انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت1403 - 12:12am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 , 610 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

kia0000 نوشته است:
خودم نوشته است:
باسلام و تشکر ازمهران وکورش عزیز.بعداز خارج کردن استخوان از قبر دوباره همان شرایط بود بجز مگنت .چرا؟به یکی از دوستان که دکترای الکترونیک داشت 35 رو نشون دادم ایشون یک روش برای پیدا کردن نقطه دقیق پیشنهاد کردنکه نیاز به سه دستگاه35 داشت برای من مقدورنبودوآن اینکه یک دایره به دور نقطه در نظر بگیریم بزرگتر از بیضی 45 درجه و هر 120 درجه یک دستگاه رو روشن کنیم با فرکانس و وزن و قدرت یکسان و سپس نقطه را معلوم کنید.از دوستانی که چنین روشی رامیتوانند انجام دهنددرخواست یاری دارم.تشکر

یکی از روشهای تشخیص خطا که استاد حمزه روش تاکید داشت تست کربن بود . من خودم تست نکردم ولی همین روزا میرم تو محل واقعی تست میکنم گزارشش رو میذارم . همچنین تست آلومینیوم و آهن . به نظر میاد به کار بردن تجربه دوستانی که تو این زمینه عملی وارد شدن خیلی کمک کننده س.
جهت یادآوری عرض کنم طبق راهنمایی و تاییدات اساتید انجمن ولوم قدرت رو هیچوقت کم نکنید.

اخ حمزه۲۰۰۰ - اخ کانی-اخ جاوید- رامین-کرمی-کجایید؟ که یادتون بخیر-رفتیدو تجربه های قشنگتون موند یادگاری-درودخدابرمهندس حمیدوحاج مجتبی.کجایی حمزه۲۰۰۰ کجایی سردار ازرباییجان غربی-یادت همیشه جاوید.

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان
قابل توجه دوستانی که میگن رو ردیاب نمیشه حساب کرد و عمق کمی میزنه
من خیلی وقته که با ۳۵ کار میکنم و خیلی محکم میگم الان پوز هر چی دستگاهه زدم و خیلی با ۳۵ حال میکنم تا الان جاهای زیادی رفتم که چند تا دستگاه رفته زدن و همشون یک نقطه رو زدن و بدون اینکه بدونم نقطه رو پیدا کردم و با حذف کننده فهمیدم خطاست و وقتی کار کردن به حرفی که زدم رسیدن.
و در مورد عمق من دو روز پیش جای رفتم که اصلا فکرش رو نمیکردم این عمق رو بزنه من یک کانال که اصلا نمیدونستم در عمق ۳۰ متری زدم با اختلاف حدود ۷۰ سانت ولی سر کانال و اخر کانال رو دقیق زدم.شاید اقایونی که باور ندارن بیان و خواسته باشن بگن که امکان نداره و یا خواسته باشن به بقیه بفهمونن که دروغه ولی چیزی که صحت داشت رو گفتم.
من چند ساله که با ردیاب کار میکنم و اصل اینه که با دستگاه مچ بشین بعد برین سراغ حفاری,من الان از حرکت انتن همه چی رو متوجه میشم,یک چیز دیگه اینه که اگه میخواین تو عمق بزنین باید تایم زیادی دستگاه روشن باشه و یک مقدار باید وقت بزارید تو انتن زدن تا جا رو واستون بگیره
من تست عملی که انجام دادم و هیچی از جا هم نمیدونستم و عمقی که تا الان بدیت اوردم ۳۰ متر با ردیاب ۳۵ بوده

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 12:39pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
درضمن جای که عمق بالا باشه باید بهش نزدیکتر باشین تا بتونه بگیرش
من این کانال رو که تو ۳۰ متر زدم حدودا بیشتر از ده متریش میگرفت و دورتر میرفتم نمیگرفت

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 12:46pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad1234 نوشته است:
kia0000 نوشته است:
خودم نوشته است:
باسلام و تشکر ازمهران وکورش عزیز.بعداز خارج کردن استخوان از قبر دوباره همان شرایط بود بجز مگنت .چرا؟به یکی از دوستان که دکترای الکترونیک داشت 35 رو نشون دادم ایشون یک روش برای پیدا کردن نقطه دقیق پیشنهاد کردنکه نیاز به سه دستگاه35 داشت برای من مقدورنبودوآن اینکه یک دایره به دور نقطه در نظر بگیریم بزرگتر از بیضی 45 درجه و هر 120 درجه یک دستگاه رو روشن کنیم با فرکانس و وزن و قدرت یکسان و سپس نقطه را معلوم کنید.از دوستانی که چنین روشی رامیتوانند انجام دهنددرخواست یاری دارم.تشکر

یکی از روشهای تشخیص خطا که استاد حمزه روش تاکید داشت تست کربن بود . من خودم تست نکردم ولی همین روزا میرم تو محل واقعی تست میکنم گزارشش رو میذارم . همچنین تست آلومینیوم و آهن . به نظر میاد به کار بردن تجربه دوستانی که تو این زمینه عملی وارد شدن خیلی کمک کننده س.
جهت یادآوری عرض کنم طبق راهنمایی و تاییدات اساتید انجمن ولوم قدرت رو هیچوقت کم نکنید.

اخ حمزه۲۰۰۰ - اخ کانی-اخ جاوید- رامین-کرمی-کجایید؟ که یادتون بخیر-رفتیدو تجربه های قشنگتون موند یادگاری-درودخدابرمهندس حمیدوحاج مجتبی.کجایی حمزه۲۰۰۰ کجایی سردار ازرباییجان غربی-یادت همیشه جاوید.

=(( :( :YMPRAY:

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود .تجربه ای دیگر فرکانس 20.46 تو عمق 13 متری به رگه طلا و سیلیس زد و با فرکانس 20.56 رد کرد و چون زمین خیلی نمناک بود نشد مکمل تست کرد و باعث خطا شد ولی پس از خارج شدن جای دیگه با روشن کردن مکمل و مقدار 20 گرم طلا بعنوان خوراک رد کرد .کلا به این نتیجه رسیدم اولا باید مکمل باید کار کنه اگه نشد کار کرد و خیس و نمکزار و کربن دار باشه با مقدار 50 گرم بعنوان خوراک بشه تایید یا رد کرد شما اگر جایی دارید که خیلی ذرات قوی داره روشی که گفتم تست کنید

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 8:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اکثر ردیابها و فلزیابها تشابه فرکانسی و قابلیت نداشتن حذف ذرات و عدم قوت در نفوذ و تفکیک دارند .35 اصلا قابلیت حذف ذرات نداره به هیچ عنوان شاید در جای خشک و بدون نمکزار بشه با کمک مکمل قوی کارایی کردشاید .و نظرتونو در مورد این ردیاب بگید که عمق نفوذ ۷۵متر و شعاع عملکرد ۱۰کیلومتر
استفاده از جدیدترین تکنیک میکروپرسسور برای ایجاد سیگنال
تولید فرکانس با دقت یک هزارم هرتز
استفاده از ۴ فیلتر حذف ذرات
استفاده از۶ فیلتر حذف تشابهات
استفاده از سیستم قدرتمند مینرال الیمینیشن
بخش فرکانس باز برای وارد کردن هر نوع فرکانس مورد نظر
محدوده فرکانسی بخش آزاد از۰ هرتز تا ۳۰۰۰۰هرتزبا دقت یک هزارم هرتز
استفاده از گراندبالانس دیجیتال

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 13 شهریور1394 - 3:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
سلام دوستان
قابل توجه دوستانی که میگن رو ردیاب نمیشه حساب کرد و عمق کمی میزنه
من خیلی وقته که با ۳۵ کار میکنم و خیلی محکم میگم الان پوز هر چی دستگاهه زدم و خیلی با ۳۵ حال میکنم تا الان جاهای زیادی رفتم که چند تا دستگاه رفته زدن و همشون یک نقطه رو زدن و بدون اینکه بدونم نقطه رو پیدا کردم و با حذف کننده فهمیدم خطاست و وقتی کار کردن به حرفی که زدم رسیدن.
و در مورد عمق من دو روز پیش جای رفتم که اصلا فکرش رو نمیکردم این عمق رو بزنه من یک کانال که اصلا نمیدونستم در عمق ۳۰ متری زدم با اختلاف حدود ۷۰ سانت ولی سر کانال و اخر کانال رو دقیق زدم.شاید اقایونی که باور ندارن بیان و خواسته باشن بگن که امکان نداره و یا خواسته باشن به بقیه بفهمونن که دروغه ولی چیزی که صحت داشت رو گفتم.
من چند ساله که با ردیاب کار میکنم و اصل اینه که با دستگاه مچ بشین بعد برین سراغ حفاری,من الان از حرکت انتن همه چی رو متوجه میشم,یک چیز دیگه اینه که اگه میخواین تو عمق بزنین باید تایم زیادی دستگاه روشن باشه و یک مقدار باید وقت بزارید تو انتن زدن تا جا رو واستون بگیره
من تست عملی که انجام دادم و هیچی از جا هم نمیدونستم و عمقی که تا الان بدیت اوردم ۳۰ متر با ردیاب ۳۵ بوده

:YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :-BD :-BD :-BD

جمعه 13 شهریور1394 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
درضمن جای که عمق بالا باشه باید بهش نزدیکتر باشین تا بتونه بگیرش
من این کانال رو که تو ۳۰ متر زدم حدودا بیشتر از ده متریش میگرفت و دورتر میرفتم نمیگرفت

درود بر شما کیهان جم گرامی @};-
من هم با نظر شما کاملا موافقم برای گرفتن اهداف در عمق باید خیلی بهش نزدیک باشیم و همچنین مدت زمان روشن بودن دستگاه هم زیاد باشه در ضمن ولوم وزن دستگاه هم به حالت حداقل باشه تا سیگنالها بتونن با قدرت بیشتر به هدف برسن و اونو تحت تاثیر قرار بدن. خودمم هدف بسیار بزرگی رو در عمق 10 متری از فاصله بیشتر از 20 متر نتونستم ردیابی کنم اونهم بسختی و تمرکز زیاد :YMPEACE:

جمعه 13 شهریور1394 - 12:01pm
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
میشه فرکانس طلای قدیمی رو بگید.

جمعه 13 شهریور1394 - 12:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود.تستی انجام شد با این مشخصات وزن 16 فیکس 20 رد کرد عمق 4.5 از چهار جهت و حجم 10 در 10 از هر چهار جهت تست حفره 65 و 70 رد کرد رفت سمت چاه مگنت 2 تا 85 گرفت و آهن رد کرد کربن 800 گرم نقره و مفرق رد کرد مس تا 10 کیلو منتظر نظرات هستم

جمعه 13 شهریور1394 - 8:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 604 , 605 , 606 , 607 , 608 , 609 , 610 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure