میدونن که واسه ردیاب چیزی بنام تست معنی نداره!!!!!!!!!!!!!!!مرسی برادر.......

شما همونطور که گفتید ایراد از بیان موضعتون بود که بنده جوری دیگه برداشت کردم، بابت خطاب کردن شما به دشمن عذرخواهی میکنم. ببینید ردیاب زدن همینه که میبینید و اگه فروشنده نمیگه اینطوری کار میکنه و تخصصی بحث نمیکنه اون دیگه برمیگرده به خیلی مسائل، که به اون شخص ارتباط داره. باور کنید خیلی از فروشندگان هم برای فروش فلزیاب خصوصا فقط سفارش میگیرند و اطلاعات چندانی از محصول ندارند و فقط با تعریف و تمجید بیخود میخوان سطح کارشونو ببرن بالا و این خریدار هست که باید چشم و گوشش رو خوب باز کنه که خرید خوبی بکنه و این یک اصل و ثابت هست.
اینکه منو خبره خطاب میکنید، من اصلا خودمو خبره معرفی نکردم و استاد هم نیستم و فقط در حد خودم از ردیابی و عالم شیرینش سر در میارم همین! بنده یک سری صحبتهای دوستان رو قبول ندارم بهشونم میگی آزرده خاطر میشن بخاطر همین من زیاد نظر نمیدم که رنج باب محیط نشود!
مثلا میگن یک راه برای سنجش هدف واقعی اینه که اگه ردیاب از 10 متری سنس میکنه بایستی از 50 و بعضا 100 متری هم مکان رو بزنه. که این موضوع بنکل اشتباست چرا؟! چون ممکنه توی این شعاع 50 یا 100، هر نوع هدف دیگه اعم از عوامل خطا و یا اهداف واقعی دیگری باشه که میزان قدرت اونها هنگامی که نزدیکشون ردیاب بزنی از خیلی از فلزات دفینه ای بیشتره و آنتن ناتوان کشش داره به سمتش. مثلا ممکنه خطا و هدف درست در نزدیک و مثلا 10 قدمی هم هستند که آنتن مورد خطای پر قدرت رو میگیره، اما اگه فاصله این دو به 50 قدم برسه و شما 20 قدم تا هدف درست و 30قدم تا خطا فاصله دارید و آنتن بزنید ممکنه دیگه خطا سنس نشه و هدف دفینه شکار بشه! این دست مسائل هست که بعضی موارد دیگه رو نفی میکنه و صرفا هم مشخصه تجربی من بوده . و در خصوص خوراک خور هم من اصلا بهش معتقد نیستم خطای خارج از کنترل داره. و البته تست فلز روی زمین جالب نیست و حتی الامکان داخل خاک باشه بهتره چون خاک فیلتر هست برای امواج و واقعیتر هست.
در خصوص دیدار هم در خدمت هستم اگر خدا یاری کنه.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

پنج شنبه 16 اردیبهشت1395 - 11:03pm

رامزین جان شما اهل کجاهستین؟(در رابطه باملاقات)

جمعه 16 اردیبهشت1395 - 1:24am
مدیر سایت
مدیر سایت

vosough نوشته است:
رامزین جان شما اهل کجاهستین؟(در رابطه باملاقات)

این مسائل رو از طریق پیام حل بفرمائید !
مطالب تجربی جناب رامزین بسیار درسته مشخصه که با علم ردیابی موفقیت خوبی در کسب تجربه و عمل داشته ، احسنت

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 اردیبهشت1395 - 8:49am

سلام دوستان و اساتید عزیز خسته نباشید.من تازه به خانواده ی این ردیاب فوق حرفه ای وارد شدم و برای تمرین رفتم سر حیاط خالی خودم با چنتا آهنو طلا و ... که چندجای حیاط گفتم رفیقم بکه و نیم متر زیر خاک دفن کنه بعد چند هفته با نام خدا و دعا های برکت دستگاه رو روشن کردم تا تمرین و تست رو شروع کنیم خلاصه سرتونو درد نیارم همین که شروع کردم و اول گلد رو زدم رفت دقیقا وسط حیاط رو قیچی کرد گلد2و3و4و5 هم همه قیچی کردن.و بعد شروع به حجم گیری کردم در اومد تقریبا 3*4 بعد عمق گیری کردم که عمق رو زد 7 الی 7.5 گفتم بیخیال نیم متر نه که اینقدر گفتم جالب شد بعد وزنگیری کردم شد 120 الی 150 کیلو گفتم بیخیال من 100گرم آوردم نه در این حد بعد به رفیقم زنگ زدم بیاد که اومد گفتم اینجاست؟گفت نه بعد من دستگاهو خاموش کردم بعد 5 دقیقه روشن کردم و مود حفره زدم چاه فاضلاب هم بود بازم رفت رو نقطه که مشکوک شده بودیم زد روی چاه هم زدم بازم میرفت سمت اون نقطه بعد نشستم مگنت رو زدم بعد تموم فرکانسای آزاد رو زدم بینشون خاموش هم میکردم که همه رو یه نقطه قیچی میکردن گفتم خطای ذهنه به داییم گفتم بیاد و بزنه که در کمال ناباوری تموم فرکانسا بازم رفت همون نقطه قیچی شد.بعد گفتیم بکنیم گفتیم عیب نداره اگه چیزیم نبود تجربه میشه و گفتیم اگه چیزیم نبود دلیل خطارو پیدا کنیم.شروع کردیم به کندن 2.5 متری یه کوزه شکسته که تهش رو به بالا بود در آوردیم یکم ام کوزه لعابدار و شیشه بود دقیقا جایی که قیچی میکرد در آوردیم دوباره دستگاه زدیم بازم همون نقطه رو میزد.دوباره شروع به کندن کردیم که بین راه یه لایه نازک زغال در اومد بعدش یه لایه هم ماسه بعد رسیدیم 4 متری که رنگ خاک بعداون عوض شد و رنگ کرمی شد و صدف ریز هم بینشون بود و بیشتر هم میشد بعد رسیدیم به 5.5 متری که 1متر سمت چپ جایی که قیچی میشد یه سنگ در آوردیم تقریبا 10*15 سانتی متر (متاسفانه محل اشاره روندیدیم رفقیمون با بی محللی انداخته بالا)بعد دوباره دستگاه رو زدیم که بازم همون نقطه رو داره میزنه از سطح همین سنگ به بعد زغال های بزرگی شروع به در اومدن کردن تقریبا 30 سانت عمقشون بود که الانم حدود 7 متر رو رسیدیم خاستم نظر استادارو بدونم و هنوز هم هدفم بار نیست هدفم پیدا کردم خطاست ممنون میشم اگه نظرتونو بگید راستی برنز هم همون نقطه رو میزنه با وزن 35کیلو و همون عمق مس و نقره و آهن اصلا نمیزنه اون نقطه نقره به یه گوشه دیگه میبره اگه بشه عکس سنگو هم آپ میکنم ممنون که وقتتونو گذاشتین و خوندین.فرکانسایی که زدم و تایید کردند 610-612-79.40-1006-1010-1013-1155-1405-25.50-45-47-55-55.80-55.85-83-1115-1110-79.35-1795-1080-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 6 خرداد1395 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود به نظر من وقتی همه فرکانسها جواب میده یعنی خطا ....برا منم پیش اومده کلا سفال و زغال و استخوان حیوانات مختلف خارج شد

پنج شنبه 6 خرداد1395 - 9:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 625 , 626 , 627 , 628 , 629 , 630 , 631 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure