انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:00am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
رامزین عزیز گروه خونی من o مثبت هست، منم بیابان زیاد رفتم متاسفانه فقط یه بار جنس زدم که اون هم نصیب من نشد اما تا دلت بخواد اتاق و تونل در آوردم، دلیل این که من تونل در آوردم اینه که ردیاب محل خروجی یون رو ميزنه مشکل من اینه که با ردیاب نتوانست م نقطه. دقیق بزنم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 19 خرداد1394 - 1:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

معراج نوشته است:
کسی که به علم ردیابی آشنا باشه با یک آنتن خالی هم میتونه ردیابی کنه و موفق بشه . :ymsmug: B-)

دورد بر شما اولا آنتن خالی فقط حفره میزنه و جایی بدرد میخوره که آثار باشه یا سند داشته باشی بدونی چیزی هست دوما اگه اینجوری بود که این همه سیستم درست نمیشد استاد ارجمند و از شماها که همینجوری نظر میدین به راحتی توضیح بدید ببینم چطور براحتی میشه هدف زد.ممنون

سه شنبه 19 خرداد1394 - 8:19pm

با سلام، من با ردیاب 35 تو ماه اول راحت انتن زنی میکردم ولی چند وقته انتنها هیچ حرکتی نمیکنن، مثلا به کاسه مسی نیم کیلویی توی خونه واکنش نداره، دوستان لطفا راهنمایی کنن، ممنوم

سه شنبه 19 خرداد1394 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احسنت . بله حق با شماست دوست خوبم آنتن خالی فقط حفره میزنه . البته بنده گفتم کسی که به علم ردیابی آشنا باشه . نه همه آدما . و اینکه وقتی حفره یابی کردی میتونی تشخیص بدی چیزی داخل حفره هست یا نه . :-B

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 19 خرداد1394 - 8:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان کسی میدونه باطریهای 35 چند آمپر هست

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

سه شنبه 19 خرداد1394 - 11:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
jafar نوشته است:
رامزین عزیز گروه خونی من o مثبت هست، منم بیابان زیاد رفتم متاسفانه فقط یه بار جنس زدم که اون هم نصیب من نشد اما تا دلت بخواد اتاق و تونل در آوردم، دلیل این که من تونل در آوردم اینه که ردیاب محل خروجی یون رو ميزنه مشکل من اینه که با ردیاب نتوانست م نقطه. دقیق بزنم

دوست عزیز من اطلاعاتی راجب گروه خونی o+ ندارم و نمیتونم قطع به یقین بگم برای این مورد هست که شما حفره و تونل رو میزنین. ولی برای بار زدن همون موردی که گفتم صدق میکنه. شاید و شاید برای o+ بودنت باشه که حفره زنیت بهتره اما بازم تایید نمیکنم. :-? علم ردیابی واقعا پیچیدست و با تلاش و حفاری و البته ** زیرک بودن ** میتوان به رموز نهفته اون تا حدود زیادی پی برد.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

سه شنبه 19 خرداد1394 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامزین نوشته است:
jafar نوشته است:

دوست عزیز من اطلاعاتی راجب گروه خونی o+ ندارم و نمیتونم قطع به یقین بگم برای این مورد هست که شما حفره و تونل رو میزنین. ولی برای بار زدن همون موردی که گفتم صدق ممنون شما هستم بابت راهنمایی و توجه میکنه. شاید و شاید برای o+ بودنت باشه که حفره زنیت بهتره اما بازم تایید نمیکنم. :-? علم ردیابی واقعا پیچیدست و با تلاش و حفاری و البته ** زیرک بودن ** میتوان به رموز نهفته اون تا حدود زیادی پی برد.

سه شنبه 19 خرداد1394 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی، حرف من اینه همه میتوانند ردیابی کنند به شرطی که اصول ردیابی را بلد باشن.... همین....

سه شنبه 19 خرداد1394 - 11:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
jafar نوشته است:
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی، حرف من اینه همه میتوانند ردیابی کنند به شرطی که اصول ردیابی را بلد باشن.... همین....

خواهش میکنم. بنده نیز حرف شما را تصدیق میکنم با این تفاوت که کسانیکه گروه خونی AB+ و A+ دارند خطای اپراتوری اونها بسیار کمتر و نسبت به بقیه موفقتر خواهند بود. و چون ردیابی فلزات قدیمی امری پرخطاست و افراد غیر، شانسی برابر با 1 به 10 دارند! قصد من فقط راهنماییست. خود دانید .
بدرود @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

چهارشنبه 19 خرداد1394 - 12:11am
استاد
استاد

رامزین نوشته است:
jafar نوشته است:

خواهش میکنم. بنده نیز حرف شما را تصدیق میکنم با این تفاوت که کسانیکه گروه خونی AB+ و A+ دارند خطای اپراتوری اونها بسیار کمتر و نسبت به بقیه موفقتر خواهند بود. و چون ردیابی فلزات قدیمی امری پرخطاست و افراد غیر، شانسی برابر با 1 به 10 دارند! قصد من فقط راهنماییست. خود دانید .
بدرود @};-

درود بر شما
حرف اول و وسط و اخر ردیابی با انتن L شکل را مگنت بدن میزنه که مگنت بدن به نوع گروه خونی و حتی فشاز خون و اب موجود در خون و در یدن داره که یون های متبت و منفی داره و همینطور املاح در بدن داره.در ضمن فرکانس مغز هم خیلی دخیل هست البته برای نقطه زنی دقیق طبق تجربه ممکنه بدن با ردیاب فرکانسی یا ردیاب خوراکی مچ بشه بعنوان مثال شخصا با 22 فقط زاویه 45 درجه میگیرم ولی با 35 نقطه زنی خوبی دارم که تا حالا در 7 مورد حفاری نه از نظر ردیابی و نه از نظر نقطه زنی و همینطور عمق زنی هیچ خطایی نداشتم حال اونکه افرادی هستند که با خوراکی دقیق نقطه را میزنند
گروه خونی A+ دارم و خطایی برای اهداف مدفون دست ساز بشر نداشتم

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 4:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 587 , 588 , 589 , 590 , 591 , 592 , 593 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 77 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure