انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 11:40pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 595 , 596 , 597 , 598 , 599 , 600 , 601 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
مجید جان ردیابی چیزی نیست که به این زودیا پروندش بسته بشه دوستان یا در بیابان حین انجام وظیفه هستن و یا پای ساخت وساز مابقی هم به تجربه خودشون اکتفا کردن زدن به کوه بیخیال بقیه :D

delta force نوشته است:
توی ردیابی با یک معادله هزار مجهولی طرف هستیم و امکان نداره بتونیم همه این مجهولات رو حل کنیم تنها راه ممکن استفاده کردن از یک نقطه زن خوبه

متاسفانه یکی از مشکلات این انجمن توجه نکردن دوستان به متن نوشته شده هست که از قراراین مشکل نمیخواد برطرف شه...
بنده کجا عرض کردم تمام مجهولات ردیابی حل شده؟؟؟
اگر دقت میکردین گفتم " تقریبا تمام مسائل مربوط به اپراتوری این ردیاب یعنی ردیاب 35 گفته شده"
نه اینکه تمام مسائل ردیابی حل شده

یکشنبه 3 مرداد1394 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shah_artoor نوشته است:
یه سوال دیگه بچه ها تا حالا با گلد یک طلا زدن؟ازمایشم طلا رو با گلد پنج خیلی ساده میگیرم البته تو گاو صندوق هم هست...ولی با گلد یک نمیتونم...با گلد یک رو -2 به سختی جواب میگیرم!!!

سلام اقای شاه آرتور.
شما بهتره از مدفرکانس ازاد استفاده کنید اونجوری بهتره.
البته نه بدین شکل که میفرمایید بلکه بدیند در یک محیط بیابونی(باستانی نباشه)یکی از دوستان در یک محدوده تقریبا ده متری مقداری طلا یا نقره قایم کنندو شما با مدهای نقطه زنی مثل 86.15 یا طلا مثل 24.37 اونرو پیدا کنید.و اینرو هم بگم بهتره درحین تست امتحان کنید ببینید ایا اعداد مورد نظر برای شما دقیقا مثلا 86.15 هست یا یکی دوعدد بالاپایینی دار چون:
برای بعضی افراد دقیقا مثلا 86.15 برا نقره هست برا بعضی دیگر 86.14 یا86.16 و تمام مدهای فرکانس ازاد بدین صورت هست جز موارد رهگیری که برای طلا165.3 وبرای نقره163.3هست
البته با تمیرن پیاپی میتونی به تاثیر ذهن هم غلبه کنید.
برای موارد واقعی هم بهتره حتما مکملرو درست کنید @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

یکشنبه 4 مرداد1394 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به دوستان عزیز .
منم دیروز با کمک و مساعدت اقا مجتبی گل صاحب ردیاب شدم که همینجا از آقا مجتبی تشکر میکنم و میگم اقا مجتبی خیلی اقایی . البته لازم میدونم از تمومی دوستان و سروران عزیز بالاخص استادای محترم تشکر کنم که نتایج زحماتشون رو بدوت چشم داشت برای امثال من به اشتراک گذاشتن و مطالعه همین پست ها بود که باعث اشنایی من با این سایت و مهندسین محترمش شد و دست اخر من با اطمینان سفارش ردیاب رو دادم .
قربان همگی .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 4 مرداد1394 - 11:21pm

shah_artoor نوشته است:
المینیم برای من -2 جواب میده ولی طلای 5 رو ok
فکر میکردم قبلا همه توهم زدید...الحمدالله مشکلی تو زدن نداشتم...تنها مشکلی که فکرم رو مشغول کرده اینه که ایا فرکانس طلا در داخل زمین با بیرون فرق میکنه...اگر فرق میکنه کدوم فرکانسا برای طلای قدیمی هست....کدوم برای طلا در اتاقک درون زمین....کدوما برای طلایی چال شده که با خاک تماس داره.؟
برد مفید دستگاه در حالت شارج کامل و درجه ماکس برای یک کیلو طلا دو متر دفن شده در زمین نمناک که خاکش گل نیست چقدره؟

سلام خسته نباشید،داداش فرکانس طلای جدید با طلای قدیم یکیکه،هیچ فرقیم ندارن،فقط اگه طلا درون اتاقک باشه،حرکت آنتنهات خیلی کندتر از زمانیه،که طلا در تماس با خاک باشه،خاک عین فیلتر عمل میکنه بقول دوستان،ولی ن در این حد ک تمام فرکانسش توعمق از شکل اصلیش خارج کنه،وهدفی باشه نتونی بزنیش.

دوشنبه 5 مرداد1394 - 10:41am

ممنون از همه دوستان عزیز که جوابمو دادید.به نظر شما برای اینکه تست کنم که فرکانسها برای من چگونه عمل میکنند و چقدر فرق میکنن از فرکانس پایین نقطه زنی استفاده کنم یا فرکانس بالای ردیابی؟
ایا فرکانسهای نقطه زنی برای فواصل نزدیک بهتر جواب میدن؟و با فرکانس ردیابی در فاصله نزدیک گیج میشیم؟
آیا اگر مثلا هدفی عمق زیاد داشت یا تو اتاقک بود فرکانسهای یایین نقطه زنی روش بهتز جواب میده(مثلا فاصلش با ما 8 متر عرضی و چهار متر در عمق)یا چون درون زمین هست فرکانس بالا باید استفاده کنیم تا جواب بگیریم؟

دوشنبه 5 مرداد1394 - 9:02pm

shah_artoor نوشته است:
ممنون از همه دوستان عزیز که جوابمو دادید.به نظر شما برای اینکه تست کنم که فرکانسها برای من چگونه عمل میکنند و چقدر فرق میکنن از فرکانس پایین نقطه زنی استفاده کنم یا فرکانس بالای ردیابی؟
ایا فرکانسهای نقطه زنی برای فواصل نزدیک بهتر جواب میدن؟و با فرکانس ردیابی در فاصله نزدیک گیج میشیم؟
آیا اگر مثلا هدفی عمق زیاد داشت یا تو اتاقک بود فرکانسهای یایین نقطه زنی روش بهتز جواب میده(مثلا فاصلش با ما 8 متر عرضی و چهار متر در عمق)یا چون درون زمین هست فرکانس بالا باید استفاده کنیم تا جواب بگیریم؟

دوست عزیز،فرض کن ی هدف در عمق ۵متر و چهارصد متر ازت فاصله داره،خب برا شروع کار باید از فرکانس بالا استفاده کنی،وقتی محدوده هدف مشخص شد،اونوقت از فرکانس پایین،تا بتونی محدودتو کوچکتر کنی،برا بار تو اتاقکم همین روشو استفاده کن

دوشنبه 5 مرداد1394 - 9:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام .فرکانس دقیق نباشه وبالا و یا پایین بودن فرکانس به کار نمیاد. فرکانس باید دقیق باشه و گرنه در صد خطا 99 درصده

دوشنبه 5 مرداد1394 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان .
من الان سه روزه که دارم با ردیاب کار میکنم ولی آنتنها هیچ حرکتی ندارن . اولش میزارم رو انتن تلسکوپی روشن تا 5 دقیقه کار میکنه . بعدانتن تلسکوپی رو خاموش میکنم و با سیم شروع میکنم اما دریغ از یه حرکت کوچولو . مگر اینکه خودم کمی انتن ها رو تو دست پایین بالا کنم که به واسطه سنگینی انتن ها یه حرکتی بکنن . معمولا هم زاویه انتن ها با زمین رو 80 تا 85 درجه میگیرم . در مورد فرکانس هم از مود دستگاه و هم فرکانس ازاد استفاده میکنم . قبلا که نتیجه تست های بچه ها رو میدیدم و ویدیو ها رو نگاه میکردم خیال میکردم که آنتن ها قدرت بالایی داشته باشن . ولی تو دست من که هیچ حرکتی ندارن . حتی دسته ها رو به دو تن از دوستانمم دادم که تو دست اون ها هم بی حرکت بودن .
ممنون میشم که دوستان با تجربه کمکم کنن .
موفق باشین .
@};-

سه شنبه 6 مرداد1394 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قبل از خرید هر نوع ردیاب باید مگنت بدن خودتون با یه جفت آنتن کاملا برنجی تست کنید! یعنی با گذاشتن یه تیکه آلمینیوم روی لب برای گرفتن حفره و یا گذاشتن یه تیکه طلا برای گرفتن طلا تست کنید و ببینید آنتن ها تو دستتون حرکتی دارند...! اگه حرکتی ندارند بدن شما مناسب ردیابی نیست و برعکس اگه آنتن ها حرکت دارند و شما میتونید بعنوان مثال چاه فاضلاب تو حیاط پیدا کنید بدن شما برای این کار مساعده و میتونید از انواع ردیاب ها استفاده کنید و متاسفانه دوستان قبل از خرید ردیاب این تست کم هزینه انجام نمیدن و بعد دچار مشکل و دلسردی میشن! و من بارها این قضیه گفتم اما کسی اهمیت نداده و نتیجه این شده...!

سه شنبه 6 مرداد1394 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
قبل از خرید هر نوع ردیاب باید مگنت بدن خودتون با یه جفت آنتن کاملا برنجی تست کنید! یعنی با گذاشتن یه تیکه آلمینیوم روی لب برای گرفتن حفره و یا گذاشتن یه تیکه طلا برای گرفتن طلا تست کنید و ببینید آنتن ها تو دستتون حرکتی دارند...! اگه حرکتی ندارند بدن شما مناسب ردیابی نیست و برعکس اگه آنتن ها حرکت دارند و شما میتونید بعنوان مثال چاه فاضلاب تو حیاط پیدا کنید بدن شما برای این کار مساعده و میتونید از انواع ردیاب ها استفاده کنید و متاسفانه دوستان قبل از خرید ردیاب این تست کم هزینه انجام نمیدن و بعد دچار مشکل و دلسردی میشن! و من بارها این قضیه گفتم اما کسی اهمیت نداده و نتیجه این شده...!

سلام آقا مهران گل .
ممنونم از راهنماییتون به نکته بسیار مهمی اشاره کردین . ولی راستش من خیلی امیدوارم به ردیابی . درسته من مگنت بدنم رو نسنجیدیم ولی میخوام طی روز های بعد حسابی به تمرین خودم ادامه بدم . البته چون تیم من سه نفرس اگه ببینم به هیچ وجه تو دست من جواب نمیده سعی میکنم رو اونا کار کنم و خودمم مثلا کمک اپراتور باشم . هر چند تو این چند روز گذشته انتن ها تو دست هیچکدوممون حرکت نکردن . ممنون میشم باز هم دوستان با تجربه بهم یاری برسونن .
فدای معرفتتون .
@};-

سه شنبه 6 مرداد1394 - 8:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 595 , 596 , 597 , 598 , 599 , 600 , 601 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure