انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:23pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 567 , 568 , 569 , 570 , 571 , 572 , 573 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

حمزه عزیز ممنون از شما به بنده لطف دارین. :ymhug:
ضمن تشکر و خسته نباشید به شما بابت تلاشهایی که در سال گذشته داشتین ؛ سال نو رو به شما و همه کاوشگران عزیز تبریک میگم و امیدوارم در سال جدید موفقیتهای بیشتر و بهتری حاصل بشه. @};-

جمعه 29 اسفند1393 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمزه و استاد حمید عزیز سلام @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

جمعه 29 اسفند1393 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه دوستان گرامي.
جا داره پيشاپيش سال نو رو به همه دوستان تبريك بگم و از خدا سالي سرشار از موفقيت را براي دوستان آرزو كنم.
سال 93 با تمام فراز و نشيب هاش تموم شد.تو اين سال بنده بشخصه چيزاي رو ديدم كه ديد و نگرش بنده رو به گذشتگان عوض كرد و ايمان دارم كه انسان قادر به انجام هر كاري هستش.در اين سال تا يه قدمي بار بزرگ هم بنده پيش رفتم ولي قسمت نشد كه لمسش كنم.زير آوار موندنم و دست و پنجه نرم كردن با مرگ ورود به تونل ها و پشت در سنگي قرار گرفتن ها و فرار و گريز ها همشون خاطره شد و اينا بهم نشون داد كه بايد جنگيد.
من باز هم سال نو رو به همه دوستان مخصوصا مهندس حميد دوست داشتني و همه اعضاي سايت تبريك ميگم و ايشالله سال جديد رو دوباره شروع به كار مي كنيم و اميدوارم بهتر از اين سال 93 سال جديد رو به پايان ميرسونيم.با تشكر

درود بر حمزه گرامی @};-
حمزه جان از اینکه سلامت هستی و دوباره به جمع دوستانت برگشتی بسیار بسیار خوشحالم و از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت و بهروزی دارم @};- حتما در این مدت که در انجمن حضور نداشتی کارهای زیادی انجام دادی و مثل همیشه با دست پر و تجربیات بیشتر، جمع دوستان خودت رو بهرمند خواهی کرد :-BD
پیروز باشید @};- @};- @};-

جمعه 29 اسفند1393 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چه زیبا سخن گفتن دوستان.به نوبه خودم سال جدیدو تبریک میگم و بابت موفقیت دوست عزیزمان حمزه خوشحال و بخاطر بدبیاری و مشکلی که براش پیش آمده بود ناراحت شدم.و ایشالله هرچه زودتر حمزه جان و تمام عزیزانی که نیت خوشی دارن به خواستشون برسن و موفقیت جزع تجربه سال۹۴ بشه.ایشــــالله

جمعه 29 اسفند1393 - 8:41pm
YIM

ابراهیم جلالی نوشته است:
دیروز این ردیاب فوق حرفه ای به دستم رسید که جا داره از اقا مجتبی تشکر کنم چون دوستم چند روز پیش یک اهن قدیمی رو تو 80 سانت زمین دفن کرده بود و به من چیزی نگفته بود گفت ردیاب دستت رسید یک جای خوب دارم خلاصه منم با شوق رفتم و اول برای شروع کار ردیاب رو نیم ساعت رو فرکانس 165.3 روشن گذاشتم و بعد از نیم ساعت 3 دقیقه ردیاب رو خاموش کردم با وزن 4 کیلو شروع به ردیابی کردم دیدم انتن حرکتی نداره وزن رو تا 500 گرم اوردم باز حرکتی نداشت بعد به دوستم گفتم بریم اینجا خبری نیست به من گفت رو مد اهن بزار تست کن خلاصه رو مد اهن گذاشتم و از 20 کیلو شروع کردم که تو 4 کیلو جایی رو گرفت دوستم گفت کار ردیاب درسته اینجا من تو 80 سانت یک اهن 500 گرمی قدیمی دفن کرده بودم ردیاب اقا مجتبی ما رو روسفید کرد چند روز دیگه تست های بیشتری میکنم

سلام مبارکه،ی چندوقت ک این تایپکرو بخونی بلکل اپراتوریت یادت میره

دوشنبه 2 فروردین1394 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان بالاخره این انتن تلسکپی کارایی داره یا درش بیاریم؟

دوشنبه 3 فروردین1394 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamangir نوشته است:
سلام دوستان بالاخره این انتن تلسکپی کارایی داره یا درش بیاریم؟

سلام اقای کمانگیر اگر منظورتون انتنهای تلسکوپی زیر کیت هست که نه نباید درشون بیاری چون اگر اضافی بود که نمیزاشتن :D (اونا وظیفه ارسال امواج فرکانس مورد نظر شمارو دارن برا باردار شدن و بعدا انتن زنی).
اما اگر منظورتون انتنای دیگست نمیدونم @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

دوشنبه 3 فروردین1394 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اره منظورم اوناس مگه وقتی سیم به دسته ها وصله امواج اژ طریق دسته ها نمیرن؟

سه شنبه 3 فروردین1394 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله اقای کمانگیر امواج بوسیله انتنهای برنجی میرن اما قبلش باید کیت امواجیرو بفرسته برای باردار شدن یانه؟
شما درواقع وقتی فرکانسرو میگیرین باید از یک طریقی فرمان بگیریند که اونم از طریق کیت هست و انتنای زیرش.
پس:
انتنهای تلسکوپی امواجرو میفرستند برای باردار شدن
انتنهای برنجی هم امواج ارسال میکنند و هم دستور میگیرند از کیت برای رسیدن به نقاطی که بوسیله انتنهای تلسکوپی باردار شده.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 4 فروردین1394 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون داداش...سال نو را به همه اساتید حمزه کانی جاوید مهندس حمید و اقا مجتبی تبریک میگم امید وارم سالی پر از تجربه های مفید برامون باشه.

سه شنبه 4 فروردین1394 - 4:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 567 , 568 , 569 , 570 , 571 , 572 , 573 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure