انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 11:29am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 , 598 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بیکران بر مهندس حمید.

مهندس شاید واقعا نیاز هست شما به فکر ارتقا۶ ردیاب 35 باشین و ورژن جدیدی رو ارائه بدین که کاراتر و بهتر باشه! و من ایمان دارم که شما توانایی این رو دارین که طرحی بهتر از 35 رو بزنین و دوباره این تاپیک و در کل مسائل مرتبط با ردیابی رونق بگیره و کاربران شوق و اشتیاق پیدا کنند که به آزمون خطا بپردازند :YMPEACE:

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان و عزیزان و زحمتکشان سایت .
من از بدو عضویتم تو سایت تا همین چند دقیقه پیش مشغول مطالعه تاپیک اپراتوری 35 بودم . هر روز چند صفحه ای مطالعه میکردم و تا جایی که توان داشتم سعی میکردم به خاطر بسپرم و یاد بگیرم . چیزی که من متوجه شدم اون اوایل شور و شوق زیادی اعضا داشتن . از پاییز 93 شروع شد و تا پاییز 94 ادامه داشت . اما بعدش نمیدونم چی باعث شد که اساتید و حتی اعضای فعال تاپیک رو ترک کردن . من هنوزم نتونستم ردیاب رو تهیه کنم ولی اگر حتی دلیل نیومدن دوستان قدیمی دلسرد شدنم باشه ردیاب رو تهیه خواهم کرد تا شخصا باهاش تجربیاتی داشته باشم . و در این راه هم نیاز به کمک دوستانی که حتی چند روز از من بیشتر تجربه داشته باشن دارم . از اقا حمیدم تشکر میکنم که بعد از مدت ها به تاپیک سر زدن و مایه دلگرمی امثال من شدن . همینطور از جعفر اقا که اگه اشتباه نکنم تنها عضو قدیمیه که با 35 خیلی زحمت کشیده و تجربه داره و هنوزم به اینجا سر میزنه .
موفق باشین . @};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 15 تیر1394 - 1:28am
مدیر کل
مدیر کل

باربد عزیز خیلی ممنون از شما لطف دارین.
خب در واقع طرح بهتر برای ردیاب چیزی بود که بنده پارسال بهش رسیدم ولی بنا به دلایل متعدد که احتمالا میدونین دیگه قضیه ردیاب رو دنبال نکردم. اگر بیشتر بخوام توضیح بدم باید عرض کنم هر وقت دوستان اپراتور ردیاب بحث خطاها رو کم و بیش به همین شکل پذیرفتن و ذهنیتشون بر اساس حرفهای عده ای اغلب فروشنده و مغرض در مورد این دستگاه خراب نشد و هر وقت این همه ردیاب 35 رو دوستان برای فروش نذاشتن و براش ارزش قائل شدن و هر وقت آقا مجتبی هم در روال ساخت خودش پیشرفتی نشون داد که بتونه خیلی بیش از پیش انتظارات دوستان رو براورده کنه و ... تازه اون موقع هست که بنده میتونم روی ادامه مسیر ردیابی فکر کنم! وگرنه تا قبل مهیا شدن چنین شرایطی بهیچ وجه بنده دست به سیستم ردیاب آنتنی نمیبرم. بنده رو هم اگر شناخته باشین میدونین نه اهل بلوف هستم و نه ادعا و نه با کسی رودربایستی دارم! خلاصه مشکلات رو هم بوضوح عرض کردم. بنده هم نمیتونم در این زمینه طرحی بدم که جوابگوی انتظارات غیر واقعی برخی دوستان باشه. وانگهی در این مدت طولانی هم دیگران به نتیجه بهتری نرسیدن چون ماهیت ردیابی چیزی نیست که ما از طریق یک سیستم الکترونیکی بتونیم بطور کامل حریفش بشیم. لذا اگر بحثی هست صرفا سر بهتر شدن تمامی فاکتورهای موجود هست نه اینکه بتونیم به ایده آلها برسیم یا از چارچوب فعلی پا رو خیلی فراتر بذاریم.

سه شنبه 15 تیر1394 - 1:47am
مدیر کل
مدیر کل

ممد گنججو نوشته است:
با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان و عزیزان و زحمتکشان سایت .
من از بدو عضویتم تو سایت تا همین چند دقیقه پیش مشغول مطالعه تاپیک اپراتوری 35 بودم . هر روز چند صفحه ای مطالعه میکردم و تا جایی که توان داشتم سعی میکردم به خاطر بسپرم و یاد بگیرم . چیزی که من متوجه شدم اون اوایل شور و شوق زیادی اعضا داشتن . از پاییز 93 شروع شد و تا پاییز 94 ادامه داشت . اما بعدش نمیدونم چی باعث شد که اساتید و حتی اعضای فعال تاپیک رو ترک کردن . من هنوزم نتونستم ردیاب رو تهیه کنم ولی اگر حتی دلیل نیومدن دوستان قدیمی دلسرد شدنم باشه ردیاب رو تهیه خواهم کرد تا شخصا باهاش تجربیاتی داشته باشم . و در این راه هم نیاز به کمک دوستانی که حتی چند روز از من بیشتر تجربه داشته باشن دارم . از اقا حمیدم تشکر میکنم که بعد از مدت ها به تاپیک سر زدن و مایه دلگرمی امثال من شدن . همینطور از جعفر اقا که اگه اشتباه نکنم تنها عضو قدیمیه که با 35 خیلی زحمت کشیده و تجربه داره و هنوزم به اینجا سر میزنه .
موفق باشین . @};-

خیلی ممنون از شما.
بله درست فرمودین البته ردیاب 35 اوایل پاییز 92 ارائه شد و بحث اپراتوریش هم همون موقع مطرح شد. در شرایطی که چند ماه قبلش ردیاب 22 عرضه شده بود و تاپیک اپراتوری خودش رو هم داشته.
بهرحال هر پیشرفت یا موفقیتی هم که بوده بطور مشخص در این تاپیکها عنوان شده. ولی متاسفانه برخی دوستان به توصیه های ما توجه نکردن! اگر بنده بعنوان طراح عرض کردم فرکانس دقیق در مود ازاد کمک کنندست ولی حلال همه مشکلات نیست واقعا این موضوع جدی گرفته نشد! بعضی دوستان بقدری وقتشون رو روی این قضیه گذاشتن و به اون جوابی که انتظار داشتن نرسیدن که متاسفانه حتی مشکل روحی هم پیدا کردن!!! اگر عرض کردیم لااقل از یک فلزیاب ساده برای تایید هدف ردیابی شده کمک بگیرین بالای 90 درصد گوش ندادن! در عوض بسیاری دوستان ظاهرا خودشون رو صاحبنظر میدونستن و هر یک نظریه ای مطرح میکردن و کار به جایی رسید که حتی داخل ردیاب هم دست بردن و یا ایرادات عجیبی به سیستم الکترونیکی ردیاب گرفتن که مطلقا وارد نبود و این داستان رو در تاپیک حقایق ردیاب 35 بطور کامل عنوان کردیم تا جاییکه مدعیان این قضیه دیگه حرفی برای گفتن نداشتن!!! میخوام عرض کنم درسته دستگاه باید خوب باشه ولی آیا روالی که بنده توضیح دادم حاکی از برخورد درست اپراتورها بود؟! مطمئنا خیر! هر چند نفری از این دوستان هم کم و بیش با هم در ارتباط بودن و هستن. در ردیابی فقط کافیه یک نفر این وسط بگه من خطا زدم. بقیه هم آنتن براشون درست نمیچرخه چون ذهنیتشون خراب شده و دیگه ردیاب رو میذارن کنار! بعدش هم خیلی راحت تهمت میزنن که دستگاه کلاهبرداری بوده و فلانی و فلانی فکر جیب خودشون بودن. انگار نه انگار ما صد برابر کاری که روی ردیاب کردیم بصورت رایگان در انجمن انجام دادیم و کماکان هم ادامه داره! بهرحال بنده با توجه به مسیری که دوستان رفتن و به توصیه ها توجه نکردن و خواستن خودشون مسیر دیگری برن و در نهایت کار به گلایه و تهمت هم کشید ؛ طبیعیه که دیگه نباید هم تمایلی به ادامه این راه داشته باشم. وگرنه بقول شما چطور ردیاب اون اوایل خیلی خوب بود و دهها نفر تاییدش کردن و از خیلی تستها سر بلند بیرون اومد و حتی چند نفر موفقیتهای واقعا خوبی باهاش بدست اوردن ولی یهو داستان عوض شد؟! شما با مطالعه مطالب این تاپیک و چند تاپیک دیگه میتونین به خیلی مسائل پی ببرین! ما اگر میخواستیم خدای نکرده روند کار رو خودمون سازماندهی کنیم خب چرا الان این کار رو نمیکنیم؟؟! واقعیت همینی هست که میبینید. روال خوبی داشتیم که عوامل متعدد باعث شدن خراب بشه. الان هم بنده خودم جزو کسانی هستم که بابت این قضیه متاسفم. واقعا حس میکنم اکثر کسانی که دنبال این کارها میرن حداقلهای ذهنی و فکری مورد نیاز برای کاوش رو ندارن بخصوص در ردیابی. در این صورت واضحه که بنده یا دیگری نمیتونیم کمکی بکنیم.

سه شنبه 15 تیر1394 - 2:05am
استاد
استاد

حمید نوشته است:
خب در واقع طرح بهتر برای ردیاب چیزی بود که بنده پارسال بهش رسیدم ولی بنا به دلایل متعدد که احتمالا میدونین دیگه قضیه ردیاب رو دنبال نکردم. اگر بیشتر بخوام توضیح بدم باید عرض کنم هر وقت دوستان اپراتور ردیاب بحث خطاها رو کم و بیش به همین شکل پذیرفتن و ذهنیتشون بر اساس حرفهای عده ای اغلب فروشنده و مغرض در مورد این دستگاه خراب نشد و هر وقت این همه ردیاب 35 رو دوستان برای فروش نذاشتن و براش ارزش قائل شدن و هر وقت آقا مجتبی هم در روال ساخت خودش پیشرفتی نشون داد که بتونه خیلی بیش از پیش انتظارات دوستان رو براورده کنه و ... تازه اون موقع هست که بنده میتونم روی ادامه مسیر ردیابی فکر کنم! وگرنه تا قبل مهیا شدن چنین شرایطی بهیچ وجه بنده دست به سیستم ردیاب آنتنی نمیبرم. بنده رو هم اگر شناخته باشین میدونین نه اهل بلوف هستم و نه ادعا و نه با کسی رودربایستی دارم! خلاصه مشکلات رو هم بوضوح عرض کردم. بنده هم نمیتونم در این زمینه طرحی بدم که جوابگوی انتظارات غیر واقعی برخی دوستان باشه. وانگهی در این مدت طولانی هم دیگران به نتیجه بهتری نرسیدن چون ماهیت ردیابی چیزی نیست که ما از طریق یک سیستم الکترونیکی بتونیم بطور کامل حریفش بشیم. لذا اگر بحثی هست صرفا سر بهتر شدن تمامی فاکتورهای موجود هست نه اینکه بتونیم به ایده آلها برسیم یا از چارچوب فعلی پا رو خیلی فراتر بذاریم.

درود بر شما
ردیاب 22 و 35پروزه ردیابی و همینطور نکات اموزش ردیابی تکمیل کرد در حقیقت انچه از ردیابی که در هاله ای از ابهام بود به کمک اساتید و کاربران با این دو ردیاب اشکار گشت و تقریبا در هیچ سایتی به این مقوله ردیابی اینقدر اهمیت داده نشده بود تا اینکه بچه های این سایت کار را تمام کردند
هر وسیله ای یک توان و یک بازده دارد و بیشتر از اون نباید روی اون حساب باز کرد .دستگاه 35 در ردیابی هدف و نفطه زنی و عمق گیری اهداف قدیمی واقعا کار را تموم کرده و هر کس نتونه با اون کار کنه یا در اپرانوری ضعف داره یا واقعا مگنت بدن اون جوری هست که بدرد ردیابی نمیخوره
هر ردیابی واقعا بشه هم ردیابی صحیح و هم نقطه زنی و هم عمق گیری دقیق با اون داشته باشیم بهترین ردیاب هست حالا خواه 35 باشه و یا مارکهای شرکتهای دیگه و یا یک ردیاب دست ساز بی نام و نشان
مشکل صدرصد کاربران نسبت به 35 تفکیک فلزات قدیمی و جدید هست.واقعا مسعله تفکیک چیزی نیست که بشه به این راحتی در ردیاب اون را پیاده سازی کرد اون هم در مورداهداف مدفون شده .تقکیکی که دسیگاههای معتبر نقطه زن هم از اون عاجز هستند
عدم شناخت توان 35 در عمل تفکیک و عجله درعرضه اون بدون محک زدن اون با اهداف قدیمی و دیدن نتایج مثبت و منفی و هیجانی رفتار کردن مجتبی نسبت به کارایی دستگاه و توان اون و اشتیاق بچه های کاربر به اینکه 35 ردیاب نو ظهور کار امدی هست همه دست به دست هم دادند تا 35 نسبت به توان واقعی خودش بزرگتر جلوه داده بشه
من همون اوائل از مجتبی در خواست کردم که ردیاب با اهداف واقعی تست بشه و بعد عرضه بشه که قبول هم کرد ولی انجام نشد با مهندس حمید هم مطرح کردم که در حواب فرمودند من اطلاعی از تست ردیاب توسط مجتبی ندارم و همچنین قراری نبوده و اصولا هیچ شرکتی هم دستگاهش را برای خریدار تست عملی نمیکنه که ما بخواهیم تست کرده تحویل خریدار بدهیم .در شورا هم اعلام کردم که اگه وضعیت اینجوری هست سرانجامی که نصیب 22 شد در انتظار 35 خواهد بود و الان هم به اون سرانجام رسیدیم که پست مربوط به 35 تقریبا دیگه خاموش شده

با تمام این اوصاف چه خوب و چه بد ردیاب 35 بهترین ردیاب در ردیابی و نقطه زنی و عمق گیری می باشد حالا چه کسی خوشش بیاد و چه بدش بیاد این یه واقعیت هست که بصورت تجربی به اون رسیدم و از 7 مورد حفاری همه مثبت بوده منتهی عدم توان تفکیک 35 در 4 مورد فلزات بی ارزش بوده و 2 مورد استخوان و سنگ تراشیده و کوزه در رطوبت بالا ردیابی شده و یک مورد که در 5 متری هست که شاید 40 کیلو استخوان یک حیوان مثل اسب و اسکلت یک انسان بلند قد با مهره علامت دار و سنگ تراشیده بیرون اومده و هنوز حفاری ناقص مونده که طبق نظر سه کارشناس و رنگ کوزهای شکسته در مسیر بالای 5000 سال قدمت دارد. پس 35 ردیاب کارامدی هست که به اون این اواخر کم لطفی شد

درسته که طرح سینوسی سعید بعنوان مکمل کار امد هست و لی به علت تفاوت در قدرت مگنت بدن افراد این طرح بصورت مناسب باید ساخته بشه تا به اکثریت جواب مثبت بدهد که فعلا گرفتارش هستیم اگه نتایج مثبت بود در سایت به صورت عمومی طرح گذاشته میشه. کسب تجربه در مورد فرکانس گیری در گذشته باعث شد که روش فرکانس گیری را اصلاح کنم و اگه فرضتی دست داد محددا یه فرکانس گیری دقیق تر انجام بدهم

همچنانکه دوره ردیاب 22 گذشته ردیاب 35 هم به انتهای خود رسیده و من به شخصه منتظر یه ردیاب برتر از 35 توسط مهندس حمید هستم هر چند که میدونم کار سختی هست ولی کار نشد نداره. مشکل باقی مونده فقط مسعله تفکیک هست که همه دستگاهها بنوعی در گیر اون هستند

سه شنبه 16 تیر1394 - 6:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان میبخشید منظور من این بود که دوره اوج تلاش دوستان و ردیابی با 35 تقریبا از پاییز 92 شروع و تا پاییز 93 دیگه رو به سردی گذاشت که سال ها رو اشتباه ذکر کرده بودم خیلی معذرت میخوام . :ymblushing:
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
اقا حمید از اینکه بعد مدتها به این تاپیک سر زدید و اظهار نطر کردید تشکر می کنم من در ردیابی به تاثیر ذهنیت که عامل اصلی خطاهاست عملا پی بردم ذهنیت در ردیابی خیلی قویتر از فرکانس و حذف کنندها عمل میکنه به طوری که اگه شما قبل ردیابی به نقطه شک کنید و یا اطرافیان نقطه ای رو
معرفی کنند ردیاب با هر فرکانسی به اون نقطه کشیده میشه برای من که اینگونه بوده پس در مرحله اول باید تاثیر عامل اصلی خطای ذهنیت رو برطرف کرد که نیاز به تجربه ازمون و خطا فراوانی داره که از عهده هر کسی بر نمیاد و نیاز به صبر و پشتکار فراوان داره
بنظرم اگه بشه انتنها رو که وابسطه به امواج بدن هستند حذف کرد و یه سیستمی شبیه رادار دارای فرستنده و گیرنده درست کرد دیگه این مشکلات خیلی کمترپیش می امد و این کار نیاز به علم و نبوغ مهندس حمید رو می طلبه که یه تجدید نظری به ردیابی بپردازن
با سپاس فروان

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:

مهندس حمید به نکات خوب و واقعیتها اشاره کردید. به نظر من برای تقریبا 90% افرادیکه به این وادی پا گذاشتن پر واضح هست که ردیابی و آنتن زنی، خطاهاش بسیاره و برای یک ردیابی خوب باید خیلی از نکات رو رعایت کنند که درصد خطاشون به حداقل برسه. کسانی هم که تازه واردند و یا از این مقوله سیستم زنی اطلاعاتشون کم هست و با کارکردن به نتیجه ای نمیرسند و فورا دلسرد و میان اینجا عنوان میکنند که آقا این ردیاب جوابگو نیست و همش خطا میزنه، خب اونها تکلیفشون مشخصه و یا بایستی کمر همت را ببندند و حفاری ها و آزمون خطای زیاد داشته باشند که به پای دیگر اپراتورهای باهوش برسند و یا اینکه ردیاب رو ببوسند بزارند کنار! نه تنها 35 بلکه تمامی ردیاب هارو!
از این رو اگه صحبتهای ناخوشایند و بعضا غیرمنطقی و غیر فنی و دلسردی هایی پیش میاد شما خودتو ناراحت نکن چون پروسه ای معمول هست و در اکثر امور زندگی آدمی که حتی ربطی به این ردیابی و این مسائل نداره وجود داره و این ممارست و امید و جسارت وافی و کافی انسان هست که در آخر پیروز هست.
دشمنان هم همیشه هستند و چه بسا اگر نباشند شما بایستی نگران باشی چون اونوقت باید به طرح ردیاب شک کنی! :D اینه که در پروژه پیشرفت و ازمون خطای35 هم کم نبودن افراد مغرضی که خواستن سنگ اندازی کنند و مانعی برای این راه باشند که این نشون دهنده اینه که 35 حرفی برای گفتن داشته!
در ارتباط با کیفیت قطعات ساخت توسط مجتبی عزیز هم باید بگم حق با شماست و خیلیها از این قضیه نالانند! آقا مجتبی هم به این مورد واقفند و حتما بازنگری خواهند کرد در آینده و در ردیاب جدید!
لذا مهندس حمید عزیز هر موقع صلاح دیدید پروژه جدید و بهتر از 35 رو روش کار کنید که بچه ها هم اشتیاق زیادی دارند منجمله خودم :D. عرض خسته نباشید. @};-

سه شنبه 16 تیر1394 - 11:13am
مدیر سایت
مدیر سایت

بنيامين1 نوشته است:
با درود
اقا حمید از اینکه بعد مدتها به این تاپیک سر زدید و اظهار نطر کردید تشکر می کنم من در ردیابی به تاثیر ذهنیت که عامل اصلی خطاهاست عملا پی بردم ذهنیت در ردیابی خیلی قویتر از فرکانس و حذف کنندها عمل میکنه به طوری که اگه شما قبل ردیابی به نقطه شک کنید و یا اطرافیان نقطه ای رو
معرفی کنند ردیاب با هر فرکانسی به اون نقطه کشیده میشه برای من که اینگونه بوده پس در مرحله اول باید تاثیر عامل اصلی خطای ذهنیت رو برطرف کرد که نیاز به تجربه ازمون و خطا فراوانی داره که از عهده هر کسی بر نمیاد و نیاز به صبر و پشتکار فراوان داره
بنظرم اگه بشه انتنها رو که وابسطه به امواج بدن هستند حذف کرد و یه سیستمی شبیه رادار دارای فرستنده و گیرنده درست کرد دیگه این مشکلات خیلی کمترپیش می امد و این کار نیاز به علم و نبوغ مهندس حمید رو می طلبه که یه تجدید نظری به ردیابی بپردازن
با سپاس فروان

با سلام
عامل اصلی خطا فقط و فقط نداشتن مکان مناسب هست که بالاجبار دوستان هرجایی رو ردیاب میزنن و به خطاهای عمق خاک بر میخورن و از ردیاب دلسرد میشن ، بنده همواره گفتم اول مکان نشان دار خوب پیدا کنید که واقعاً نشانه ها کار دست باشه و آنگاه که ثابت شد از ردیاب و نقطه زن قوی و خوب استفاده بشه ، در غیر اینصورت بدرد نمیخوره و فقط از زندگی و زن و بچه خودتون دور خواهید شد ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 16 تیر1394 - 12:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
مهدی نوشته است:
بنيامين1 نوشته است:
با درود
با سپاس فروان

با سلام
عامل اصلی خطا فقط و فقط نداشتن مکان مناسب هست که بالاجبار دوستان هرجایی رو ردیاب میزنن و به خطاهای عمق خاک بر میخورن و از ردیاب دلسرد میشن ، بنده همواره گفتم اول مکان نشان دار خوب پیدا کنید که واقعاً نشانه ها کار دست باشه و آنگاه که ثابت شد از ردیاب و نقطه زن قوی و خوب استفاده بشه ، در غیر اینصورت بدرد نمیخوره و فقط از زندگی و زن و بچه خودتون دور خواهید شد ! @};-

کاملا درست فرمودید ^:)^ ^:)^ :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};-

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

سه شنبه 16 تیر1394 - 1:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 , 598 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure