انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 4:45pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 573 , 574 , 575 , 576 , 577 , 578 , 579 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان لطفا نظر بدن....قبلا با فرکانس طلا رهگیری و نقطه یابی کرده بودم...وزن gold1600کیلو...مگنت تا 80 رفت..کربن 200 گرم...حجم بار 2.5در2.5..حفره تا w 20....عمق مگنت و بار حدود 2 متر البته چون مزرعه گندم بود عمق و حجمی که به دست اوردم..شاید یکم دقیق نباشه چون حرکت کردن و عقب روفتن بخاطر بلندی ساقه های گندم مشکل بود اگه راهنمایی کنید ممنون میشم....لازم به توضیحه که رو مد اهن ردیاب نگرفت با ولوم قدرت نیم و یک هم میگرفت ...چند تا از فرکانسهای پایین و گلد 4 رو تست کردم همشون گرفتن

جمعه 21 فروردین1394 - 8:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و اقای کمانگیر @};-
من صرفا از رو تجربه خودم میگم شما هم احتمال اینکه سفالرو زده باشین که داخلش زغال باشه و هم فلز اعم از(مس/طلا/نقره/مفرغ)یاهر فلز دیگری...
البته نمیدونم شما از مدار حذف کننده استفاده کردید یانه اگر کرده باشید اطمینان میدم که اهن نیست(باتوجه به اینکه مود اهن هم نزده) چون برای خود من تا عمق یک متری لوله اب قدیمی رو رد کرده بود.
جالبش اینجاست که بعد استفاده از حذف کننده سفالرو شدیدتر از اهن میزنه یعنی به اهن توجه نداره و سفالرو قویتر میزنه حالا فلزات دیگر جز اهن باشه که احتمال زیاد در ارجحیت باشن(فلزاتو قویتر از سفال بزنه).
قبلا یکجاروزده بودم در یک خانه قدیمی بود که قرار بود اطلاع رسانی کنم:
من با حذف کننده تا وزن 1200گرم برا فرکانسهای طلا یکجارو زده بودم عمقی که بهشون دادم سه متر بود چندروز پیش بود که گفتن حفاری کردیم یک کوزه خالی پیدا کردیم با یک نشان پا و هیچ اثری از طلاو فلز نبود...
پس وقتی یکجاییرو برای طلا زدید قطعا نگید فلزی هست چون احتمال وجود سفال هم زیاده مخصوصا برا عمقهای بالای یک متر @};-
تا اونجاکه من میدونم w30برا یک چاه یک متر در یک متر و w40برا اتاقک هست که با اون حساب w20 تقریبا یک محیط نیم متر در نیم متر شاید باشه @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

جمعه 21 فروردین1394 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از پاسخت ...حذف کننده نداشتم....ولی اونجا اصلا الودگی سفال نداره...چند سال پیشم با یه گلادیاتور مال دوستم بود اونجا رو طلا گرفت با اختلاف چند متر نسبت به نقطه کردن 35...

جمعه 21 فروردین1394 - 3:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام دوستان من دو نقطه را زدم با ۳۵ حدودا ۱/۵مکنت ۵۵ - وزن۱۲۰۰ ونقطه دوم ۸۰۰ وزن مگنت ۸۰ متراژم ۱/۵ متر نظرتون در مورد این دو مورد چیه ایا حفاری بکنیسم

جمعه 21 فروردین1394 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
rohollahmohamady نوشته است:
من با حذف کننده تا وزن 1200گرم برا فرکانسهای طلا یکجارو زده بودم عمقی که بهشون دادم سه متر بود چندروز پیش بود که گفتن حفاری کردیم یک کوزه خالی پیدا کردیم با یک نشان پا و هیچ اثری از طلاو فلز نبود...

و یک احتمال دیگه هم هست و همیشه نبایستی از اون چشم پوشی کرد و اون اینه که ممکنه کوزه پر بوده باشه روح الله عزیز! :-Q و اینکه سهم تورو ندند مهم نیست، مهم اینه که در اپراتوری ردیاب تجربه منفکی رو کسب میکنی و باعث میشه در ردیابیهای بعدیت بار اصلی رو رد بدی! :-Q
آدم بد دلی نیستم ولی توی این کار نمیگم اعتماد نداشته باش ولی هیچوقت 100% به کسی جز خودت اعتماد نکن! 99% اعتماد کن و 1% بزار برای سوپاپ اطمینان کار!
معلومه خودت انسان صاف دلو ساده و البته زحمتکشی هستی و چوب این سادگیتم میخوری..
آرزومندم به زر و سیم بزنی که الحق لایقی. @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

جمعه 21 فروردین1394 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامزین نوشته است:
rohollahmohamady نوشته است:

و یک احتمال دیگه هم هست و همیشه نبایستی از اون چشم پوشی کرد و اون اینه که ممکنه کوزه پر بوده باشه روح الله عزیز! :-Q و اینکه سهم تورو ندند مهم نیست، مهم اینه که در اپراتوری ردیاب تجربه منفکی رو کسب میکنی و باعث میشه در ردیابیهای بعدیت بار اصلی رو رد بدی! :-Q
آدم بد دلی نیستم ولی توی این کار نمیگم اعتماد نداشته باش ولی هیچوقت 100% به کسی جز خودت اعتماد نکن! 99% اعتماد کن و 1% بزار برای سوپاپ اطمینان کار!
معلومه خودت انسان صاف دلو ساده و البته زحمتکشی هستی و چوب این سادگیتم میخوری..
آرزومندم به زر و سیم بزنی که الحق لایقی. @};-

بله اقا رامزین درست میفرمایید انسانهای دورو زیادن اما هیچوقت نمیتونم ایمانمو نسبت به افراد حتی دشمانم هم بدم اگه هم یکی ازم دزدی کنه میگم حتما لازم داشته ودزدی کرده...
اما این مورد سفالرو راسیتش من صرفا از رو گفته اونا نگفتم بلکه نزدیک 6 منطقه رو خودم دستگاه زدم خودم هم تنها حفاریشو کردم و به نسبت حفاریهام بیشتر اون موردو گفتم نه صرفا گفته اون اشخاص درکل با حرفتون راجع به بعضی انسانها موافقم @};-

ودراخر دوستان تاثیر حذف کننده رو کم نگیرین اگرهم واقعا براتون طلارو نزنه سفالم بزنید با اختلاف کمی نقطه میکنید نه اینکه حفاری بشه و بعد حفاری نتیجه ای نباشه درحالیکه با هدف یکی دومتر اختلاف داشته باشید @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

جمعه 21 فروردین1394 - 5:29pm

سلام به دوستان
این فرکانسها رو من تو مد ازاد امتحان کردم خیلی خوب جواب داد
برنج و مفرق: 13.08
مس: 6.710
سرب: 9.320
اهن: 6.200
قلع: 9.660 37.00
پول : 9.744

جمعه 21 فروردین1394 - 10:09pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

vanko نوشته است:
سلام به دوستان

سلام دوستان
vanko جان لطفا فرکانسهای طلا و نقره هم بذارین.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 21 فروردین1394 - 11:45pm
مدیر کل
مدیر کل

vanko نوشته است:
سلام به دوستان

دوست عزیز خسته نباشین. بارها تاکید کردیم لطفا در نوشتن اعداد فرکانسی خیلی دقت کنین! چون اعداد باید دقیق و درست باشن و اعشارشون هم بدرستی ذکر بشه. این اعدادی که شما گذاشتین ظاهرا برعکس نوشته شده و یا اعشارشون ایراد داره! لطف کنین تصحیح بفرمایین که دوستان دچار اشتباه نشن.

شنبه 21 فروردین1394 - 12:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا کمانگیر من تجربه ای که تو تعطیلات به دست اوردم فکر کنم جای شما خطا باشه البته اساتید باید نظر بدن ولی بهتر بود از حذف کننده استفاده میکردید و حجم بار شما شده 2.5 در2.5 ولی حفره شما باید بالای 40 میشد

شنبه 22 فروردین1394 - 10:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 573 , 574 , 575 , 576 , 577 , 578 , 579 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure