انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:08pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 571 , 572 , 573 , 574 , 575 , 576 , 577 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
یعنی اگه گلد 4 بزنه و گلد1و2و3 نگیره احتمالا هدفه؟ :-?

این هم یک شیوه اشتباه دیگه..مهندس حمید از فرکانسهایی در ردیاب استفاده کردن که همگی معتبر هستن پس اگه جایی فقط با یک فرکانس ردیابی شد وفرکانسهای دیگه کاربرد نداشت شک نکنین که خبری اونجا نیست حتی در مود ازاد که دوستان فرکانسهای طلایی کشف کردن هم به همین صورت هست.پس خواهشن مطالبی رو بیان کنید که باعث اشتباه دیگران نشه

این رو کلی میگم دوستانی که بدنبال فلزات مدفون هستن باید با کلیه فرکانسهای ردیاب مخصوص اون فلز قیچی بشه وهم با دیگر فلزات مختالف هم تست بشه تا مشخص بشه. این رو هم اضافه میکنم اپراتوری بشدت سخت ترین کار دنیاست پس از همون اول کل مطالب تایپیک رو مطالعه بفرماین تا با تجربیات دوستان اشنا بشین@};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 15 فروردین1394 - 9:57am
مدیر سایت
مدیر سایت

علم اپراتوری ردیاب ، 50 درصد مطالعه و یادگیری از اساتید هست و 50درصد دیگه تجربه شخصی هست ، تا تمرین واقعی به تعداد مناسب نداشته باشید به رموز نهفته در این رشته پی نخواهید برد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 15 فروردین1394 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymapplause: @};-

شنبه 15 فروردین1394 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از دوستان که نظرات خودشون رو دادن
این تست هایی رو که بنده کردم تست های خودم بود شاید برای کسان دیگه فرق کنه و به این صورت نباشه
من تست های مگنت و حفره و عمق گیری و وزن گیری رو هم به دقت انجام دادم و فرکانس های ازاد رو هم همه رو تست کردم تا به این نتایج رسیدم

دوشنبه 17 فروردین1394 - 11:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام جان اینقدرا هم بی تجربه و بیسواد نیستم داداش ولی اون حرف برام جالب بود و به این فکر کردم که هر مد طلا یک فرکانس داره و احتمال اینکه زیر خاک یک فرکانس رو بگیره و یکی رو نه،نیست؟،اپراتوری ردیاب هم دیگه اونقدرام سخت نیست که سختش کردین،با داشتن یک فلزیاب بدردبخور و چند بار حفاری آدم راه میوفته،تو چند مورد که با فلزیاب بار زدن من قبل از حفاری آنتن میزدم و برام تجربه شده اینکه مطمئن هستم اگه باری باشه آنتن ها رو با قدرت جذب میکنه،اول بار که همراه با 35 حفاری داشتیم و اولین تجربه عملی من بود حجم و عمقم دقیق دراومد فقط چون اول نقطه کردم تو نقطه کردن اولم یکم اختلاف داشتم :D حالا فقط میخوام برعکس اول با ردیاب نقطه کنم و بعد نقطه زن ببرم چون تا حالا طلا نزدیم و الان دغدغه من فقط قدرت تفکیک ردیاب برای طلا در زیر خاک هستش و مثل سایر دو ستان دنبال یک فرکانس کم خطاتر برای طلا هستم،ان شالله اگه خودم بار رو بزنم نتایج رو اعم از حرکت آنتن ها و اگه شد فرکانس گیری رو برای دوستان میذارم، :-BD

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
بهرام جان اینقدرا هم بی تجربه و بیسواد نیستم داداش ولی اون حرف برام جالب بود و به این فکر کردم که هر مد طلا یک فرکانس داره و احتمال اینکه زیر خاک یک فرکانس رو بگیره و یکی رو نه،نیست؟،اپراتوری ردیاب هم دیگه اونقدرام سخت نیست که سختش کردین،با داشتن یک فلزیاب بدردبخور و چند بار حفاری آدم راه میوفته،تو چند مورد که با فلزیاب بار زدن من قبل از حفاری آنتن میزدم و برام تجربه شده اینکه مطمئن هستم اگه باری باشه آنتن ها رو با قدرت جذب میکنه،اول بار که همراه با 35 حفاری داشتیم و اولین تجربه عملی من بود حجم و عمقم دقیق دراومد فقط چون اول نقطه کردم تو نقطه کردن اولم یکم اختلاف داشتم :D حالا فقط میخوام برعکس اول با ردیاب نقطه کنم و بعد نقطه زن ببرم چون تا حالا طلا نزدیم و الان دغدغه من فقط قدرت تفکیک ردیاب برای طلا در زیر خاک هستش و مثل سایر دو ستان دنبال یک فرکانس کم خطاتر برای طلا هستم،ان شالله اگه خودم بار رو بزنم نتایج رو اعم از حرکت آنتن ها و اگه شد فرکانس گیری رو برای دوستان میذارم، :-BD

نه خواهش میکنم اسد جان بله نباید هم زیاد سخت گرفت :D اما در مورد نفوذ یک فرکانس وغیر نفوذ بودن فرکانسهای دیگه فکر نمیکنم به این شیوه باشه چون بیشتر کارهارو یونهای سطح انجام میده واگه فرکانسهای فلزی درست عمل نکنه حتی یک فرکانس این نشون از خطای فاحش داره.اتفاقا همه مشکل همینجاست که همه جا بار نداره وانتن درگیر میشه وباید این خطاها رفه بشه و سعی وتلاش همه همین هست.نقطه زن رو هم که فرمودین جای خودشو داره وملاک اصلی کاوش هست.راستی دوستان تا حالا شده واسه شما یک فرکانس روزا یک فلز بزنه شبها یک فلز دیگه البته هردو فلز از دسته فلزات نرم هستن واسه من یک فرکانس اینطوری عمل میکنه روزا مس میزنه شبها طلا. =))

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

@-) @-) :-?

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

دوشنبه 17 فروردین1394 - 9:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از مزایای 35 اینه که فلز رو میزنه نه یون رو،حذف ذراتش هم خوبه،فقط در بیرون و برای زیر خاک بعضی وقت ها چیزی میزنی که فلز نیست یا فلز مورد نظرت نیست،برای مثال با فرکانس 1331.5 طلا رو سرچ و نقطه کردیم و همه فرکانس های طلا نیز روش ضرب میشد و با نقطه زن تست کردیم جواب نداد،به دلیل کمی عمق و جسنجوی خطا کندیم سفال و استخوان زده بودیم :D بعد از چندین بار حفاری الان من مطمئنم جایی رو با 35 نقطه کنم یک چیز هست البته اکثرا از نوع فلز ،واینجا نقش یک فلزیاب خوب معلوم میشه که اگه فلز رو تایید کرد میکنیم وگرنه بیخیالش میشیم ;)

دوشنبه 17 فروردین1394 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
از مزایای 35 اینه که فلز رو میزنه نه یون رو،حذف ذراتش هم خوبه،فقط در بیرون و برای زیر خاک بعضی وقت ها چیزی میزنی که فلز نیست یا فلز مورد نظرت نیست،برای مثال با فرکانس 1331.5 طلا رو سرچ و نقطه کردیم و همه فرکانس های طلا نیز روش ضرب میشد و با نقطه زن تست کردیم جواب نداد،به دلیل کمی عمق و جسنجوی خطا کندیم سفال و استخوان زده بودیم :D بعد از چندین بار حفاری الان من مطمئنم جایی رو با 35 نقطه کنم یک چیز هست البته اکثرا از نوع فلز ،واینجا نقش یک فلزیاب خوب معلوم میشه که اگه فلز رو تایید کرد میکنیم وگرنه بیخیالش میشیم ;)

بله صحیح اما اسد جان متوجه حرف من نشدی .اون خط انرزی که اول استارت انتن هست جز یون والکترون چیز دیگه ایی نیست اگه هست که من نمیدونم..ماشاالله اسد جان اگه ردیاب خود فلز زیر زمین رو میزد که دیگه کسی مشکل نداشت برادر واین بر میگرده به اپراتوری خوب.مثلا شما اگه روی مود اهن واسخوان وسفال تست میکردین اصلا به حفاری هم احتیاج نداشتین :) امیدوارم همه به بار بزنن :YMPRAY:

سه شنبه 18 فروردین1394 - 9:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
ازدوستان کسی ادرس تاپیک تجربیات استاد اریا رو میدونه.ممنون میشم

سه شنبه 18 فروردین1394 - 10:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 571 , 572 , 573 , 574 , 575 , 576 , 577 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure