انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 9:48am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

در ضمن تجربه ای که قبلا کردم رو برای دوستان میگم .جایی رو با تمام فرکانس پایین و گلد 2 و 5 گرفتم حجم 1.40 در 1.20 عمق 2 متر وزن اولیه یک و نیم تن بعد از مکمل وزن 16 کیلو من از روش w صفر مطما شدم بار نیست ذرات و همچنین پس از قیچی روی هدف با وجود مکمل پس از 45 ثانیه قیچی باز کرد و مطما تر شدم ذرات برای کنجکاوی دادم کندن یه تنور خشگل پر از خاک قدیمی .یعنی درست روی هدف .اما سوال اینجاست چه فرکانسی فقط طلا ی قدیمی میزنه من میگم هیچ فرکانسی فقط فقط از این روش میشه فهمید جنس خوب هست یا نه .من مشکلم اینجاست در محدود مثلا 8 در 8 من مطما میشم جنس هست اما نقطشو چطور پیدا کنم یعنی به یونشو رد کنم برم رو جنس هرکس کامل بلد هست و حرفه ای میتونه پاسخ بده ممنون میشم بطور شفاف .لطفا کسانی که نمیدونن این صفحه رو پر نکنن بذارید اهل فن پاسخ بدن .سپاس ایزد منان

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 3:54am

با سلام خدمت اساتيد و دوستان
من يه جايي رو با 35 گرفتم طلا تا 450 كيلو ميزنه مس 80 كيلو مگنت w75 و حفره w 90 و ديگر مودهاي دستگاه هيچ كدومو نميزنه در ضمن از مكمل هم استفاده كردم و فركانس 79.35 كه دوستان فرمودند براي ذرات و مغناطيس هستش هم نميزنه همچنين مودها گلد 1تا 5 فاينش تا +4 قيچي ميشن
حجمش هم 2در 3 براي طلا و 3در 4 براي حفره عمق طلا 2.5 و عمق حفره 1.5 شد
اساتيد خواهشا راهنمايي بفرمايين اگه رو شي ديگه هست كه بشه مطمئن شد بفرمايين

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 9:18pm

amirkhan نوشته است:
من يه جايي رو با 35 گرفتم طلا تا 450 كيلو ميزنه مس 80 كيلو مگنت w75 و حفره w 90 و ديگر مودهاي دستگاه هيچ كدومو نميزنه در ضمن از مكمل هم استفاده كردم و فركانس 79.35 كه دوستان فرمودند براي ذرات و مغناطيس هستش هم نميزنه همچنين مودها گلد 1تا 5 فاينش تا +4 قيچي ميشن

در ضمن من موندم كه اين واقعا اتاقك هست يا نه اساتيد از كجا ميشه فهميد كه اين حفره كه ميزنه واقعا درسته يا خطاست لطفا راهنمايي بفرماييد

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 9:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

amirkhan نوشته است:
amirkhan نوشته است:

در ضمن من موندم كه اين واقعا اتاقك هست يا نه اساتيد از كجا ميشه فهميد كه اين حفره كه ميزنه واقعا درسته يا خطاست لطفا راهنمايي بفرماييد

سلام وقت بخیر

دوست عزیز با مکمل 450 کیلو طلا و غیره رو گرفتین؟

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehdii28 نوشته است:
در ضمن تجربه ای که قبلا کردم رو برای دوستان میگم .جایی رو با تمام فرکانس پایین و گلد 2 و 5 گرفتم حجم 1.40 در 1.20 عمق 2 متر وزن اولیه یک و نیم تن بعد از مکمل وزن 16 کیلو من از روش w صفر مطما شدم بار نیست ذرات و همچنین پس از قیچی روی هدف با وجود مکمل پس از 45 ثانیه قیچی باز کرد و مطما تر شدم ذرات برای کنجکاوی دادم کندن یه تنور خشگل پر از خاک قدیمی .یعنی درست روی هدف .اما سوال اینجاست چه فرکانسی فقط طلا ی قدیمی میزنه من میگم هیچ فرکانسی فقط فقط از این روش میشه فهمید جنس خوب هست یا نه .من مشکلم اینجاست در محدود مثلا 8 در 8 من مطما میشم جنس هست اما نقطشو چطور پیدا کنم یعنی به یونشو رد کنم برم رو جنس هرکس کامل بلد هست و حرفه ای میتونه پاسخ بده ممنون میشم بطور شفاف .لطفا کسانی که نمیدونن این صفحه رو پر نکنن بذارید اهل فن پاسخ بدن .سپاس ایزد منان

ساتم دوست عزیز

دلیل اطمینان شما از وجود جنس رو نمیدونم !! برای اطمینان فقط نقطه زن ببر. اما اگر شما جایی رو با ردیاب نقطه کردی ، نقطه جنس با نقطه شما میتون به اندازه عمقش اختلاف داشته باشه و معمولا به سمته جنوب. حالا باز اساتید نظر بدن بهتره ما شاگردیم و ادعایی نداریم

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 10:11pm

amirkhan نوشته است:
amirkhan نوشته است:

سلام خسته نباشید،از فاصله ۲۰،۵۰و۱۰۰متر وزن گیری کن اگه مکمل نداری،اگه وزن تغییر نداشت احتمال وجود فلز هست،

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
از لبه حجم حفره رو به جلو برو اولین جایی که قیچی کرد و تا جایی که این قیچی ادامه داشت ادامه بده .. اینطوری میتونی از سطح تا سقف اتاق را اندازه بگیری و ارتفاع اتاق را هم میتونی بدست بیاری ... اولین قیچی میشه عمق تا سقف کارت و فاصله ای که این قیچی ادامه داره میشه ارتفاع اتاقت ....... اگه رو به جلو رفتی و فقط یک قیچی داشتی و قیچی ادامه دار نبود همینطور ادامه بده تا چند متر اگه قیچی دوم را داشتی این میشه عمق بارت . ... اما اگه از لبه حجم رو به جلو رفتی و قیچی بریده بریده داشتی , یعنی حفره پرشده داری ... در هر صورت باید رفتار انتنت رو بشناسی ... در ضمن اینهایی که گفتم با انتن خالی بود .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 11:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود . (مسله یک )من نقطه زنی مشکل ندارم بلکه نقطه و حجم میگیرم با تمام طول تفسیرها و اطمینان از وجود جنس . مشکل اینجاست جنس در کدام جهت نقطه مرکز حجم فلز هست واقعا جهت جنوب هست یا نه اگر عمق فلز 2 متر باشه یعنی از مرکز حجم گرفته شده 2 متر به سمت جنوب . مسله دوم ... دوستان که در مورد سرکه پرسیدن در پیام خصوصی .عرض کنم که وقتی حجم فلزی رو گرفتید مثل 2 در 2 حداکثر وزن مثلا میشه 1 تن . وقتی سرکه که قلیایی هست در همین محدوده میریزید پس از 20 دقیقه دیگر وزن گیری بکنید حداکثر وزن بین 20 تا 40 کیلو خواهد بود چون میدان مغناطیسی و هاله اسیدی را خنثی میکنه .مهم مهم ((( مسله سوم ))) برای اطمینان از وجود جنس مکمل را روی حجم گرفته شده قرار دهید اگر قیچی بیش از 60 یا حتی 80 ثانیه باز نکرد هدف امیدوار کننده هست ولی قیچی باز کرد حتما ذرات هست از قبیل سفال تنور سنگهای معدنی سیلیس .و غیره ضمنا مود مگنت 2 و آهن را هم امتحان کنید .دوستان لطفا مطلبو خوب و به تکرار بخوانید بعد سوال کنید .و اگر اساتید این مسله محل جنس تا این حجم گرفته شده رو با همون زاویه 45 به نسبت عمق به سمت جنوب را تایید یا تکذیب کنند ممنون میشم.

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 12:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

jafar نوشته است:
از لبه حجم حفره رو به جلو برو اولین جایی که قیچی کرد و تا جایی که این قیچی ادامه داشت ادامه بده .. اینطوری میتونی از سطح تا سقف اتاق را اندازه بگیری و ارتفاع اتاق را هم میتونی بدست بیاری ... اولین قیچی میشه عمق تا سقف کارت و فاصله ای که این قیچی ادامه داره میشه ارتفاع اتاقت ....... اگه رو به جلو رفتی و فقط یک قیچی داشتی و قیچی ادامه دار نبود همینطور ادامه بده تا چند متر اگه قیچی دوم را داشتی این میشه عمق بارت . ... اما اگه از لبه حجم رو به جلو رفتی و قیچی بریده بریده داشتی , یعنی حفره پرشده داری ... در هر صورت باید رفتار انتنت رو بشناسی ... در ضمن اینهایی که گفتم با انتن خالی بود .

دمت گرم : فقط یه مطلب .به نظر من حفره یابی هم مثلا هدف زاویه 45 داره اما به سمت شرق یا غرب .

سه شنبه 7 اردیبهشت1394 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
mehdii28 نوشته است:
jafar نوشته است:

دمت گرم : فقط یه مطلب .به نظر من حفره یابی هم مثلا هدف زاویه 45 داره اما به سمت شرق یا غرب .

بهترین مسیر به سمت شمال و جنوب هست.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 6:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 579 , 580 , 581 , 582 , 583 , 584 , 585 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure