انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:01am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 590 , 591 , 592 , 593 , 594 , 595 , 596 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin نوشته است:
samiar نوشته است:
سلام به همگی
در ردیابی مکانی باوزن ۲.۵ تن برای طلا و۳ تن برای نقره ضرب در شد w مگنت وحفره۶۵ و۷۰ بودحجم هم ۴در۴ میزد .با مکملم جواب مثبت بود ولی اعداد وارقامو تست نکردم .تمامی تستها مثبت وروی اهن وبرنز هیچ واکنشی نداشت تست دندان مثبت .ومسیری که برای طلا ونقره میزد سی چهل سانتی اختلاف داشت البته تو همون محدوده ۴در۴ .ب علت اینکه از سه طرف تو شیب بودیم نتوستم نقطه دقیقو مشخص کنم عمق حدودا ۱.۲۰میزد. به هر حال نقطه ای رو حفاری کردیم که تو عمق مورد نظر وخاک کاملا دستی به ی چیزی شبیه سنگ خرد شده رسیدیم و دیگه هیچ که مجددا پرش کردیم .دوستان محبت کنند نظر خودشونو بگن ومن کم تجربه رو راهنمایی کنن در ضمن ولتاژ مکملمم ۱۰۰ ولتی میشه با تشکر از همه.

دوست عزیز تو ضیحاتت کامل نیست.اول اینکه با چه فرکانسی رهگیری و نقطه کردی؟ دوم: وزنت خیلی بالا بود که نشان خطا بود.سوم: شما به سنگی که رسیدی ایا روی سنگ بیرون کشیده باز قیچی داشتی؟ اگه داشت پس باید مگنت میداد واگر هم مگنت همونطوری که گقتی داده سنگ اهن بوده که جزو مواد معدنی هست پس باید روی مد اهن قیچی میداشتی که گفتی روی اهن قیچی نداشتم و این نشون میده تازه اول راهی باید هنوزم ازمون و خطا داشته باشی چون ظاهرا معلومه تازه با ردیا باب داری کار میکنی تا حداقل موارد پیش پا افتاده رو یاد بگیری تو ردیابی تا قلق کار دستت بیاد در ضمن فکر نکنم مکملت قدرت ان چنانی برای رد دادن ذرات یا عوامل دیگه داشته باشه هر چند اگه سنگ اهن بود که گرفتی اصلا نیاز به مکمل نبود با مد اهن خیلی راحت قابل تشخیص بود.

با سلام به جناب رامین وممنون از توجه شما
عرضم خدمتت که با مد ازاد ۱۶۵.۳ و۱۶۳.۳ رهگیری ونقطه کردم واکثریت فرکانسهای ذکر شده در انجمن وفرکانسهای موجود دستگاه مثبت بود وبرای نقره ۹۹.۰۲ پاسخ نمیداد ودرمورد اهن ومفرغ همانطور که گفتم هیچ حرکتی نداشتم .حالا اگر اعدادی که گفتم بدون مکمل باشه باز هم خطاست ودوم ااینکه فقط تو اون مورد وزن تا این حد بالا می رفت ودر مورد دیگه ای که بعدا اعداد وارقامشو عرض میکنم وزن تا ۳۰۰ ک بیشتر نمیشد حالا ب نظر شما باز هم خطاست ودر مورد اهن کمی دورتر اهن بود که اونو میگرفت ولی تو محل مورد نظر هیچ واکنشی نبود درضمن از فاصله ۱۵۰ متری بدون سیم اون نقطه رو ردیابی میکرد ممنونم از همکاری شما با ارزوی موفقیت برای همه دوستا ن

چهارشنبه 3 تیر1394 - 12:29pm

دوستان سلام.برای اولین بار با 35 ردیابی کردم.به هر 5مود طلا جواب دادکه با تغییر یک درجه فاین مثبت یا منفی نمیگرفت.حجم ووزن با 55.80 با اف5 برابر بود .مگنت 2 دراومد 75.حفره تا 10.عمق حفره70وفلز1.6.تا 1.30 حفاری شد. چیزی ندیدیم دو تیکه سفال کوچیک.دوباره ردیاب زدیم همه چیز مثل قبل ولی عمقحفره 2.50 وفلز 3.00متر .مکمل روشن کرددیم بیست درصد وزن کم شد طلا 40 کیلو مس 10 کیلو مگنت حداکثر 75 .با نصف وزن وقدرت نیم عمق گیری شد.دوستان لطفاراهنمایی.....

چهارشنبه 3 تیر1394 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان اصولا رویاب با مد آزاد و خود دستگاه به ذرات واکنش سریع حتی از 2 کیلومتری نشون میده اول با سفال و هر چیزی که در میارید آزمون خطا کنید تا رول دستتون بیاد بعد به فکر مکمل بالای 700 ولت باشید تا بیخودی کارگری نکنید .این کار تخصص مهارت و علم میخواد و تجربه که پدرش بسوزه پیرمون کرد .

چهارشنبه 3 تیر1394 - 11:39pm

mehdii28 نوشته است:
دوستان اصولا رویاب با مد آزاد و خود دستگاه به ذرات واکنش سریع حتی از 2 کیلومتری نشون میده اول با سفال و هر چیزی که در میارید آزمون خطا کنید تا رول دستتون بیاد بعد به فکر مکمل بالای 700 ولت باشید تا بیخودی کارگری نکنید .این کار تخصص مهارت و علم میخواد و تجربه که پدرش بسوزه پیرمون کرد .

درود بر شما،دوستان وقتی ک هدف واقعی تو محیط کاوش نباشه،دردسر شروع میشه،علاوه بر مکمل خوب،در انتخاب مکان دقت بسیاری بکنید،تا سریعتر ب هدف بزنید

پنج شنبه 3 تیر1394 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت تمامی دوستان @};-
من نمیدونم چرا ردیاب من فقط از سمت چپ ( مخالف عقربه ساعت ) میچرخه تا سر هدف سنس بشه "
یعنی به هیچ عنوان از سمت راست چرخش نداره "
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی کنند

پنج شنبه 3 تیر1394 - 3:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوستان ببخشید اگه جایی رو که قیچی داشتیم،کلا صخره باشه تا حدود 20 مترمربع،چجوری باید از مکمل استفاده کنیم؟ ممنون میشم. فقط عذر میخوام دوستان نیان با طعنه بگن،سنگه و پس چجوری جنس رو گذاشتن زیرش،ما رویه کاریم و کار کانال داره

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

masoud50 نوشته است:
من نمیدونم چرا ردیاب من فقط از سمت چپ ( مخالف عقربه ساعت ) میچرخه تا سر هدف سنس بشه "

مگنت بدن. شک نکن.

پنج شنبه 4 تیر1394 - 10:40am

masoud50 نوشته است:

خسته نباشید،مشکل شما از دو حالت خارج نیست ب نظرم،یا اینکه بدن شما ب این صورت پاسخ میده ب ردیاب،ک بعضی دوستانم این حالتو دارن و کاریش نمیشه کرد،و مشکلیم ندارن دارن کارشو نوانجام میدن،یا اینکه مشکل از آنتن زنینه و ب طور غیر محسوس طوری ک خودتون متوجه نشید مچ دستتون ب اون سمت گرایش داره

پنج شنبه 4 تیر1394 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

ببینید سر حفره بدون دستگاه انتنها همون عکس العمل رو دارن

پنج شنبه 4 تیر1394 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
masoud50 نوشته است:

مگنت بدن. شک نکن.

جناب باربد امکان داره بیشتر توضیح بدید ؟
با تشکر

جمعه 5 تیر1394 - 4:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 590 , 591 , 592 , 593 , 594 , 595 , 596 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajadkouhi و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure