انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 2:45am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 562 , 563 , 564 , 565 , 566 , 567 , 568 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

saeeed60h نوشته است:
خب اگه اینجوریه شما تونل رو پیدا کن بقیش حله.

خوب این درسته ولی ما با دستگاه داریم میریم سر اصل مطلب. در ضمن ما الان نزدیک باریم.
راستی درباره حفره یابی از داخل تونل هم توضیح میدین ؟
با تشکر

جمعه 26 دی1393 - 1:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من قبلا نمونه این کارو داشتم و حفاری هم کردم اون هم درون یه باغ پنج هزار متری

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 26 دی1393 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درباره دفینه نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
خب اگه اینجوریه شما تونل رو پیدا کن بقیش حله.

خوب این درسته ولی ما با دستگاه داریم میریم سر اصل مطلب. در ضمن ما الان نزدیک باریم.
راستی درباره حفره یابی از داخل تونل هم توضیح میدین ؟
با تشکر

سلام. از داخل حفره فکر نکنم بتونید حفره یابی کنید.

جمعه 26 دی1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خسته نباشید دوست عزیز من همین الانشم دارم مث شما رو یک موردی کار میکنم که بهترین پیشنهادم بهتون به قول اقا سعید استفاده از مکمل هست که تا عمق 4 متری راحت میتونید یونهارو حذف کنید و برای خود من تا عمق 6 متری هم یونها حذف شدند و رو مکان پر شده از خاکو اجرو استخوان دقیق روشون قیچی داشتم.
اینم بگم موردی مشاهبه شمارو هم در داخل خونه ای دیدم که اونا با انتن خالی که اندازشونم بزرگتر از انتن انجمن هست ردیابی کرده بودن که یک متر یک متر اونارو مینداخت جلو مث مال شما درواقع اونیکه اونا میگرفتن یون بوده اما اونا میگن جابه جایی هست...که من بعد دیدن انتناشون قشنگ پی بردم که جابه جایی نیستشو اونا خروج یونهارو گرفتن.
من خودمم رو یک موردی ماههاست دارم تنهایی کار میکنم که تجارب خوبیرو برام داشته مخصوصا بعد استفاده از مکمل دوست عزیزمون اقا سعید من قبلا تجمع سفالهای شکسته و غیره رو برا خاطر تجمعشون کنار هم وجود اهن درمیونشون با یکی دومتر اختلاف در عمق 6 متری میگرفتم اما بعد استفاده از مکمل دقیقا رو نقطه تجمشون قیچی میکنه نه مکان خروجی یونها که هی خطا بده.
الان مکانی که میگم مث شما خطا میزدم به دلیل این هست که عمقش زیادتراز6 متر هست که خطا زده و باید یکی دومتر سمت جنوبو حفاری کنم.
اینم بگم برام تجربه شده شما میتونید داخل مکان حفاری اگر فضای باز دارید میتونید حفره رو بگیرید که برای من حفره پر شده رو گرفته بود نه فضای خالیه خالیرو اونم در عمق راحت 12 متری زمین.. که اون حفره پر شده رو خودم پر کرده بودم که سه مترو نیم با اون جایی که انتن میزنم فاصله داشت.
مورد دیگری از شمارو هم درمورد ردیابهای جیوه ای دیدم که با چرخش رو مکان خروج یونها و با جلو عقب شدن مسیرو نشون دادن مواجه شدم.
درکل مورد شماکه هی یک متر یک متر میندازه جلو از نظر من و تجربه و اون یک موردیکه دیدم تو اون خونه قدیمی و اون قضیه شاقول با چرخشش و گرفتن یون بوسیله جیوه داخلش میگم شما دارین هی خروج یونهارو میگیرید که خطا میده.بهتون توصیه میکنم حتما به حرف اقا سعید گوش کنیدو از مکملش استفاده کنید ایشالا راه گشاتون باشه.یاحق

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

جمعه 26 دی1393 - 5:39pm

سلام . با تشکر از همه شما که راهنمایی کردید مخصوصا روح الله و سعید عزیز .
باید خدمتتون عرض کنم که آقا سعید لینک مربوط به اون مکمل رو برام گذاشت ولی من کسی رو ندارم برای من بسازه و خودم هم نمیتونم بسازمش .
آیا توی دوستان کسی هست که بسازه و آماده تحویل بده ؟؟؟ و هزینه اش چقدر هست ؟؟؟
یکی دیگه از اساتید ( آقا رامین ) فرمودن که کاری شبیه به این رو داشتن . اگر امکان داره لطف کنید و از تجزبیاتتون در اون کار برای ما بگید . ممنون

شنبه 27 دی1393 - 10:01am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

درباره دفینه نوشته است:
سلام . با تشکر از همه شما که راهنمایی کردید مخصوصا روح الله و سعید عزیز .
باید خدمتتون عرض کنم که آقا سعید لینک مربوط به اون مکمل رو برام گذاشت ولی من کسی رو ندارم برای من بسازه و خودم هم نمیتونم بسازمش .
آیا توی دوستان کسی هست که بسازه و آماده تحویل بده ؟؟؟ و هزینه اش چقدر هست ؟؟؟
یکی دیگه از اساتید ( آقا رامین ) فرمودن که کاری شبیه به این رو داشتن . اگر امکان داره لطف کنید و از تجزبیاتتون در اون کار برای ما بگید . ممنون

ببینید دفینه جان من تو باغی کار کردم که از راه دور منو کشوند به سمت نقطه ای من برای اطمینان از هر چهر طرف انتن زدم دیدم به غیر از این نقطه هر یک متر به یک متر انتنها قیچی دارن تقریبا پنج یا شش نقطه بودن یکی از راههای شناخت ذرات اینه که تو این مواقع بهت حجم درست نمیده هر کسی تازه کار باشه فکر میکنه قبری چیزی اونجا ست ولی در اشتباست حفره هم میده ولی نصفه نیمه یه جوری شک براندازه یعنی بین 30 تا چهل خلاصه دو نقطه رو حفاری کردیم تا سه متر یه کوزه خالی بدست اومد بعدش تمام خاکی که از عمق سه متری بیرون میومد همش ذرات و خرده های ریز کوزه شکسته که بعد از سه متر دیگه ردیاب اونجارو نمیگرفت البته اون زمان بدون مکمل ردیابی کردیم چون یه دو سه ماهی نبودم و تازه اومدم هنو مکمل رو نساختم ببینم چقدر قدرت حذف کنندگی داره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 27 دی1393 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام درباره دفینه عجب اسمی داریا :D
راسیتش داداشم من هم کلا از الکترونیک چیزی نمیدونم حتی یک لحیم سادم نمیتونم بزنمو لحیم همش قطره میشه و از هویه میفته و به سیم هم نمیچسبه :D من دادم بیرون تو پاساژای برقی برام بردرو سرهم کردن ازش هم راهنمایی خواستم که سیمارو فیشارو چجوری سرهم کنم گفت اما بازم نتونستم بسازم برای لحیم کاریش بعدا بردم به یک تعمیرکار دادم همشو سرهم کردو گذاشتمش رو یک نایلون پلاستیکی که برا مرباس فک کنم :D اخرش با راهنمایی اقا سعید عزیز که خیلی بهشونم زحمت دادم تونستم راهش بندازم.اگر کسی نبود بسازه میتونید اینجوری بگیند بسشازند @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

یکشنبه 28 دی1393 - 5:36pm

سلام اساتید
ساده ترین ردیاب جهت پیدا کردن حفره یا قبر به نظر شما چیه ؟
با تشکر

کسی که اهل تدبیر است نام اشتباهش را تقدیر نمیگذارد.....

یکشنبه 28 دی1393 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali gol نوشته است:
سلام اساتید
ساده ترین ردیاب جهت پیدا کردن حفره یا قبر به نظر شما چیه ؟
با تشکر

سلام.
www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=10&t=357

دوشنبه 28 دی1393 - 12:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستانی که از حذف کننده استفاده میکنند،لطف کنند توضیحات کلی در مورد ش را بدن ،سعید عزیز اگه شما توضیح بدین ممنون میشم هر چی باشه ایده و ساختش برا شما بود

سه شنبه 29 دی1393 - 12:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 562 , 563 , 564 , 565 , 566 , 567 , 568 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure