انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:38pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 609 , 610 , 611 , 612 , 613 , 614 , 615 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ممنونم از راهنماییهاتون @};-

جمعه 10 مهر1394 - 9:33pm

با درود و خسته نباشید خدمت دوستان.چندین مسله مهم برای رسیدن به هدف .(1) در بیشتر افراد هدف واقعی آیا 5 قیچی خواهد بود که چهار جهت و نقطه اصلی و یا 3 قیچی جنوب وسط شمال و بقول بعضیها فقط یک قیچی اون هم هدف (2) فرکانس دقیق برای دفینه رهگیری و نقطه زنی (3) مثلا برای وزن 2 کیلو طلا در عمق 3 متری ردیاب 35 چه مقدار وزن خواهد داد و بعد از مکمل با چه مقدار ولتاژ وزن واقعی هدف مشخص میشود شاید نخواسته با ولتاژ 500 خود هدف نیز حذف شود (4) مقدار مگنت و حفره برای چنین هدفی چند خواهد بود و همچنین آیا حفره با قیچی مشخص میشه یا موازی میشه در لبه های حفره آنتن بر میگرده بصورت حجم گیری مشخص میشه که 80 یا به جرات بگم 95 درصد افراد بجای حفره جای بکر میگیرن.) . اگر این مسله ها با همکاری کار بلدها حدودی معیاری بدست بیاد با تمرین بیشترین ردیاب زنها موفق خواهند بود در غیر اینصورت :o)

جمعه 10 مهر1394 - 11:18pm

با سلام خدمت اساتید
من تازه امروز موفق شدم fpl35 را جایی تست کنم بدین صورت که یه قابلمه مسی بوزن 2 کیلو را در سطح زمین گذاشتم ابتدا بی سیم تست کردم نمیدونم چرا فقط یکی از انتنها جهت هدف را نشون میداد اون یکی انتن یا اصلا تکون نمیخورد یا جای دیگه را نشون میداد در حالت با سیم هیچ کدوم از انتنها جهت را نشون ندادند من فکر میکنم این ردیاب جوابگو نباشه

شنبه 10 مهر1394 - 12:17am

با درود.با مد دستگاه کار نکن برای مس فرکانس 50.04 تست بزن و پاورتو بذار آخرین درجه وزن روی صفر دوتا آنتن بزن زبونت ببین با حالت باسیم برق داره و اگر داره وزنو بذار 2 کیلو و دسته آنتنتو عایق کن با نوار چسب برق (لنت برق ) و یا با شیلنگ یا دسته پلاستیکی یا چوب دسته خودش عایق نیست بدرد نمیخوره کلی منو بدبخت کرد بعدا فهمیدم .اگه درست حرکت نکرد دستگاه یا دسته و آنتنت مشکل داره اگه کار کرد که تازه اومدی اول خط .

یکشنبه 12 مهر1394 - 11:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
دوستان که دسته آنتن ردیابشون عایق نداره میتونن از وارنیش حرارتی هم برای عایق کردن استفاده کنن که تمیز در میاد . @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 مهر1394 - 8:45am

با درود .دوستان به نظر من برای ردیابی و حذف ذرات باید وزن روی 2 تن گذاشت اگه هدفی باشه شاید ردیاب بتون ردیابیش کنه برای امتحان میتونید سکه را زیر 5 کیلو سیلیس و سنگهای آبروفتی و آهن ربا و آهن زنگ زده بذارید میبینید که وزن سکه 6 گرمی میشه 300 کیلو بعد که مکمل روشن میکنید وزن واقعی نشون داده میشه اما اگه خمره طلا 5 کیلویی بعد از 2000 سال با ردیاب 35 فکر کنم بالای 2 تن نشون بده و با مکمل هم شاید حدود 400 کیلو بتونیم وزن گیری کنیم آزمایشات من که این حدود نشون میده شما هم اگه طلای بالای 2 سال به همراه ذرات که دفن کردید کنارش آزمایش کنید و نتایج درست بفرمایید .فرکانسهای زیر را امتحان کنید و نتایج اعلام بفرمایید .50.69 رهگیری 25.05 و 24.72 و 24.13 برای نقطه زنی

پنج شنبه 15 مهر1394 - 12:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستان اگر بخوام تلسکوپی بزارم رو ۳۵ به چه صورت باید انجام بدم احساس میکنم به هم ریخته
در ضمن سیمی که ازد دسته انتن میاد بیرون به هر دو پایه مرکزی وبالایی فیش نری وصله در هر دو دسته ممنون میشم اگه دوستان منو راهنمایی کنند .
تشکر ویژه از همه اساتید وفعالان گروه

پنج شنبه 16 مهر1394 - 3:07pm

samiar نوشته است:
سلام
دوستان اگر بخوام تلسکوپی بزارم رو ۳۵ به چه صورت باید انجام بدم احساس میکنم به هم ریخته
در ضمن سیمی که ازد دسته انتن میاد بیرون به هر دو پایه مرکزی وبالایی فیش نری وصله در هر دو دسته ممنون میشم اگه دوستان منو راهنمایی کنند .

با درود .مثل اینکه اساتید و کار بلدها دیگه از 35 قطع امید کردن که جواب کسی رو نمیدن احتمالا هم همینجوری باشه.به هر عنوان دوست گرامی به نظر من کلا با سیم کار کن که اطمینانش بیشتر که با این روش کلید اهرمی فلزی را به سمت راست بزن .و برای تلسکوپی به سمت چپ و آنتنهای زیر همون تلسکوپی بکش بیرون و کلا پاورت همیشه بالای 5 درجه باشه بهتر .موفق باشی .

شنبه 17 مهر1394 - 1:00am
مدیر سایت
مدیر سایت

نه مسئله قطع امید نیست ، بیشتر دوستان 35 رو تهیه کردن و به نوعی به دنبال رفع گرفتاریهای خودشون هستن ، ردیاب 35 به نظر من جوابگوی اپراتورهای حرفه ای ردیاب بوده چون 35 رو به یکی از دوستان با سابقه در ردیابی امانت دادم وقتی سیستم رو تحویل داد خیلی تشکر کرد و راضی بود از عملکرد 35 و متعجب بود از عملکردش ! مخصوصاً با فرکانسهای آزاد که با زحمات و تستهای فراوانی توسط چند تن از عزیزان بدست آمده ، دوستان باید رعایت اصول ردیابی با 35 رو داشته باشن و چندین بار عمق هایی در حد 1 تا 1/5 متر که پیدا کردن و مشکوک بودن رو حفاری کنن اگر به سفال و خشت خالی هم رسیدن یعنی مستقیم روی اون رو حفاری کردن و رسیدن به سفال یا خشت این خودش در پیشرفت ردیابی یک موفقیت هست عزیزان ! یعنی نقطه دقیق رو تونستید پیدا کنید که با پشتکار بیشتر و اپراتوری قوی تر و همچنین وجود یک نقطه زن قدرتمند میشه نتایج بهتری رو بدست آورد ؛ بنده خودم با 35 از فاصله حدود 100 متری در شیب کوه و درختان جنگلی مکانی رو ردیابی کرده و متوجه عمق 1 متری شدم و بعد از حفاری یک کوزه شکسته سیاه رنگ بیرون اومد که دقیق در وسط مکان حفاری بود ! هرچند نقطه زن هیچ بوقی نداشت و من میدونستم فلزی نیست ولی باز برای کشف عامل ردیابی شده دستور حفاری دادم و درست در عمق حدود 80 سانتی کوزه خاک سیاه پیدا شد . این خودش یک نوع موفقیت با ردیاب هست . از هرچیزی باید درست و اصولی استفاده کرد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 19 مهر1394 - 10:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

داریوش60 نوشته است:
samiar نوشته است:
سلام

با درود .مثل اینکه اساتید و کار بلدها دیگه از 35 قطع امید کردن که جواب کسی رو نمیدن احتمالا هم همینجوری باشه.به هر عنوان دوست گرامی به نظر من کلا با سیم کار کن که اطمینانش بیشتر که با این روش کلید اهرمی فلزی را به سمت راست بزن .و برای تلسکوپی به سمت چپ و آنتنهای زیر همون تلسکوپی بکش بیرون و کلا پاورت همیشه بالای 5 درجه باشه بهتر .موفق باشی .

داریوش60 جان ممنونم از حسن توجهت
از اینکه مابین این همه استاد وکاربلد شما فقط سوال منو دیدی در حقیقت دستگاه من اصلا کلید اهرمی نداره اگر برات امکان داره طریقه سیم کشی وبقیه مخلفاتش رو برام توضیح بده..سپاسگزارم از شما

دوشنبه 20 مهر1394 - 9:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 609 , 610 , 611 , 612 , 613 , 614 , 615 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure