انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 7:42pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 623 , 624 , 625 , 626 , 627 , 628 , 629 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Gold 2 چند تا تیکه طلا روی هم رفته نزدیک پنجاه گرم بودن

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

یکشنبه 1 فروردین1395 - 3:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یک سوال داشتم کسی در باره ردیاب zoom x8 اطلاعاتی داره

جمعه 13 فروردین1395 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی ها به خاطر کوچک بودن دستگاه بهم این ردیاب توصیه کردن میخام ببینم کارایش در چه هدیه

جمعه 13 فروردین1395 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام قبلا توضیح این دستگاه رو در تاپیک ای کاش داده بودم.یک کلاهبرداری شیک و مجلسی.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 14 فروردین1395 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من از کدوم شرکت خریدی شرکتیش هم فک کنم خوب باشه

شنبه 14 فروردین1395 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارش جان یه همچین آشغالی رو مطمعن باش در هیچ جای دنیا پیدا نمیکنی جز ایران.شرکتی کدومه.یه شرکت امریکایی جعبه مشکی گیرش نمیاد بر میداره جعبه سفید رو رنگ مشکی میزنه؟(بعدشم میگن برای انهدام سریع این مواد رو بهش زدند البته سر هویه اگه توجعبه بره مهم نیست فقط با فندک اتمی کار میکنه و موقعی که مامورا بیان شما میتونی دستگاه رو تبدیل به دود کنی و هیچی شتر دیدی ندیدی بری خونتون ) :D امیدوارم شما هدفت تبلیغ نباشه که دوباره بحث این دستگاه وسط اومده.

شنبه 14 فروردین1395 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بلاخره با ردیاب استاد باقری فرقی نداره من هدفم تبلیغ نیست و ما دست رو هرچی میزاریم تقلبیش هست میخام خدایی نکرده این روزو نبینم

شنبه 14 فروردین1395 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش جان من نمیدونم اقای باقری چی میفروشه و شما چی خریدی اگر ردیاب شما هم مثل این ردیاب هست که عکسش رو گذاشتم متاسفانه من عملکردی ازش ندیدم.شما میتونی از فروشنده بخواهی برات تست بده.

دوشنبه 16 فروردین1395 - 7:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

پوریا نوشته است:
آرش جان من نمیدونم اقای باقری چی میفروشه و شما چی خریدی اگر ردیاب شما هم مثل این ردیاب هست که عکسش رو گذاشتم متاسفانه من عملکردی ازش ندیدم.شما میتونی از فروشنده بخواهی برات تست بده.

آقایون آقای باقری تست های کاملا ناشیانه و کم ارزشی رو ارائه میکنه ! دریابهای طرح توماسی هم که در آپارات تستشون رو گذاشته ارزش نداره ، پولتون رو حروم ردیاب نکنید با همین فانکشن ژنراتور موبایل و فرکانسهای خوب با توجه به بدن خودتون و تست های خوب میتونید بهترین ردیابی رو داشته باشید !
نهایت ردیاب 35 با فرکانسهای آزاد که در منطقه و با توجه به بدن خودتون پیدا کردید براتون کارساز خواهد بود ، باز هم میگم بهترین ردیابهای آنتنی آمریکایی و آلمانی و غیره... در هرجایی جواب گو نیستن ! فقط با فرکانسهای آزاد کار کنید و السلام . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 16 فروردین1395 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
پوریا نوشته است:

آقایون آقای باقری تست های کاملا ناشیانه و کم ارزشی رو ارائه میکنه ! دریابهای طرح توماسی هم که در آپارات تستشون رو گذاشته ارزش نداره ، پولتون رو حروم ردیاب نکنید با همین فانکشن ژنراتور موبایل و فرکانسهای خوب با توجه به بدن خودتون و تست های خوب میتونید بهترین ردیابی رو داشته باشید !
نهایت ردیاب 35 با فرکانسهای آزاد که در منطقه و با توجه به بدن خودتون پیدا کردید براتون کارساز خواهد بود ، باز هم میگم بهترین ردیابهای آنتنی آمریکایی و آلمانی و غیره... در هرجایی جواب گو نیستن ! فقط با فرکانسهای آزاد کار کنید و السلام . @};-

با فرمایشات مهدی عزیز موافقم در مورد ردیاب موبایلی و بهترین ردیاب بودن ردیاب موبایلی رو تایید میکنم.بهترین از نوع خودشه

دوشنبه 16 فروردین1395 - 9:45pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 623 , 624 , 625 , 626 , 627 , 628 , 629 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure