انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:30pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 565 , 566 , 567 , 568 , 569 , 570 , 571 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از پاسختون استاد الان امتهان کردم گزش خیلی خفیفی داره به نظرت درسته یا باید قوی تر باشه

شنبه 23 اسفند1393 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
kamangir نوشته است:
ممنون از پاسختون استاد الان امتهان کردم گزش خیلی خفیفی داره به نظرت درسته یا باید قوی تر باشه

اگر ولوم قدرت زیاد باشه گزش محسوسه :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 23 اسفند1393 - 11:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

bazargardan نوشته است:
i-160 نوشته است:
سلام .
اگه با اگزاماینر کار کرده باشید میبینید که برای پراب زدن از میله های تیتانیوم به قطر ده میل و طول پنچاه سانت استفاده میشه و تا انتها توی زمین فرو میره .حتما هم پای میله ها هم اب میریزن .
ولی قیمت تیتانیوم خیلی بالاست .از میله بزنجی یا مسی هم میتونید استفاده کنید .هر چی قطر شافت بیشتر باشه مقاومت پراب کمتر میشه (R=PL/A)و در نتیجه انتقال بهتر صورت میگیره .

ممنون از ارائه اطلاعات علمیتون
پس با در نظر گرفتن عرایض شما باید جهت پراب زدن از میله های برنجی ۱۰ میل به طول ۵۰ سانت استفاده کنیم؟

با سلام .
این اندازه ها برای اگزاماینر استفاده شده .اگه دوستان از سیستم پراب زنی دیگه هم استفاده میکنن اطلاعات پراب رو بذارن تا مقایسه کنیم .
باید به این نکته توجه خاص داشت که در طراحی انتنها ی مخابراتی برای ارسال امواج المانهای زیادی دخیل هستند .از جمله قطر انتن .جنس انتن .درصد خلوص .بلندی انتن بخصوص و.............پس اگه دوستان مخابراتی توی سایت هستن در این زمینه اطلاعات بیشتری بدن ..
موفق باشید

یکشنبه 24 اسفند1393 - 8:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

salamat tala نوشته است:
spook_mer نوشته است:
سلام به همه دوستان و اساتید.
قبلا خدمت اساتید عرض کردم یه فرکانس روی یه مورد گرفتم که ار بیانش برا اینکه برای کس دیگه نتیجه دلخواه رو نداشته باشه بیم دارم.اما الان با توجه به اینکه برا من به خوبی جواب میده و ازش مطین هستم میگم .امیدوارم دوستان استفاده کنن و موفق باشن
من فرکانس 164 رو در منطقه ای با خاک مرطوب و قبل هر گونه کنکاش و با توجه به اطمینان از وجود اون با وزنی معادل خود جنس گرفتم و بعد کنکاش هم بهم اطلاع دادن اختلاف وزن در حد چند گرم بوده.بدینوسیله میخوام دینم رو به دوستان ادا کنم امیدوارم موفق باشید.هر چند خودم هم مطمین هستم و اساتید هم بارها اعلام کردن فرکانس کاری هر فرد میتونه متفاوت باشه اما من این فرکانس رو چند بار امتحان کردم و بین فرکانسها برای من بهترین بوده و الان هم فقط با همین فرکانس کار میکنم و نسبت بهش مطمین هستم

درود بر دوست عزیزمون ،یه کم بازتر توضیح میدی ،برایه نقطه و ردیابی هم از این فرکانس استفاده کردی ،از حذف کننده هم استفاده میکنی

سلام . متوجه منطورتون از توضیح بازتر نمیشم؟ من کلا از این فرکانس استفاده میکنم و تو محیط فعالیتم داره برام عالی کار میکنه.
برای کار از مکمل و با ارسال تلسکوپی کار میکنم .قدرت رو پایین میزارم . قدرت روی یک در حدود 100 متر در 100 متر رو پوشش میده برام . هر جا که انتن منو برد مکمل رو اول در فاصله 3 متری بعد برای گرفتن وزن دقیق داخل حجم میبرم. البته عمق گیری رو بدونه دستگاه انجام میدم . در اخر از نقطه زن استفاده میکنم (اگر همراهم باشه). ولی من به شخصه راضی هستم و مشکلی ندارم.ادعایی ندارم هنوز شاگرد اساتید هستم و با به کارگیری راهنمایی اساتید از تست هایی که سر راهم گذاشتن و میزارن با تمرین زیادی که میکنم به لطف خدا و راهنمایی دوستان سربلند بیرون اومدم.

یکشنبه 24 اسفند1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amin171 نوشته است:
reza68 نوشته است:
ﻓﺎﯾﻞ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﺍﺻﻮﻝ ﺭﺩﯾﺎﺑﯽ ﺑﺎ FPL-35 ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺖ
ﮐﻮﻫﯿﺎﺭ ﻋﺰﯾﺰ ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪﻩ

http://www.felezjoo.com/download/file.php?id=14622

داداش دمت گرم کوهیار عزیزم که واسه این فایل زحمت کشیدی از همین جا دستاتو میبوسم :x

سلام دوستان من خواستم دانلود کنم نشد

سه شنبه 26 اسفند1393 - 10:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

دیروز این ردیاب فوق حرفه ای به دستم رسید که جا داره از اقا مجتبی تشکر کنم چون دوستم چند روز پیش یک اهن قدیمی رو تو 80 سانت زمین دفن کرده بود و به من چیزی نگفته بود گفت ردیاب دستت رسید یک جای خوب دارم خلاصه منم با شوق رفتم و اول برای شروع کار ردیاب رو نیم ساعت رو فرکانس 165.3 روشن گذاشتم و بعد از نیم ساعت 3 دقیقه ردیاب رو خاموش کردم با وزن 4 کیلو شروع به ردیابی کردم دیدم انتن حرکتی نداره وزن رو تا 500 گرم اوردم باز حرکتی نداشت بعد به دوستم گفتم بریم اینجا خبری نیست به من گفت رو مد اهن بزار تست کن خلاصه رو مد اهن گذاشتم و از 20 کیلو شروع کردم که تو 4 کیلو جایی رو گرفت دوستم گفت کار ردیاب درسته اینجا من تو 80 سانت یک اهن 500 گرمی قدیمی دفن کرده بودم ردیاب اقا مجتبی ما رو روسفید کرد چند روز دیگه تست های بیشتری میکنم

سه شنبه 26 اسفند1393 - 1:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamangir نوشته است:
amin171 نوشته است:
reza68 نوشته است:
ﻓﺎﯾﻞ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﺍﺻﻮﻝ ﺭﺩﯾﺎﺑﯽ ﺑﺎ FPL-35 ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺖ
ﮐﻮﻫﯿﺎﺭ ﻋﺰﯾﺰ ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪﻩ

download/file.php?id=14622

داداش دمت گرم کوهیار عزیزم که واسه این فایل زحمت کشیدی از همین جا دستاتو میبوسم :x

سلام دوستان من خواستم دانلود کنم نشد

سلام اقای کمانگیر با این لینک فک نکنم مشکلی داشته باشین @};-

http://s6.picofile.com/file/8177590534/FPL35_1.PDF.html

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 26 اسفند1393 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابراهیم جلالی نوشته است:
دیروز این ردیاب فوق حرفه ای به دستم رسید که جا داره از اقا مجتبی تشکر کنم چون دوستم چند روز پیش یک اهن قدیمی رو تو 80 سانت زمین دفن کرده بود و به من چیزی نگفته بود گفت ردیاب دستت رسید یک جای خوب دارم خلاصه منم با شوق رفتم و اول برای شروع کار ردیاب رو نیم ساعت رو فرکانس 165.3 روشن گذاشتم و بعد از نیم ساعت 3 دقیقه ردیاب رو خاموش کردم با وزن 4 کیلو شروع به ردیابی کردم دیدم انتن حرکتی نداره وزن رو تا 500 گرم اوردم باز حرکتی نداشت بعد به دوستم گفتم بریم اینجا خبری نیست به من گفت رو مد اهن بزار تست کن خلاصه رو مد اهن گذاشتم و از 20 کیلو شروع کردم که تو 4 کیلو جایی رو گرفت دوستم گفت کار ردیاب درسته اینجا من تو 80 سانت یک اهن 500 گرمی قدیمی دفن کرده بودم ردیاب اقا مجتبی ما رو روسفید کرد چند روز دیگه تست های بیشتری میکنم

خوش اومدی و مبارکت باشه.ایشالله موردهای طلا منبعد سنس کنی و اینکه اگه تازه کاری باز جای تبریک داره :)

سه شنبه 26 اسفند1393 - 1:59pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ابراهیم جلالی نوشته است:

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 26 اسفند1393 - 1:14am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

[-X [-X [-X [-X چه کارهایی که نمکنند ......؟؟

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

چهارشنبه 26 اسفند1393 - 1:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 565 , 566 , 567 , 568 , 569 , 570 , 571 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure