انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 9:44am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 582 , 583 , 584 , 585 , 586 , 587 , 588 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

mehran1545a نوشته است:
بحث تجربه که پیش میاد کار کرد و دقت دستگاه خیلی زیر سوال میره اگه همش رو تجربه بخوایم تصور کنیم با دو تا ترکه انار هم میشه تجربه کسب کرد و انشالله در سن 100 سالگی پیر با تجربه میشیم...! #-o

ی سوال داشتم ازت،تو ک ن قبول ردیاب داریو ن ردیابی،چرا هرکی ی حرف منطقی میزنه میپری گلوش،آره چ با ترکه انار ،چ با ۳۵،چ با pdf1000تجربه میخوای زور هم نیست،منی ک چندساله آنتن میزنم با کسی ک دیروز آنت زدنو شروع کرده،میخای کارشون ی جور باشه؟؟

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام میشه این حجم گیری را دوباره توضیح دهیید من هنوز متوجه نشدم از چهار طرف قیچی میکنم اون چهار گوشا مشخص میکنم اما عددش چی میشه چطور عددشا بدست میاد

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آریانا نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
بحث تجربه که پیش میاد کار کرد و دقت دستگاه خیلی زیر سوال میره اگه همش رو تجربه بخوایم تصور کنیم با دو تا ترکه انار هم میشه تجربه کسب کرد و انشالله در سن 100 سالگی پیر با تجربه میشیم...! #-o

ی سوال داشتم ازت،تو ک ن قبول ردیاب داریو ن ردیابی،چرا هرکی ی حرف منطقی میزنه میپری گلوش،آره چ با ترکه انار ،چ با ۳۵،چ با pdf1000تجربه میخوای زور هم نیست،منی ک چندساله آنتن میزنم با کسی ک دیروز آنت زدنو شروع کرده،میخای کارشون ی جور باشه؟؟

شما منظور بنده متوجه نشدی صحبت تجربه نیست! ما داریم از یه وسیله دیجیتال استفاده میکنیم که احتیاجی به تجربه نداشته باشه و هرکس بتونه باهاش کار کنه و به نتیجه برسه اگه قرار باشه هر وسیله ای که ابداع و ساخته میشه احتیاج به تجربه داشته باشه که هیچی دیگه...! مثلا فرض کن موبایلی که الان دست شماست نیاز به تجربه داشت وگرنه نمیتونستی باهاش کار کنی! ;;) منظور اینه عزیز برادر
الان تمام تلاش ها بر اینه که وسیله در این زمینه ساخته بشه که نیازی به تجربه نداشته باشه تازه همون تجربه هم 80% جواب نمیده من مخالف ردیابی نیستم و الان حدود 4ساله که با انواع ردیاب ها کار کردم و کار میکنم اما این نیاز یه اپراتور برای ردیابی برآورده نمیکنه ما هم نمیتونیم بیشتر از این از ردیابهای آنتنی به این شکلی که در دست هممون هست توقع داشته باشیم از ردیاب های چند میلیونی خارجی گرفته تا ساخت داخل...

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:38am
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم :
از کسانی از نقطه صفر تا صد ردیابی که بالاترین درصد موفقیت رو میشه داشت ، رو بصورت چکیده میتونن توضیح بدند که بقیه افراد انجمن مجبور به خواندن 587 صفحه نباشند و بعضا توضیحات بعضی از صاحب نظران باهم فرق داره و این چکیده رو بصورت مبنا قرار بدیم و استفاده کنیم/
^:)^ :ymhug:

به سلامتی همه اونایی که خطشون اعتباریه ولی معرفتشون دائمی

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 1:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت

vafa نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم :
از کسانی از نقطه صفر تا صد ردیابی که بالاترین درصد موفقیت رو میشه داشت ، رو بصورت چکیده میتونن توضیح بدند که بقیه افراد انجمن مجبور به خواندن 587 صفحه نباشند و بعضا توضیحات بعضی از صاحب نظران باهم فرق داره و این چکیده رو بصورت مبنا قرار بدیم و استفاده کنیم/
^:)^ :ymhug:

خدمت شما دوست عزیز
download/file.php?id=14622

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 3:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اگه از اون لینک نشد
برو اینجا دانلود کن
viewtopic.php?f=17&t=931&start=10
پیروز باشید

صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:09pm

با تشکر فراوان از آقای کوهیار عزیز!اگه شما خلاصه حاصل از نکته برداری صورت گرفته از تلاش های کاربران دارید در اختیار کاربران قرار دهید!تا بنده حقیر مجبور به مطالعه ۱۰۰۰صفحه از اطلاعات ارسالی کاربران و استادیاران در زمینه ردیاب ۳۵ نباشم!با تشکر فراوان!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 4:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sam_jojo نوشته است:
با تشکر فراوان از آقای کوهیار عزیز!اگه شما خلاصه حاصل از نکته برداری صورت گرفته از تلاش های کاربران دارید در اختیار کاربران قرار دهید!تا بنده حقیر مجبور به مطالعه ۱۰۰۰صفحه از اطلاعات ارسالی کاربران و استادیاران در زمینه ردیاب ۳۵ نباشم!با تشکر فراوان!

درود
دوست عزیز این فایلی که لینکش رو در پست بالا قرار دادم حاصل تجربه ی بسیاری از دوستان و نتیجه ی تحلیل تستها و حفاری های درست یا بی نتیجه ی بسیاری است که بصورت یکجا و بصورت نکات مهم دسته بندی شده است.
مطالعه ی آن قطعا برای دوستان کم تجربه سودمند خواهد بود.
پیروز باشید

صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 6:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ebrahem نوشته است:
دوستان سلام میشه این حجم گیری را دوباره توضیح دهیید من هنوز متوجه نشدم از چهار طرف قیچی میکنم اون چهار گوشا مشخص میکنم اما عددش چی میشه چطور عددشا بدست میاد

دوستان اموزششا خوندم اما عدد حجم گیری چه طوری میشه حساب کرد

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:00pm
آواتار کاربر

استاد کوهیار خیلی عالی :ymhug:

به سلامتی همه اونایی که خطشون اعتباریه ولی معرفتشون دائمی

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 582 , 583 , 584 , 585 , 586 , 587 , 588 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 61 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure