انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:44pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 574 , 575 , 576 , 577 , 578 , 579 , 580 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ebrahem نوشته است:
باسلام دوستان من دو نقطه را زدم با ۳۵ حدودا ۱/۵مکنت ۵۵ - وزن۱۲۰۰ ونقطه دوم ۸۰۰ وزن مگنت ۸۰ متراژم ۱/۵ متر نظرتون در مورد این دو مورد چیه ایا حفاری بکنیسم

دوستان نظری ندتشتن

شنبه 22 فروردین1394 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا ابراهیم یکجورایی نه بلکه خیلی سوالتون گنگ هست:
طبق اصولی که اساتید گفتند برا مشخص کردن و نزدیک به یقین شدن نسبت به جایی که چیزی میتونه باشه یانه باید مراحلیرو طی کرد.
که شما به هیچ کدومش اشاره نکردین.
واینکه از حذف کننده استفاده کردین یانه؟
شما اون وزنرو که زدین برا کدوم مورد بوده؟طلا/نقره/مفرغ/مس؟
1200گرم؟یا کیلو؟اگر گرم باشه و بدون استفاده از حذف کننده بنظرم خطا هست اما اگر با حذف کننده اون وزن باشه و برامود طلا باشه که احتمال وجود سفال هم هست اما اگر طلا نباشه احتمال وجود شی فلزی و همچنین طلاهم میتونه باشه.
درکل برامن یکی تجربه این بوده که قضیه ذرات کلا منتفی هست و ذراتو نمیزنه و قضیه خطا هم صرفا درمورد خطای تفکیک هست نه نبودن چیزی که روش ردیاب نقطه کرده @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 22 فروردین1394 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابراهیم جلالی نوشته است:
اقا کمانگیر من تجربه ای که تو تعطیلات به دست اوردم فکر کنم جای شما خطا باشه البته اساتید باید نظر بدن ولی بهتر بود از حذف کننده استفاده میکردید و حجم بار شما شده 2.5 در2.5 ولی حفره شما باید بالای 40 میشد
مزرعه گندم بود باید صبر کنم برداشت بشه دوباره ردیاب بزنم چون احتمال داره تو حجم گیری اشتباه کرده باشم

شنبه 22 فروردین1394 - 3:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rohollahmohamady نوشته است:
سلام اقا ابراهیم یکجورایی نه بلکه خیلی سوالتون گنگ هست:
طبق اصولی که اساتید گفتند برا مشخص کردن و نزدیک به یقین شدن نسبت به جایی که چیزی میتونه باشه یانه باید مراحلیرو طی کرد.
که شما به هیچ کدومش اشاره نکردین.
واینکه از حذف کننده استفاده کردین یانه؟
شما اون وزنرو که زدین برا کدوم مورد بوده؟طلا/نقره/مفرغ/مس؟
1200گرم؟یا کیلو؟اگر گرم باشه و بدون استفاده از حذف کننده بنظرم خطا هست اما اگر با حذف کننده اون وزن باشه و برامود طلا باشه که احتمال وجود سفال هم هست اما اگر طلا نباشه احتمال وجود شی فلزی و همچنین طلاهم میتونه باشه.
درکل برامن یکی تجربه این بوده که قضیه ذرات کلا منتفی هست و ذراتو نمیزنه و قضیه خطا هم صرفا درمورد خطای تفکیک هست نه نبودن چیزی که روش ردیاب نقطه کرده @};-

دوست عزیز این مقدار به گیلو گرم هست بدون هذف کننده هست فلزاتم همه فلزات را قیچی کرد فقط اهن را قیچی نکرد در ضمن از شما به جنوب هم قیچی نشد اما از بقیه طرفها قیچی شد

یکشنبه 23 فروردین1394 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امشب یه جا تست کردم نتیجشو برای اساتید میذارم (البته ما مبتدی هستیم)محدوده کاوش مشخص بود رو مد نقره تا 250کیلو گرفت چون مگنت و کربن تست کردم و مثبت بود دیگه99.02 رو چک نکردم.فرکانسهای پایین طلا همشون حدود 200 کیلو زدن ...حفره تا دبلیو 35 میرفت کربن شد 200گرم ..مگنت تا حدود 55 و 60حجم تقریبا 2در2 از 3 طرف گرفتم یه طرف راه نداد چون زمینش 1متری اختلاف ارتفاع داشت ...مد مس ردیاب تا 5کیلو گرفت.......البته شب های اینده یک بار دیگه به محل میرم و تست ها رو مجدد و با دقت بیشتر انجام میدم

یکشنبه 23 فروردین1394 - 7:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
kamangir نوشته است:
امشب یه جا تست کردم نتیجشو برای اساتید میذارم (البته ما مبتدی هستیم)محدوده کاوش مشخص بود رو مد نقره تا 250کیلو گرفت چون مگنت و کربن تست کردم و مثبت بود دیگه99.02 رو چک نکردم.فرکانسهای پایین طلا همشون حدود 200 کیلو زدن ...حفره تا دبلیو 35 میرفت کربن شد 200گرم ..مگنت تا حدود 55 و 60حجم تقریبا 2در2 از 3 طرف گرفتم یه طرف راه نداد چون زمینش 1متری اختلاف ارتفاع داشت ...مد مس ردیاب تا 5کیلو گرفت.......البته شب های اینده یک بار دیگه به محل میرم و تست ها رو مجدد و با دقت بیشتر انجام میدم

به امید موفقیت دوستمون همه با هم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :ymhug: :ymhug: @};- @};-

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

دوشنبه 24 فروردین1394 - 9:38am
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
kamangir نوشته است:

دوست عزیز یک پیشنهادارم واست قبل از حفاری حذف کننده اقا سعید رو درست کن بعد دستگاه بزن که اگه جواب داد بعد شروع به حفاری کن
دبلیو ۳۵ واسه حجم حفره ۲&۲ کمه

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 24 فروردین1394 - 10:52am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون داداش که نظر دادی"""یه سوال دیگه داشتم :اگه بلندگو به خروجی ردیاب بزنیم چه صدایی باید بشنویم؟

دوشنبه 24 فروردین1394 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:

سلام دیشب با جی پی چک کردم متاسفانه یه تیکه اهن تو 40 سانتی درومد با اختلاف 1متر از نقطه کردن 35

سه شنبه 25 فروردین1394 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamangir نوشته است:
kamangir نوشته است:

سلام دیشب با جی پی چک کردم متاسفانه یه تیکه اهن تو 40 سانتی درومد با اختلاف 1متر از نقطه کردن 35

درود بر شما kamangir گرامی
اختلافی که فرمودید دقیقا در کدام سمت جغرافیایی نسبت به 2*2 قرار داشت و آیا از لبه 2*2 که گفتین 1 متر اختلاف بود ؟ و اینکه آیا با فیش وصل به آنتن و بدون تلسکوپی ردیابی کرده بودید ؟

سه شنبه 25 فروردین1394 - 2:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 574 , 575 , 576 , 577 , 578 , 579 , 580 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure