انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 570 , 571 , 572 , 573 , 574 , 575 , 576 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

ebrahem نوشته است:
دوست عزیز من من رو تمام مودها بجز مود ازاد همه را تست کردم جواب داد بعد اومدم مود مگنت را زدم تا ۸۰میگرفت من چون دیدم عمق کمه گفتم حفاری کنن

دوست عزیز تمام مدها با ی مرکز یعنی خطا،ومگنت ۸۰برا یک تن هم خیلی زیاده باز یعنی خطا،حالا تونستی پیام خصوصی بزار بگم از چ تمرینی استفاده کن،اگه بر شما هم جواب داد میتونی ب دوستانم بگی

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 2:50pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرياناي عزيز لطفا شما روش تمريني رو اينجا اعلام كنين تا همه دوستان تمرين كنن .
بلكه تلاش دوستان به نتيجه برسه.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 5:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
آرياناي عزيز لطفا شما روش تمريني رو اينجا اعلام كنين تا همه دوستان تمرين كنن .
بلكه تلاش دوستان به نتيجه برسه.
ياحق

:-BD :-BD :-BD

پنج شنبه 12 فروردین1394 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان امروز دیگه مهمونامون رفتن و من تونستم توی خونه تست ردیاب بگیرم فرکانس مس استاد جاوید دقیقا واسه من همون فرکانس رو میزنه ولی ناگفته نمونه 2 فاین کمتر به استخون حساس بودمنظورم 50.02 هست که نزدیک 50.04 مس استاد جاوید.دوستان وقت کردن تست کنن

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 13 فروردین1394 - 2:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا ابراهیم شما با حذف کننده ردیابی کردین

جمعه 14 فروردین1394 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من تو تعطیلات فقط برای کاوش با این ردیاب حرفه ای رفتم و خیلی از نکات رو متوجه شدم که خطای ردیاب رو به صفر میرسونه
البته با اجازه اساتید من برای ردیابی با حذف کننده همیه فرکانس ها رو تست کردم و برای حذف کننده به فرکانس 5 کیلوهرتز رسیدم که فرکانس 5 کیلوهرتز رو به زمین میدم و خروجی ولتاز حذف کننده رو هم روی 200 ولت تنطیم کردم و وفتی که جایی رو میگیرم اگه با مد های گلد 1 و گلد 2 و گلد 3 بدون حذف کننده به همون سمت بره متوجه میشم که خطا هست ولی اگه با گلد 4 به سمتش بره متوجه میشم که چیزی رو گرفتم البته من ردیاب رو با بدن خودم مچ کردم دوستان هم انتظار نداشته باشند که با 1 بار ردیاب زدن میتونن به هدف بزنند من تو تعطیلات بالای 20 بار حفاری داشتم تا تونستم خطا ها رو تشخیص بدم
جا داره از ردیاب خوبی که طراحی کردین تشکر کنم :-BD

جمعه 14 فروردین1394 - 4:38pm

ابراهیم جلالی نوشته است:
من تو تعطیلات فقط برای کاوش با این ردیاب حرفه ای رفتم و خیلی از نکات رو متوجه شدم که خطای ردیاب رو به صفر میرسونه
البته با اجازه اساتید من برای ردیابی با حذف کننده همیه فرکانس ها رو تست کردم و برای حذف کننده به فرکانس 5 کیلوهرتز رسیدم که فرکانس 5 کیلوهرتز رو به زمین میدم و خروجی ولتاز حذف کننده رو هم روی 200 ولت تنطیم کردم و وفتی که جایی رو میگیرم اگه با مد های گلد 1 و گلد 2 و گلد 3 بدون حذف کننده به همون سمت بره متوجه میشم که خطا هست ولی اگه با گلد 4 به سمتش بره متوجه میشم که چیزی رو گرفتم البته من ردیاب رو با بدن خودم مچ کردم دوستان هم انتظار نداشته باشند که با 1 بار ردیاب زدن میتونن به هدف بزنند من تو تعطیلات بالای 20 بار حفاری داشتم تا تونستم خطا ها رو تشخیص بدم

با سلام دوستان عزيز جا داره اگه كسي تجربه مفيدي داره با ردياب بياد اينجا چگونگي كار و نحوه انجامش و بگه همه سود ببرن نه اينكه فقط حرف باشه

جمعه 14 فروردین1394 - 6:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یعنی اگه گلد 4 بزنه و گلد1و2و3 نگیره احتمالا هدفه؟ :-?

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

جمعه 14 فروردین1394 - 9:57pm

ابراهیم جلالی نوشته است:

سلام خسته نباشید دوست عزیز،البته احتمالش هست هنوزم ردیاب با بدنتون مچ نشده باشه،قاعدتا وقتی هدفی از جنس طلا باشه تمام فرکانسهای طلا بهش واکنش دارن،وباز اینم دلیل بر زدن بار نیست و باید ب تستهای بیشتری استناد کرد،البته دوستان نا گفته نمونه ک ممکنه بعضی فرکانسها برا بعضی بدنها واکنشی نداشته باشه،

جمعه 14 فروردین1394 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
با سلام دوستان عزيز جا داره اگه كسي تجربه مفيدي داره با ردياب بياد اينجا چگونگي كار و نحوه انجامش و بگه همه سود ببرن نه اينكه فقط حرف باشه

اقا یوسف از شما بعیده برادر [-X شما کل این تایپیک رو مطالعه کن ببین چقدر مطالب کسترده وکاملا باز هست و دوستان تجربیات مفیدی گذاشتن شما به این چند صفحه اخر اکتفا نکن @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 15 فروردین1394 - 9:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 570 , 571 , 572 , 573 , 574 , 575 , 576 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure