انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:27am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 581 , 582 , 583 , 584 , 585 , 586 , 587 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما ادعا دارید حجم کمتر از چهار متر خطاست .حالا فرض کنید یه سکه داریم به نظر شما چهار متر حجم میده .؟
و در مورد بدن من و امثال من که تا حالا حجم نگرفتیم چی میگید؟
و در مورد سوالتون:
اگه هر دو رو به انتن بزنید به احتمال خیلی زیاد دستگاه اسیب میبینه و اگه اسیب نبینه کمکی به حذف ذرات نمیکنه .وقتی پراب میزنید قویترین حالت رو داریم .شما میتونید حتی دو پراب جدا واسه 35استفاده کنید .

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 11:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
شما ادعا دارید حجم کمتر از چهار متر خطاست .حالا فرض کنید یه سکه داریم به نظر شما چهار متر حجم میده .؟
و در مورد بدن من و امثال من که تا حالا حجم نگرفتیم چی میگید؟
و در مورد سوالتون:
اگه هر دو رو به انتن بزنید به احتمال خیلی زیاد دستگاه اسیب میبینه و اگه اسیب نبینه کمکی به حذف ذرات نمیکنه .وقتی پراب میزنید قویترین حالت رو داریم .شما میتونید حتی دو پراب جدا واسه 35استفاده کنید .

نه آقا سعید من ادعا چیزی ندارم.من در پست قبلی گفتم که جای گرفتم با عمق 2 و ابعاد 2 در 2 و پس از ریختن سرکه و استفتده مکمل با فاصله 2.5 از هم در جهت شرق و غرب وزنی که داد 20 کیلو .بود و 25 رد کرد گفتیم حتما هدف کندیم هیچی نبود و با گلد 2و 5 و فرکانس 23.21 و 39.51 کامل تست کردم حتی 70 ثانیه وایستادم قیچی باز نکرد .حالا فکر میکنم چون در تست قبلی تنور بود بعد این مراحل بعد 15 ثانیه قیچی باز کرده بود .ولی این آخری نا امیدم کرد پیش خودم فکر کردم اگر پراب را یک متر بیشتر میکردم و میزدم زمین شاید حذف بهتر انجام بده اما ای کاش اون موقع انجام میدادم .ویه مسله هست شاید به هدف نزدیک باشیم که یون گرفته. نظر شما چیه

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه پای هر پراب اب بریزید حذف با قدرت بیشتر انجام میشه .اگه تعداد خطا ها زیاد شد باید از ولتاژ بیشتر استفاده کنید .معمولا دوستانی که حجم میگیرن باید از ولتاژ های بالا استفاده کنن .

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 11:52pm

saeeed60h نوشته است:
اگه پای هر پراب اب بریزید حذف با قدرت بیشتر انجام میشه .اگه تعداد خطا ها زیاد شد باید از ولتاژ بیشتر استفاده کنید .معمولا دوستانی که حجم میگیرن باید از ولتاژ های بالا استفاده کنن .

درورد بر شما،بنده ی خطالی یک تنی رو با۱۲۰۰ولت آوردم رو ده گرم،حجمشم چها در چهار نیم بود،از یکی دیگه از دوستان خواهش کردم آنتن بزنن ک ایشون وزنو پنجاه کیلو دادن،صد بار گفته شده بازم میگیم،هر بدنی ی جوره برا ردیابی،برا من تست کردم هدف واقعی وزن داده ۳۱کیلو،حجم اولیش ۳*۳ بوده،بعضی خطااها هستن دقیق ویا بهتر از بار واقعی خودشونو نشون میدن،این دیگه تشخیصش ب تجربه اپراتور بستس،موفق باشید

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 9:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود .من با نظر شما اینکه بدن هر کسی از نظر یون و مغناطیس با هم فرق میکنه کاملا موافقم و تست کردم همینطوره .اما مشکل اینجاست که اولا تجربه کاری دوما تجربه کاری سوم محیطی که در اونجا کار میکنیم از نظر آلودگی و چهارم مکمل خوب کارو تمام میکنه هست یا نیست

سه شنبه 14 اردیبهشت1394 - 12:21am

mehdii28 نوشته است:
درود .من با نظر شما اینکه بدن هر کسی از نظر یون و مغناطیس با هم فرق میکنه کاملا موافقم و تست کردم همینطوره .اما مشکل اینجاست که اولا تجربه کاری دوما تجربه کاری سوم محیطی که در اونجا کار میکنیم از نظر آلودگی و چهارم مکمل خوب کارو تمام میکنه هست یا نیست

درورد برشما،دو گزینه اول ک تجربه هست اگه ب اندازه کافی باشه،مورد سوم معنی نداره چون در هر میحیطی قادر ب آنتن زنی هستید و خطا رو تشخیص میدید،گزینه چهارمم آقا مجتبی دارن زحمتشو میکشن،بازم میگم ک حرف اولو آخر رو تمرین و تجربه میزنه.وباز تاکید دارم بدن هرشخصی برا آنتن زدن با دیگیری فرق داره،و شخص باید خودش قلق آنتن زنی و نحوه تشخیص خطا مخصوص ب خودشو ب دست بیاره

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بحث تجربه که پیش میاد کار کرد و دقت دستگاه خیلی زیر سوال میره اگه همش رو تجربه بخوایم تصور کنیم با دو تا ترکه انار هم میشه تجربه کسب کرد و انشالله در سن 100 سالگی پیر با تجربه میشیم...! #-o

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 7:25pm

با سلام و عرض خسته نباشید و یک ای ولا خدمت استاد یار های گرامی و تمامی عزیزانی که باعث موفقیت اعضا میشن!من به عنوان یه تازه کار در عرصه ردیابی یه خواهش دارم:الان اگه بخوام اطلاعاتمو در مورد این ردیاب و مکمل تکمیل کنم فقط باید ۱۰۰۰ صفحه مطالعه کنم و گیج گنگ در حسرت ردیابی بمونم،کلیه اطلاعات و تجربه هاشون رو بصورت یک فایل در اختیار کاربران تازه وارد قرار بدهند،میدونم که انتظار خیلی بیجایی دارم ولی ارزو دارم بعوض این لطف بزرگشون به موفقیت و کامیابی برسند،

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آریانا نوشته است:
mehdii28 نوشته است:

درورد برشما،دو گزینه اول ک تجربه هست اگه ب اندازه کافی باشه،مورد سوم معنی نداره چون در هر میحیطی قادر ب آنتن زنی هستید و خطا رو تشخیص میدید،گزینه چهارمم آقا مجتبی دارن زحمتشو میکشن،بازم میگم ک حرف اولو آخر رو تمرین و تجربه میزنه.وباز تاکید دارم بدن هرشخصی برا آنتن زدن با دیگیری فرق داره،و شخص باید خودش قلق آنتن زنی و نحوه تشخیص خطا مخصوص ب خودشو ب دست بیاره

اتفاقا جاهایی هست که اونقدر آلودگی داره اپراتورو خسته میکنه یعنی وقتی ردیابی میکنی به چندین جا مسیر میده و باید بری طرفش و تایید یا تکذیبش بکنی و اون هم در پستهای قبل توضیح دادم و تا اینکه وزنو و پاورو اونقدر باید بالا پایین بکنی تا یه مسیر درست پیدا کنی و اگر بود هم خودش داستانی داره عزیز برادر.و اینکه مکمل خوب میگم همینه کارو راحتتر و سریعتر انجام میده .اونهایی که اهل فن هستن میتونن تصور کنن .فدای تک تک شما برم من

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:

مشکلو فهمیدم کجا بوده همون اندازه که میگفتم .برای بهتر جواب گیری دوستان این بسیار مهم مهم طول پرابتونو بیشتر کنید .این حرف یعنی چندین روز تلاش بیهوده شمارو جلوگیری میکنه .

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 581 , 582 , 583 , 584 , 585 , 586 , 587 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure