انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:29pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 599 , 600 , 601 , 602 , 603 , 604 , 605 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
ممنون میشم اگه در رابطه با ماکزیمم ومینیمم مگنت بدن منو راهنمایی کنید...با کمال تشکر

یکشنبه 24 مرداد1394 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

samiar نوشته است:
سلام به همه دوستان
ممنون میشم اگه در رابطه با ماکزیمم ومینیمم مگنت بدن منو راهنمایی کنید...با کمال تشکر

سلام سمیار جان!
این سوالتون گنگه... فکر نکنم حد اقل و حداکثر مغناطیس هر بدن قابل اندازه گیری باشه... شاید منظورتون زمانهایی که بدن حداقل و حداکثر مغناطیس رو داره و برای رد یابی چه زمانی مناسب تره، هست...
اگه ممکنه منظورتون رو دقیقتر و با مختصر توضیح بفرمایید.

یکشنبه 25 مرداد1394 - 10:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حداقل یا حداکثر مگنت بدن در ردیابی مهم نیست اصل همسو و هم جهت بودن مگنت بدن با رفلکس امواج از سمت اهداف هست! این امر باعث یک انرژی هم جهت خواهد شد که افراد قادر به ردیابی میکنه

دوشنبه 25 مرداد1394 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر من مگنت بدن تاثیری روی ردیابی انتن نداره درواقع کار مگنت استارت واسه حرکت انتن هست.تا حالا فکر کردین چرا یکی سفال میزنه یکی سنگ میزنه یکی هم همش اهن گیرش میاد یکی حفره خوب میزنه اگه به مگنت ربط داره توضیح بدین که چطور جریان الکتریکی باعث تاثیر یا تفکیک اجسام از طریق فرد میشن.....؟این رو هم بگم ما دوتا مگنت داریم تو بدن هر فرد

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 26 مرداد1394 - 3:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت همه دوستان
از همتون ممنونم .منظورم این بود که ایا با ۳۵ میتونیم مگنت بدن هر شخص رو اندازه گیری کنیم واگر اره با لاترین مقدار w چند ه
من خودم ویکی از دوستان رویw:5 قیچی داشتیم ویکی از دوستان تاw:15قیچی میشد .میخام بدونم اصلا تست درستی هست وتاثیری در ردیابی داره درضمن گروه خونی من ودوستم هر دو a مثبت هست
ارادتمند همه دوستان. .. عزت زیاد

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 8:44am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
35 میتونه جوابگو باشه اما کلیت ردیابی مشکلات ریشه ای داره تمامی روشهای مرسوم سنتی محسوب شده و به اثبات رسیده بر اساس علم نیستن که نتایج ان نیز نسبی خواهد بود در نتیجه میتونه خیلی بیشتر از خوب بودن بدرد نخور باشه در واقع شما باید بدونید که چه کاری میتونه برای کمک به شما انجام بده نه اینکه چه کاری میخواهید براتون انجام بده
اون چیزی که خطای ذهن محسوب میشه کاملا از طریق حرکت فیزیکی بسیار محدود توسط افکار و مرتبط به عصاب دست شماست نه فرکانس ذهنی35در واقع هم ملکول اجسامو میزنه هم یونهارو که در ردیابی تاثیر گذار خواهد بود اما چه جور هدفی! تست روی خاک به هیچ وج برای اهداف قدیمی زیر خاک ملاک نمیتونه باشه اما میتونه کمک کننده باشه به عبارتی تفکیک نمیکنه یا بصورت بسیار محدود که قابل اعتماد نخواهد بود مخصوصا در عمق که معمولا توده ای ناهنجاری سنس خواهد شداگر مکانی درست دارید میتونه کمک کنه انتها میتونه در این حالت حساستر و ناپایدارتر باشن اگر نه یه نقطه زن خوب مکملش کنید اونم ندارید که دیگه....هرچی در این باتلاق دستو پا بزنید بیشتر فرو میرید واسه اینکه خیلیا از این مسیر پا پس کشیدن. @};-

پنج شنبه 28 مرداد1394 - 2:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

sorosh نوشته است:
درود
35 میتونه جوابگو باشه اما کلیت ردیابی مشکلات ریشه ای داره تمامی روشهای مرسوم سنتی محسوب شده و به اثبات رسیده بر اساس علم نیستن که نتایج ان نیز نسبی خواهد بود در نتیجه میتونه خیلی بیشتر از خوب بودن بدرد نخور باشه در واقع شما باید بدونید که چه کاری میتونه برای کمک به شما انجام بده نه اینکه چه کاری میخواهید براتون انجام بده
اون چیزی که خطای ذهن محسوب میشه کاملا از طریق حرکت فیزیکی بسیار محدود توسط افکار و مرتبط به عصاب دست شماست نه فرکانس ذهنی35در واقع هم ملکول اجسامو میزنه هم یونهارو که در ردیابی تاثیر گذار خواهد بود اما چه جور هدفی! تست روی خاک به هیچ وج برای اهداف قدیمی زیر خاک ملاک نمیتونه باشه اما میتونه کمک کننده باشه به عبارتی تفکیک نمیکنه یا بصورت بسیار محدود که قابل اعتماد نخواهد بود مخصوصا در عمق که معمولا توده ای ناهنجاری سنس خواهد شداگر مکانی درست دارید میتونه کمک کنه انتها میتونه در این حالت حساستر و ناپایدارتر باشن اگر نه یه نقطه زن خوب مکملش کنید اونم ندارید که دیگه....هرچی در این باتلاق دستو پا بزنید بیشتر فرو میرید واسه اینکه خیلیا از این مسیر پا پس کشیدن. @};-

سلام sorosh عزیز ممنون از وقتی که میزاری با ارزوی موفقیت

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اساتید من درخاست دارم کمی در مورد وزن از ابتدا باصدا یکی برامون تو ضیح بده ممنون میشم تازه برای تازه واردا کمک کنید :ymhug:

جمعه 29 مرداد1394 - 12:00am

با سلام
من تازه یکی از ردیابهای اقا مجتبی را خریدم و مبتدی هستم دو تا سوال دارم
1- چرا در حالتی که دستگاه خاموشه انتنها خود بخود حرکت میکنند حتی قیچی هم میکنند
2- برای کاوش در یک منطقه باید حرکت کرد یا ابتدا بایستیم ببینیم انتنها حرکت میکنند یا نه
ممنون

جمعه 30 مرداد1394 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

akbar_2258 نوشته است:
با سلام
من تازه یکی از ردیابهای اقا مجتبی را خریدم و مبتدی هستم دو تا سوال دارم
1- چرا در حالتی که دستگاه خاموشه انتنها خود بخود حرکت میکنند حتی قیچی هم میکنند
2- برای کاوش در یک منطقه باید حرکت کرد یا ابتدا بایستیم ببینیم انتنها حرکت میکنند یا نه
ممنون

سلام اقا اکبر.
1:زمانیکه سیستم خاموش باشه انتنها برا خاطر خروج یون اززمین بهش واکنش نشون میدن برای همون هست که حرکت میکنن که اون یون میتونه ناشی از تجمع فلز یا فلزاتی باش یا ذرات یا تجمع سفال یا حفره و...
اما زمانیکه سیستم روشن میشه و شما فرکانس میدین تو اون لحظه برطبق فرکانس مورد نظر که داده شده سیستم عملیات رهگیری و بعدهم نقطه زنیرو شروع میکنه.
2:شما میتونید برای باردار کردن منطقه به مدت 20 دقیقه سیستم رو از یک درخت یا گردن اویزان کنید و دریک جای ثابت بمانید چه ایستاده و چه نشسته(محوطه مورد نظررو قدم نزنیدو...) بعد درهمون جاانتنهارو بدست بگیریدو هرجا انتنها مسیر رو نشون دادن 30 ثانیه مکث کنید اگر مسیر دیگری نچرخید به صورت زیگزال مانند(مسیر حرکت به صورت 7و8 میشه) به اون سمت ده قدم ده قدم حرکت کنید.
من خودم همیشه از این روش استفاده میکنم و مشکلی هم(خطایی) تابه حال پیش نیومده.بازم سوالی بود درخدمتیم البته نظر اساتیدهم ارجحیت داره
@};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 31 مرداد1394 - 1:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 599 , 600 , 601 , 602 , 603 , 604 , 605 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure