انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 9:13am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 583 , 584 , 585 , 586 , 587 , 588 , 589 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

عرض ادب ارادت و احترام
با درود و سپاسی بی پایان خدمت همه ی دوستان و سروران گرامی
و با قدردانی از اساتید و همه ی عزیزانی که در این وادی پرپیچ و خم چراغ راه و راهنمایی همه ی دوستان هستن
خاطرم هست چند ماه پیش یکی از عزیزان لینک سایتی رو قرار داده بودن که میشد مغناتیس زمین رو چک کرد
اگردوستان لینک اون سایت یا سایتهای مشابه رو دارن مرهمت کنن در انجمن قرار بدن تا بتونیم استفاده کنیم

ایزد یکتا نگهدارتان @};-

برای چراغهای همسایت هم نور ارزو کن بی شک حوالیت روشن تر خواهد شد

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 9:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

ebrahem نوشته است:
ebrahem نوشته است:
دوستان سلام میشه این حجم گیری را دوباره توضیح دهیید من هنوز متوجه نشدم از چهار طرف قیچی میکنم اون چهار گوشا مشخص میکنم اما عددش چی میشه چطور عددشا بدست میاد

دوستان اموزششا خوندم اما عدد حجم گیری چه طوری میشه حساب کرد

درود .دوست عزیز عدد وزن حجم معمولا با همون عدد وزن گیری که روس هدف انجام میدی مثلا 50 کیلو قیچی ولی عدد 60 کیلو رد میده پس عدد حجم با فرکانس 55.80 با همون عدد وزن 50 کیلو از چهار طرف بگیر و سعی کن آروم حرکت کنی که درست چهار میخ کنی و برای عمق گیری یک دقیقه رو هدف وایستا بعد عقب عقب آهسته حرکت کن . و از همه مهمتر با آدمای درست بیرو برو تا تلاشت بی ثمر نباشه.موفق باشی

دوشنبه 21 اردیبهشت1394 - 9:40pm

سلام خدمت دوستان
از بچه های اصفهان کسی اینجا هست

جمعه 24 اردیبهشت1394 - 12:24am

آره داداش من از شهرستانهای اصفهانم،

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 9:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
من از۴ اهنربای نودیوم بر روی انتن ردیاب ۳۵ تست کردم ابتدا هر ۴ اهنربا رو روی یک انتن نصیب کردم و بعد روی ۲ انتن بصورت ۲ اهنربا روی هر انتن در دو حالت
باید بگم سرعت چرخش انتنها خیلی بیشتر میشه البته من دسته انتن وارد لوله مسی کردم و بعد دسته رو با یه لوله پلاستیکی عایق کردم طبق کفته
اقای روت در این حالت حتی با انتن خالی بدون دستگاه انتنها سریع به طرف طلای تست حرکت می کنند
من یه انگشتر طلا برای وزن گیری انجام دادم که بدونه اهنربا با سیم وزن w6می داد ولی با اهنربا نودیوم روی ۲ انتن وزن تا ۲۰ گرم میداد
ولی با حذف کننده معمولی با ۲۵۰ ولت خروجی همون سرعت انتن و وزن دقیق ۲w می داد این تستها داخل خانه انجام شده
به نظرم اهنرباها نقش یک تقویت کننده رو برای کسایی که از حرکت کند انتنها گله دارن میتونه داشته باشه ممکنه در تست در محیط کاووش هم کار امد باشه که باید باز تست بشه
فقط برای وزن گیری حتما باید از مکمل استفاده بشه چون بدونه مکمل وزن رو تا ۲۰ برابر بیشتر نشون میده
و به همان نسبت تا ۲۰ درصد به سرعت یا قدرت گیرندگی انتنها افزوده میشه و این ۲۰ درصد برای افراد مختلف ممکنه چند درصد تلرانس داشته باشه
موفق باشید

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 2:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

رضا شاه نوشته است:
با سلام
من از۴ اهنربای نودیوم بر روی انتن ردیاب ۳۵ تست کردم ابتدا هر ۴ اهنربا رو روی یک انتن نصیب کردم و بعد روی ۲ انتن بصورت ۲ اهنربا روی هر انتن در دو حالت
باید بگم سرعت چرخش انتنها خیلی بیشتر میشه البته من دسته انتن وارد لوله مسی کردم و بعد دسته رو با یه لوله پلاستیکی عایق کردم طبق کفته
اقای روت در این حالت حتی با انتن خالی بدون دستگاه انتنها سریع به طرف طلای تست حرکت می کنند
من یه انگشتر طلا برای وزن گیری انجام دادم که بدونه اهنربا با سیم وزن w6می داد ولی با اهنربا نودیوم روی ۲ انتن وزن تا ۲۰ گرم میداد
ولی با حذف کننده معمولی با ۲۵۰ ولت خروجی همون سرعت انتن و وزن دقیق ۲w می داد این تستها داخل خانه انجام شده
به نظرم اهنرباها نقش یک تقویت کننده رو برای کسایی که از حرکت کند انتنها گله دارن میتونه داشته باشه ممکنه در تست در محیط کاووش هم کار امد باشه که باید باز تست بشه
فقط برای وزن گیری حتما باید از مکمل استفاده بشه چون بدونه مکمل وزن رو تا ۲۰ برابر بیشتر نشون میده
و به همان نسبت تا ۲۰ درصد به سرعت یا قدرت گیرندگی انتنها افزوده میشه و این ۲۰ درصد برای افراد مختلف ممکنه چند درصد تلرانس داشته باشه
موفق باشید

درود .ممنون از تست شما همینکه دوستان فکرشونو بکار میندازن و مراحلی را انجام میدن به پیشرفت کار کمک میکنه .اما الان من تا 50 درصد میتونم تشخیص بدم هدف درست هست یا نه و مشکل الانم فقط حذف ذرات که در فکر ساخت 2000 ولت هستم و همچنین نمیدونم آیا بعد حذف ذرات و کلیه تست گلد و رد کردن تست آهن و تایید کربن و مغناطيس آیا باز میشه اطمینان پیدا کرد که هدف دقیقا همون حجم مثلا 3 در 3 هست و یا این که فاصله چند متری خواهم داشت .این عکس را ببینید که منو نگران میکنه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 3:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

و این یکی هم مربوط به دستگاه ایگزاماینر هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 4:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdii28 نوشته است:
رضا شاه نوشته است:
با سلام
موفق باشید

درود .ممنون از تست شما همینکه دوستان فکرشونو بکار میندازن و مراحلی را انجام میدن به پیشرفت کار کمک میکنه .اما الان من تا 50 درصد میتونم تشخیص بدم هدف درست هست یا نه و مشکل الانم فقط حذف ذرات که در فکر ساخت 2000 ولت هستم و همچنین نمیدونم آیا بعد حذف ذرات و کلیه تست گلد و رد کردن تست آهن و تایید کربن و مغناطيس آیا باز میشه اطمینان پیدا کرد که هدف دقیقا همون حجم مثلا 3 در 3 هست و یا این که فاصله چند متری خواهم داشت .این عکس را ببینید که منو نگران میکنه .

خواهش میکنم اینکه جنس در همون حجم گرفته شده باشه یا نه بر میگرده به نقاط اصلی و فرعی و نقطه هدف که باز اون هم بر میگرده به جنس
که با زمین در ارتباط باشه یا تو حفره باشه ولی بیشتر موارد ردیاب نقطه شمالی هدف رو میگیره چون یونش قویتره بهتره از نقطه شمال به سمت جنوب هدف بریم هر جا قیچی شد نقطه هدف میشه
اما با مکمل که یون رو حذف میکنه اگه چیزی باشه نمیتونه خارج از حجم بده و معمولا حجم با مکمل به حجم واقعی نزدیکتره بهتره زیاد نگران این مورد نباشید اون عکسها مربوط به اگزاماینره سیستم کارش با ردیاب متفاوته موفق باشید

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 9:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود لطفا با پراب 1m متری و مکمل 2000 ولت خروجی روی فرکانس 23.21 هر کس این مکمل داره امتحان کنه که روی این فرکانس که تایید کننده هست . و این عکس مربوط به دستگاه ایگزاماینر که کار کردش مثل ردیاب 35 لطفا توجه کنید .

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود مجدد خدمت دوستان و آقا مهران .در خصوص سوالتون که 50 درصد اطمینان من اینه و اینجا عرض میکنم که اساتید هم اگز اشکالی باشه بگن تا بر طرف بشه .اول از همه جایی میرم که نشان دار باشه که خودش داستانی داره و یا مناطقی که احتمال سکونت و قدمت باستانی داشته باشه و مرحله بعد کار با ردیاب که من در پستای قبل گفتم اما کسی نتونست نکته مهم را برداشت کنه و اون مطلب اینه باز میگم تجربه چتد سال خودم و دوستم که حرفه ای هست (وقتی جایی را ردیاب میگیره هر دو آنتن با هم خیلی سنگین و آرام بطوری که یکی از دسته ها تو دستم صدای تیک تیک میده مثل اینکه با چرخ دنده داره حرکت میکنه . 2) اگر جایی را قیچی کرد رو هدف بایستید حدود 50 ثانیه اگر باز نکرد فعلا خوب بعد از وزن که گرفته بودید حالا هر وزنی مثلا 100 کیلو نکته نکته *** بذارید روی وزن صفر یعنی w = صفر اگر دوباره همونجا قیچی کرد حتما ذرات مثل سفال یا استخوان ولی اگر هر دو آنتن روی همون هدف با هم به چپ یا راست رفت میشه روش کار مکمل انجام داد و به نظر من پراب حتما باید 80 سانت یا 120 سانت داخل زمین تعبیه بشه و روش هم آب ریخت . من فعلا مکمل با ولتاژ بالا ندام اگر مدار کامل مکمل 6 به 2000 استاد 160 برام بفرستن درست میکنم و تستش میکنم . و دوستان بعد تست گلد اگر هدف گلد باشه حتما تست آهن و کربن و مگنت فراموش نشه .ممنون موفقیت در انتظار است.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 5:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 583 , 584 , 585 , 586 , 587 , 588 , 589 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure