انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 3:40am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 563 , 564 , 565 , 566 , 567 , 568 , 569 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

salamat tala نوشته است:
سلام دوستانی که از حذف کننده استفاده میکنند،لطف کنند توضیحات کلی در مورد ش را بدن ،سعید عزیز اگه شما توضیح بدین ممنون میشم هر چی باشه ایده و ساختش برا شما بود

سلام. این تاپیک رو بخونید. اگه سوالی بود در خدمتم.
www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1987

سه شنبه 29 دی1393 - 12:27am

سلام به دوستان از اصفهان کسی هست؟

سه شنبه 21 بهمن1393 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان خسته نباشید:
گفته بودید تست کنیم ببینیم ایا ولتاژ حذف کننده بعد بار اول از استفاده های اولیه بعدا هی باکاهش ولتاژ روبه رو میشیم یانه باید بگم برای مال من اونجوری نیست فقط ولتاژ خروجی هرفرکانس با فرکانس دیگه فرق داره مدار من2005 هست با دوولوم روش.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 21 بهمن1393 - 7:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ممنون از گزارش تست شما جناب محمدی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
ممنون از گزارش تست شما جناب محمدی

انجام وظیفه بود اقا مهدی @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان پس چرا دیگه تواین تایپیک فعالیتی انجام نمیشه.

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 1:55pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

bazargardan نوشته است:
دوستان پس چرا دیگه تواین تایپیک فعالیتی انجام نمیشه.

براي اينكه كتاب به آخرش رسيده و تازه كاران بايد از صفحه اول كتاب مطالب رو بخوبي مطالعه بفرمايند و با تست و تمرين مثل ديگر عزيزان ديگه نيازي به اين بخش نداشته باشن ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 16 اسفند1393 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز وقت شریف همه بخیر باشه. من الان چند باری هست که با یه شیوه جدید کار میکنم دوستان هم لطف کنن اگه وقت داشتن امتحان کنن. قبلا من با استفاده از یه میل برنجی دو میل آلمانی به اندازه سی سانت پرآب درست کرده بودم و با آن ردیابی میکردم . الان چند وقتی هست که تعداد پرآب ها را شش تا کردم و از آن استفاده میکنم . که با آن یه جا را گرفتم که یه زمین شناسی هم زدم یه حفره داد . با آقا حمید که صحبت کردم ایشان گفتن بهتره که به جای استفاده از چند پراب از یه پرآب بزرگتر استفاده کنید . من احساس میکنم که قدرت بیشتر میشه . من الان یه جفت میل برنج به قطر هشت میل به اندازه هفتاد سانت گرفتم , میخام اینا رو درست کنم . امیدوارم جواب بده . ...

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 11:16am

jafar نوشته است:
سلام دوستان عزیز وقت شریف همه بخیر باشه. من الان چند باری هست که با یه شیوه جدید کار میکنم دوستان هم لطف کنن اگه وقت داشتن امتحان کنن. قبلا من با استفاده از یه میل برنجی دو میل آلمانی به اندازه سی سانت پرآب درست کرده بودم و با آن ردیابی میکردم . الان چند وقتی هست که تعداد پرآب ها را شش تا کردم و از آن استفاده میکنم . که با آن یه جا را گرفتم که یه زمین شناسی هم زدم یه حفره داد . با آقا حمید که صحبت کردم ایشان گفتن بهتره که به جای استفاده از چند پراب از یه پرآب بزرگتر استفاده کنید . من احساس میکنم که قدرت بیشتر میشه . من الان یه جفت میل برنج به قطر هشت میل به اندازه هفتاد سانت گرفتم , میخام اینا رو درست کنم . امیدوارم جواب بده . ...

بی زحمت وقتی درست کردی یع عکسم بزار که بقیه دوستان بتون اسفاده کنن :-BD :-BD :

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 7:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .
اگه با اگزاماینر کار کرده باشید میبینید که برای پراب زدن از میله های تیتانیوم به قطر ده میل و طول پنچاه سانت استفاده میشه و تا انتها توی زمین فرو میره .حتما هم پای میله ها هم اب میریزن .
ولی قیمت تیتانیوم خیلی بالاست .از میله بزنجی یا مسی هم میتونید استفاده کنید .هر چی قطر شافت بیشتر باشه مقاومت پراب کمتر میشه (R=PL/A)و در نتیجه انتقال بهتر صورت میگیره .

جمعه 21 اسفند1393 - 12:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 563 , 564 , 565 , 566 , 567 , 568 , 569 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure