انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:34pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 617 , 618 , 619 , 620 , 621 , 622 , 623 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله کاملا درسته استاد کوهیار من هم نظرم همین بود واسه همین به دوستان در پست قبل به این موضوع اشاره کردم که گرفتن کربن دلیل بر بود ونبود یک دفینه نمیتونه باشه اما همیشه مشابهات کارو خراب میکنن در تستهای دوستان وکاوشها این موضوع رو گواهی میده.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 21 آذر1394 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ramin نوشته است:
keyhanjam نوشته است:
سلام
دوستانی که نمیخوان سرکار برن یا جای رو بزنن که طلا رو رد ندن از فرکانس 165.3 استفاده نکنن چون من جای رو زدم که این فرکانس نزد ولی 5 تا گلد و فرکانس اهن جواب داد و بخاطر اینکه فرکانس 165.3 نگرفت و مود اهن گرفت فکر کردم اهنه و خطاست و بیخیالش شدم که متاسفانه اونجا اتاق بودو پر جنس و متراژی هم که بدست اورده بودم درست بود

جواب شما چن تا سوال داره.اول اینکه زمینتون بصورت دشت بود یا صخره ای یا کوهستانی؟ دوم اینکه خودت حظور داشتی رو اون مکان به اصطلاح اتاق در اومده؟ یعنی دیدی؟ حتی جنسهاشو؟ شما روی مد اهن تست کردی و دیدی گرفته روی مد مس و طلا هم گرفته بود باید این احتمالا رو میدادی که شاید در کنار مفرغ ممکنه طلا هم باشه که هر دو سه مورد داره جواب میده؟ در ضمن این هدف شما بصورت دستی دوستان کار گذاشته بودن یا هدف واقعی بود؟ شما از چه فاصله ای با 165.3رهگیری کردی و تا نقطه مورد نظر چقدر فاصله داشتین؟ شب رفته بودین یا روز؟

بله خودم دستگاه زدم.یک تپه نقلی کنار چشمه بود.165.3 اصلا نگرفت عزیزم واسه همینم شل شدم و ببخیالش شدم.بله رفتم دیدم جارو.زیاد نمیتونم توضیح بدم چون امارش هنوز غلطه.
اقایون من که پا خوردم با این فرکانس خداوکیلی اگه کسی با ایت فرکانس حتی یک سکه پیدا کرده لطفا بیاد و بگه
من که سرکار بودم تو این مدت

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 21 آذر1394 - 6:09pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کیهان جان دوست عزیز نمیگم این مورد پیش اومده امکان نداره اما من وخیلی از دوستان هم تست کردیم اینطور نیست که یک فرکانس گذاشته بشه اما امتحانش رو پس نداده باشه .من هم خودم یک تپه رو که نسخه داشت از 100 متری با همین فرکانس ره گیری کردم ودقیق جایی که دوستان قبلا اقدام به حفاری کرده بودن رو بدون اینکه به من گفته باشن دقیق چاله حفر شده اونها رو زدم وبا اطمینان هم گفتم جنستون همینجاست میدونی چرا چون زمینی که دست خورده بشه بعد از چند روز اگه جنسی نداشته باشه توسط انتن سنس نمیشه حتی اگه تو دو قدمی چاله باشی.بعدش قرار شد فلزجو رو با لوپ 1 ببرم که کار تموم شه که متاسفانه روستاییان عزیز انگورهاشون رو اونجا پهن کرده بودن واسه درست کردن کشمش بعد خود صاحب نسخه هم گفت که قبل از من اینجارو به هر ردیابی زدیم گرفته بعد اون انتن دومم هم تایید کرد که دیگه شک ندارم یک فلزی اونجا داره.پس قبل از این مورد بگردد ببین انتن شما شاید موردی چیزی داشته باشه که سیگنال رو نمیفرستاده البته 35 فکر کنم بدون سیم هم کار میکنه که یکی دیگه از مزیتهاش هست با اون هم تست کردین

شنبه 21 آذر1394 - 6:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.برا رفع مشکلم که در صفحه قبل پرسیدم خیلی تلاش کردم.از انواع آهنرباها خصوصا لیتیومی با چیدمانهای مختلف در انتن استفاده کردم فایده نداشت .ولی از اهنربای پلاستیکی به طول چهار سانت در نوک انتن خیلی خوب تاثیر داشت و مشکلم حل شد.الان موندم که چه اختلافی بین اهن ربا پلاسیکی با بقیه هست؟اگه اساتید راهنمایی کنن ممنون میشم.ولی واقعا کشش و قدرت انتن خیلی خوب شده

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

یکشنبه 21 آذر1394 - 12:27am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
ramin نوشته است:
keyhanjam نوشته است:
سلام
دوستانی که نمیخوان سرکار برن یا جای رو بزنن که طلا رو رد ندن از فرکانس 165.3 استفاده نکنن چون من جای رو زدم که این فرکانس نزد ولی 5 تا گلد و فرکانس اهن جواب داد و بخاطر اینکه فرکانس 165.3 نگرفت و مود اهن گرفت فکر کردم اهنه و خطاست و بیخیالش شدم که متاسفانه اونجا اتاق بودو پر جنس و متراژی هم که بدست اورده بودم درست بود

جواب شما چن تا سوال داره.اول اینکه زمینتون بصورت دشت بود یا صخره ای یا کوهستانی؟ دوم اینکه خودت حظور داشتی رو اون مکان به اصطلاح اتاق در اومده؟ یعنی دیدی؟ حتی جنسهاشو؟ شما روی مد اهن تست کردی و دیدی گرفته روی مد مس و طلا هم گرفته بود باید این احتمالا رو میدادی که شاید در کنار مفرغ ممکنه طلا هم باشه که هر دو سه مورد داره جواب میده؟ در ضمن این هدف شما بصورت دستی دوستان کار گذاشته بودن یا هدف واقعی بود؟ شما از چه فاصله ای با 165.3رهگیری کردی و تا نقطه مورد نظر چقدر فاصله داشتین؟ شب رفته بودین یا روز؟

بله خودم دستگاه زدم.یک تپه نقلی کنار چشمه بود.165.3 اصلا نگرفت عزیزم واسه همینم شل شدم و ببخیالش شدم.بله رفتم دیدم جارو.زیاد نمیتونم توضیح بدم چون امارش هنوز غلطه.
اقایون من که پا خوردم با این فرکانس خداوکیلی اگه کسی با ایت فرکانس حتی یک سکه پیدا کرده لطفا بیاد و بگه
من که سرکار بودم تو این مدت

من با همین فرکانس تو ارتفاعات بدون اینکه این دوستانمون بهم بگن که نقطه مد نظرشون کجاست از فاصله 150متری دقیقا نو ک یه تل خاکی رو گرفتم چون رفته بودیم برای تست که ببینم ایا واقعا خبری هست یا نه رفتیم زدیم و عمقشم بالا بود دیگه به حفاری نرسید. یجای دیگه تو یه منطقه دیگه ای اونجا هم تو ارتفاعات بود دقیقا کنار یه تل خاکی رو گرفتم اونجا هم برای یه مورد دیگه ای رفته بودیم که این مورد اتفاقی سر راه ما سبز شده بود البته یه تل باستانی بود.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 22 آذر1394 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامین جان و اقا بهرام عزیز حرفاتون درست ولی شما با این فرکانس زدین ولی چیزی با این فرکانس درنیاوردین .داشم عزیزم من جای رو که زدم بخاطر همین فرکانس رد دادم و از همون نقطه جنس درامد.
من این رو بخاطرر این عنوان کردم که یکی دیگه مثل من طلای که همه دنبالشیم رو رد نده

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 22 آذر1394 - 12:14am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا رامین انتنام درستن چون هر 5 تا گلد و مود اهن جواب داد
به قول دوستان قدیمی باید دنبلل یک فرکانس دقیق و مطمعن گشت تا دیگه از این موارد پیش نیاد

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 22 آذر1394 - 12:17am
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

keyhanjam نوشته است:
اقا رامین انتنام درستن چون هر 5 تا گلد و مود اهن جواب داد
به قول دوستان قدیمی باید دنبلل یک فرکانس دقیق و مطمعن گشت تا دیگه از این موارد پیش نیاد

درود
دوست عزیزم وقتی که شما با هر 5 تا گولد اونجارو زدید و بعدش هم معلوم شده که بار داشته پس از این به بعد به همین روش کار کنید و بچسبید به مودهای خود ردیاب .
وقتی از موضوعی اطمینان حاصل شده منطقی نیست دنبال فرضیات مجهول و موهوم باشیم.
اون چیزیرو که باهاش نتیجه گرفتید مهم بدونید و بهش توجه کنید.
شما دقت کنید که استاد آریای عزیز هم با اون همه تجربه فقط با مودهای خود ردیاب کار میکردن و خیلی هم راضی بودن.
پیشنهاد میکنم تجربیات عینی ایشون رو که توی انجمن انعکاس دادان و ریز بریز کاوش رو با تمام جزییات نقل کردن یه مرور بفرمایید که خیلی میتونه مفید باشه.
پیروز باشید
viewtopic.php?f=13&t=1010

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 22 آذر1394 - 2:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
رامین جان و اقا بهرام عزیز حرفاتون درست ولی شما با این فرکانس زدین ولی چیزی با این فرکانس درنیاوردین .داشم عزیزم من جای رو که زدم بخاطر همین فرکانس رد دادم و از همون نقطه جنس درامد.
من این رو بخاطرر این عنوان کردم که یکی دیگه مثل من طلای که همه دنبالشیم رو رد نده

کیهان جان شما از مالی که برده شده مطمئن هستی چون اگه باشه که حتما باید میزد بدبختانه اون شبی که اون سینی رو با ردیاب 1 ره گیری کردم و با ردیاب 2 که فرکانس پایین داره برای نقطه زنی از فرکانسهای سری 50 و 30 استفاده کردم که جواب داد اما این فرکانس رو اونجا تست نکردم تا نشخص بشه چون اگه واسه چند نفر این فرکانس جواب نده دیگه مشخصه باید باهاش چیکار کرد :D

دوشنبه 23 آذر1394 - 1:05pm

دوستان اساتید سلام .از اینکه تجربیات خودتان را بی منت در اختیار ما تازه کارا قرار میدید ممنونم. سوال.. جایی رو ردیاب گرفته با شرایط ایده ال .بعد حفاری با مواجه شدن با استخوان انسان و سفال و سپس خارج کردن انها دوباره ردیاب زدم شرایط همان شرایط قبلی فقط میزان مگنت از 30 به 50 رسیدو حفره همان نقطه.ادامه بدهم؟ویا باید به چه مقدار و جهتی تغییر محل حفاری داد بدون توجه به محل نقطه شده؟

چهارشنبه 24 آذر1394 - 12:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 617 , 618 , 619 , 620 , 621 , 622 , 623 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure