انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:07pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 608 , 609 , 610 , 611 , 612 , 613 , 614 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

LRL how useless? Here there is a big controversy, who can tell me? thank you

پنج شنبه 2 مهر1394 - 8:14pm

کدوم تست میشه ادرس بدید ممنون

پنج شنبه 2 مهر1394 - 10:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

akbar_2258 نوشته است:
کدوم تست میشه ادرس بدید ممنون

www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=10&t=2 ... f04db3cb8d

یا الله

پنج شنبه 2 مهر1394 - 10:36pm

akbar_2258 نوشته است:
اقا من که موفق نشدم 2 کیلو مس را هم زیر خاک هم سطح خاک ردیابی کنم فکر کنم 3 میلیون ریختم تو چاه
ای کاش قبل از خرید تست کرده بودم :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

اینها فقط همان L rod است و همش به قدرت ذهن انسان بر میگرده و فرکانس و الیمیناتور و مدار الکترونیکی و خوراک و ...... بستگی به این داره که تو ذهنت اونو به عنوان پیش زمینه قبول کنی یا نکنی. یک متر میله برنجی 1000 تومان که میشه دو تا L rod

پنج شنبه 2 مهر1394 - 10:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
شما با ردیاب زاویه 45 درجه خروج یون رو گرفتید به احتمال زیاد ، و مکانی که نقطه زن بخوبی سنس کرده رو بیشتر تمرکز کنید .

با سلام مجدد .
آقا مهدی زاویه 45 فقط تو راستای شمال و جنوب اتفاق میافته؟ یا ممکنه هر راستایی داشته باشه؟ مثلا ممکنه تو راستای شیب هم قیچی مربوط به 45 درجه داشته باشیم ؟ بدون توجه به جهت جغرافیایی؟

چهارشنبه 8 مهر1394 - 2:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت

kia0000 نوشته است:
مهدی نوشته است:
شما با ردیاب زاویه 45 درجه خروج یون رو گرفتید به احتمال زیاد ، و مکانی که نقطه زن بخوبی سنس کرده رو بیشتر تمرکز کنید .

با سلام مجدد .
آقا مهدی زاویه 45 فقط تو راستای شمال و جنوب اتفاق میافته؟ یا ممکنه هر راستایی داشته باشه؟ مثلا ممکنه تو راستای شیب هم قیچی مربوط به 45 درجه داشته باشیم ؟ بدون توجه به جهت جغرافیایی؟

بله برای بعضی ها در چهار جهت اصلی میتونه آنتنها قیچی بده ، چهار جهت اصلی > شرق و غرب ، شمال و جنوب < فاصله قیچی ها از شمال تا نقطه جنوبی مقداری همیشه بیشتر هست برای ردیابهایی که 45 درجه رو میگیرن ؛ حتی ردیاب 35 هم در خیلی وقتها برای بعضی ها 45 درجه رو میگیره که باید دوباره از فرکانس پائینتر استفاده کنن و روشی که در پائین عرض کردم رو برای نقطه هدف در نظر بگیرن :
نکته اگر در چهار جهت اصلی قیچی گرفتید و نقطه های شمال به جنوب درازتر و کشیده تر از نقطه های شرق و غرب بود مکان از نظر ردیابی درسته حالا در این موقع از یک فرکانس پائین تر استفاده کنید و بعد از روی نقطه جنوب به سمت نقطه شمال حرکت کنید خیلی آرام ، در این بین هرجایی که قیچی گرفتید دقیق روی هدف هست ... موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 مهر1394 - 10:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر. از آقا مهدی نکته دیگر اینکه که فرکانس بالا یا مثلا گلد دو فقط زاویه 45 درجه رو میزنند وهميشه باید برای نقطه کردن جایی رو که فرکانس بالا پیدا کرده باید توجنوب اون منطقه با فرکانس پایین یا گلد 5دنبال نقطه اصلی بگردیم. این رو هم بگم در صورتی زاویه 4نداریم که عمق حداقل کمتر از 70 سانت باشه

جمعه 10 مهر1394 - 10:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان او هم بدونيد حتما اول باید از فرکانس بالا مسیر بگیرید ومنطقه رومشخص کنید چون فرکانس فرکانس بالا که زاویه 45رومیگیره خطای کمتری برای ردیابی داره. مثال اگه توی مثافت صد متری با فرکانس پایین 5نقطه زربدر[دارید تو اون صد متر اگه با فرکانس بالا ردیابی کنیم 2 زربدرداریم .پس همش با فرکانس بالا ردیابی کنید وبعد مشخص شدن منطقه با فرکانس پایین تو جنوب فرکانس بالا دنبال هدفتون باشید بازم ميگم عمق زیر 70سانت زاویه 45نداریم.

جمعه 10 مهر1394 - 10:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان اينا چیز ساده ای هستند ولی خیلی مفید. اینرو هم به دوستانکه ميگن همه گلدا باید یک نقطه رو بزنند در اشتباهند این بشرتی درسته که عمق بار زیر 70سانت هست. وذرات زیادشون تو سطحند. به نظر من روی جاهایی مانور بدهد که فاصله ای تو شمال جنوب دارید. وبرای صد درصد کردن کارموون فقط وفقط باید تو نقطه جنوبی حفره داشته باشیم دوستان ردیاب خوبی دستتونه این چیزهای ساده ولی موثر رو رعایت کنید مطمعا باشید بدون خطا زدید هدف رو

جمعه 10 مهر1394 - 10:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

من باردیابهای زیادی کار کرم این رو هم بگم که ردیاب جیوه ای هم خوب جواب ميده ولی بعظی ها نمیدونند میکند سط میزنه نه اینطور نیست این آدمها چون فقط دیدن وسیله باهاش تو عمق کم در آوردن وعمق زیاد چیزی در نیاوردند درسته علتش آینه که ردیاب جیوه ای فقط زاویه ویژه 45رو میگیرد مثل فرکانس بالا. وچرا عمق کم رو میگیریم چون درعمق زیر70سانت زاویه 45میفته روی هدف. ولی اگه عمق زیاد بشه ردیاب جیوه جایی رو بگیره میکنیم میبینیم چیزی نیست میگویم ذراته. اشتباه نکنید چیزی در جنوب اون نقطه هست. که من با یک مکمل یا با فرکانس پایین ردیاب انجمن نقطه اصلی رو میگیرم.

جمعه 10 مهر1394 - 10:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 608 , 609 , 610 , 611 , 612 , 613 , 614 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure