انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 10:41am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 558 , 559 , 560 , 561 , 562 , 563 , 564 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من باید کاری کرد که تا انتنها منگنت و میدان مقناطیسی رو نگیره پس قبل از روشن کردن دستگاه خاموش انتن بزنید جاهایی که انتن خاموش گرفت اگه روشن هم انجا رو گرفت اونجا خطاست چون طلا حالت مقناطیس و مگنت نباید داشته باشه چون سولفات نمیزنه چون در بعظی مکانها انقدر مقناطیس قوی هست که دستگاه روشن هم باشه با هر فرکانسی هم استفاده کنید باز میره طرم میدان مقناطیس یا حله ای از یون

پنج شنبه 29 آبان1393 - 6:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم درصورتی صدق میکنه که طلا داخل اتاقک نباشه ومستقیم باخاک در ارتباط باشه

پنج شنبه 29 آبان1393 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا شایان بعضی وقت ها یک نعل اسب قدیمی تو زمین میدان مغناطیسی قویی از خودش ایجاد میکنه که اگه اپراتور حرفه ای نباشه فکر میکنه همون هدف درسته

جمعه 29 آبان1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انگار دیگه کسی برای کاوش نمیره

جمعه 7 آذر1393 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینکه چراش معلومه! وقتی دستگاه زیاد خطا بزنه بچه ها دلسرد میشن! اما تا حدودی مکمل در رفع خطا تاثیر داره من 2جا رو که به نظر خودم هم میخورد خطا باشه با مکمل حذف کردم

جمعه 7 آذر1393 - 8:00pm

سلام
ببخشید آنتن ها در دستگاه fpl35 چگونه به دستگاه متصل می شود ؟ در فیلم نشان داده شده هیچ ارتباطی بین آنتن ها و دستگاه نبود در صورتی که آنتن ها به سمت هدف هدایت شدند، لطفا توضیح بدهید ، ممنون

یکشنبه 9 آذر1393 - 9:16pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

shayan666666 نوشته است:
به نظر من باید کاری کرد که تا انتنها منگنت و میدان مقناطیسی رو نگیره پس قبل از روشن کردن دستگاه خاموش انتن بزنید جاهایی که انتن خاموش گرفت اگه روشن هم انجا رو گرفت اونجا خطاست چون طلا حالت مقناطیس و مگنت نباید داشته باشه چون سولفات نمیزنه چون در بعظی مکانها انقدر مقناطیس قوی هست که دستگاه روشن هم باشه با هر فرکانسی هم استفاده کنید باز میره طرم میدان مقناطیس یا حله ای از یون

درود
دوست عزیز من با این نظر شما مخالفم.
چون اگر جایی بار باشد.آنتن خالی علاوه برسنس مکان چهل و پنج درجه هم میزنه.
ولی دستگاه روشن بیشتر نقطه میزنه.
تانظر اساتید چی باشه.
ممنون میشم اگر استاد حمزه و دوستان دیگه نظر بدن.
بدرود

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 9 آذر1393 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tehrani39111355 نوشته است:
shayan666666 نوشته است:

درود
تانظر اساتید چی باشه.
بدرود

سلام. بله چه هدف درست باشه و چه خطا باشه تو هر دو حالت انتن خالی 45و دستگاه روشن نقطه میزنه

دوشنبه 10 آذر1393 - 9:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز مگنت رو اصلا نمیتونی رد کنی اگه یه نعل اسب میتونه میدان مغناطیسی تولید کنه ،طلا هم فلز میتونه فقط باید رو اعداد کار بشه که برایه طلایه قدیمی عدد قابل قبولی پیدا کنیم

جمعه 13 آذر1393 - 12:37am
مدیر سایت
مدیر سایت

tehrani39111355 نوشته است:
shayan666666 نوشته است:

درود
تانظر اساتید چی باشه.
بدرود

:-BD آفرین استاد تهرانی ، کشش و گرایش آنتنها به ذرات و میدان مغناطیسی فلزات دفینه داخل خاک هیچ فرقی با ذرات سنگهای معدنی که دورشون مقداری میدان بوجود میاد نداره ! و ردیاب و آنتنها کارش رو انجام میده ، فقط حرف آخر رو تجربه و فرکانس ردیابی دقیق تر و نقطه زن خوب و قابل اعتماد میزنه تا درصد نتیجه گیری مثبت رو افزایش بده @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 15 آذر1393 - 9:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 558 , 559 , 560 , 561 , 562 , 563 , 564 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure