انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 2 خرداد1403 - 6:17am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 , 594 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من گروه خونیم oمثبته و بیشتر دست راستم واکنش داره

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 8:06am

سلام بر همگی،بنده راجب این گروه خونی ی آزمایشی داشتم،بادوتا از دوستان،ک یکیشون گروه خونیشab+بود ک هر کار میکرد رو هدفها،ک یک کیلو مس ،چهل گرم طلا،وهیجده گرم نقره،نمیتونست ن ردیابی کنه،و ن قیچی،باورکنید اصلا میدیدی فکر میکردی ردیاب خاموشه،نوبت ب گروه خونیo+رسید ک با وجود اینکه اول بارش بود آنتن میزد تونست اهداف قایم شده رو با خطای نقطه زنی یک متر پیدا کنه،یا من خودمb+ گروه خونیمه،تا حالا نشده آهن زنگ زده رو ب جا طلا بزنم،تفکیکمم عالیه،ب نظر من که گروه خونی در این ردیابی کردن نقشی نداره، طبق آزمایشی ک انجام دادم.

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من که o- هستم چی کار کنم :((

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 12:26pm

سلام . یه موضوعی راجع به فرکانس بود میخواستم بگم . تاپیکش قفل بود .
تا امروز از همه فرکانسایی که دوستان گفته بودن استفاده کردم و همش رسیدم به سنگ و ذرات و یه جور سنگ های ( شبیه ملاط با سنگ ریزه )
تا اینکه نمونه همه اون چیزایی که در اومده بود رو آوردم یه جایی و فرکانس ها رو روشون تست کردم .
همه فرکانسهای آزادی که تو انجمن بود روشون قیچی کرد . بجز <<<< 38.93 >>>>
بعد مکمل رو روشن کردم هیچکدوم قیچی نکردن .
جالب این بود که >>> 38.93 <<<< بدون مکمل هم خطا نمیزد و طلا رو قیچی میکرد .
این نکته برام جالب بود .
چند تا سوال :
من از داخل زاغه قدیمی ردیابی کردم و بار رو گرفته ( با همه مود ها و مکمل و ... تاییید کرده ) حالا عمق رو گرفتم هر چی حفاری میکنیم هیچی نیست .
حتی به جنوب و شمالشم کندم .
1 - زاویه 45 درجه رو به کدام سمت بکنم و راجبش بیشتر توضیح بدین لطفا ؟؟؟؟
2 - آیا تو ردیابی جایی مثل زاغه یا غار میشه فهمید بار بالای سر هست یا زیر پا ؟؟؟
3 - مکمل ردیاب چند متر میتونه تاثیر بزاره ( یعنی ممکنه بار تو 6 متری باشه و مکمل مثلا تا 3 متر تاثیر داشته باشه ؟؟؟؟
4 - کسی از دوستان درباره بار در زاغه ها چیزی میدونه ؟؟؟؟
5 - از داخل زاغه میشه حفره یابی کرد ؟؟؟؟
(((( آخه ایین زاغه رو قدیمیا که پیدا کرده بودن میگفتن 2 تا تونل عرض 1 متری زیرش و بغلاش بوده که ما هنوز پیدا نکردیم )))))
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< دوسستان راهنمایی کنید لطفا >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 2:53pm

arash111 نوشته است:
من که o- هستم چی کار کنم :((

سلام ،ذهنتو نسبت ب ردیابی خراب نکن،وتا میتونی تمرین کن،اونقد ک دیگه حس کنی آنتنها ی قست از بدنته

پنج شنبه 21 خرداد1394 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باشه چشم حتما تمرین میکنم

پنج شنبه 21 خرداد1394 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک سوال در جاهی معمولی که به دنبال طلا میگردیم وزن باید رو چند گرم باشه و جاهایی که خیلی قدمت داره وزنمون باید چند باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

جمعه 22 خرداد1394 - 9:20pm

arash111 نوشته است:
یک سوال در جاهی معمولی که به دنبال طلا میگردیم وزن باید رو چند گرم باشه و جاهایی که خیلی قدمت داره وزنمون باید چند باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام خسته نباشید،این موضوع بسته ب اینه ،بدنت چقد با ردیاب سازگاره،مثلا سفالو ب جا طلا میزنی یا ن،و از مکمل استفاده میکنی یان حین آنتن زدن،ب عقیده بنده،وزنتو بین یک تا دوکیلو بزار،اگه جات واقعا بار داشته باشه و آنتن زنیت خوب باشه،سمت خطا نمیری و مث جن میری رو محدوده هدف.

جمعه 22 خرداد1394 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک سوال ما 4 تا فرکانس گلد داریم و فرکانس ازاد در محیط بیابان یا کوهستان جنگلی این 4 تا فرکانس گلد چه فرقی با مد فرکانس ازاد دارند ایا اون 4 تا فرکانس گلد ما سیو شده است یا رو مد فرکانس ازاد چه قابلیت هایی باهم دارند

شنبه 23 خرداد1394 - 1:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash111 نوشته است:
یک سوال ما 4 تا فرکانس گلد داریم و فرکانس ازاد در محیط بیابان یا کوهستان جنگلی این 4 تا فرکانس گلد چه فرقی با مد
فرکانس ازاد دارند ایا اون 4 تا فرکانس گلد ما سیو شده است یا رو مد فرکانس ازاد چه قابلیت هایی باهم دارند

دستگاه 5 مد طلا داره که سیو شده و فرقش با مد آزاد اینکه تا حالا فرکانس دقیق پیدا نشده و اینهمه بحث و در بدری رو فرکانس
آزاد که یکی پیدا کنه و اون فرکانس معیار اصلی باشه .فعلا هیچ بنده با تمام فرکانسها و فرکانس نقطه زنی 23.21 و 39.51
رو هدف تا 500 کیلو قیچی کردم و هر کاری کردم رد نکرد از دور به نزدیک حجم تست آهن کربن همه چی
و با گذاشتن مکمل کلا رد کرد هیچی نگرفت .در فکر تست اساسی هستم که فقط 2 تا فرکانس پیدا کنم یکی برای ردیابی
یکی برای نقطه فقط برای طلا موفق شدم در اختیارتون میذارم شما هم تست کنید اگه اکثریت ok شدن لحاظ میکنیم

یکشنبه 23 خرداد1394 - 3:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 , 594 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure