انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:10am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 556 , 557 , 558 , 559 , 560 , 561 , 562 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
sorosh نوشته است:
icsparsian نوشته است:
با سلام خدمت دوستان خصوصا اقا جعفر گل
من مشکلی دارم که میخوام بیانش کنم راستش من با آنتنهای جدید مشکل رهگیری دارم ولی تو قیچی،حجم و عمق مشکلی ندارم چطور رفعش کنم؟ :YMPEACE:

درود
یه انتن ساده تهیه کن یا احتمالا باید مثل کاری که قبلا دوستان کردن قسمت استوانه انتهایی رو بدی تراشکاری تراش بده رزوه کنه جاش پلاستیک استخونی بزاره تا سبکترو روانتر بشه

سروش جان دقیقا باید چکار کرد. اگه عکسی از این روشی که گفتی داری بذار ببینم چه جوریه

چهارشنبه 21 آبان1393 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
reza68 نوشته است:
jafar نوشته است:
reza68 نوشته است:
سلام. یکی ار دوستان نسخه داره که علاوه بر جنس اصلی جسد مومیایی رو هم مشخص کرده حالا فرکانسی میخوام که بتونم با اون مومیایی رو بگیرم.

سلام رضا جان موی انسان دارای مس و روی در حد خیلی کمه , این دو فرکانس را هم امتحان کن , برای مومیایی از سنگهای ارزشمند برای تزیین استفاده میشه , در ظمن فرکانس دندان هم استاد کانی گذاشته اند.

ممنون جعفر جان. یعنی از فرکانس دندان استفاده کنم میتونم ردیابیش کنم

سلام رضا جان میشه اما کمی سخته من با این روش یک جایی را گرفتم , اما با استفاده از حفره یابی بهتر میشه به نتیجه رسید .
sorosh نوشته است:
icsparsian نوشته است:
با سلام خدمت دوستان خصوصا اقا جعفر گل
من مشکلی دارم که میخوام بیانش کنم راستش من با آنتنهای جدید مشکل رهگیری دارم ولی تو قیچی،حجم و عمق مشکلی ندارم چطور رفعش کنم؟ :YMPEACE:

درود
یه انتن ساده تهیه کن یا احتمالا باید مثل کاری که قبلا دوستان کردن قسمت استوانه انتهایی رو بدی تراشکاری تراش بده رزوه کنه جاش پلاستیک استخونی بزاره تا سبکترو روانتر بشه
دوست عزیز با آنتنهای جدید کار کمی سخته اما سعی کن باهاش تمرین کنی تا به نتیجه برسی , در کل اگه کار با این آنتنها را یاد بگیری بهتر از آنتنهای قدیمی هست اما میتونی از این مدل آنتنهایی که دوستمان سروش هم گفتن درست کنی . توقسمت آنتنها هم ساخت آنتنها را دوستان کاملا گفتن.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 21 آبان1393 - 11:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم عکس

مهندس حمید من از روش تک انتن نزدیک هدف استفاده کردم مثل حالت2انتنه عمل میکنه با این تفاوت که به صورت180درجه ازادی حرکت داره _اما در 2انتنه وقتی هدف در شمال باشه وشما رو به شرق یا غرب شویدیک انتن به سمت رو برو ثابت و انتن مخالف به سمت هدف میرود
سوال: به چه دلیل یک انتن ثابت می شود و هر دو انتن به سمت هدف نمیرود لطفا مختصری از نحوه انشار امواج و چگونگییه دریافت ان توسط انتها واحتمالا تاثیر گذارییه انتنها بر روی هم را توضیح بفرمایید؟تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 21 آبان1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sorosh نوشته است:
اینم عکس

مهندس حمید من از روش تک انتن نزدیک هدف استفاده کردم مثل حالت2انتنه عمل میکنه با این تفاوت که به صورت180درجه ازادی حرکت داره _اما در 2انتنه وقتی هدف در شمال باشه وشما رو به شرق یا غرب شویدیک انتن به سمت رو برو ثابت و انتن مخالف به سمت هدف میرود
سوال: به چه دلیل یک انتن ثابت می شود و هر دو انتن به سمت هدف نمیرود لطفا مختصری از نحوه انشار امواج و چگونگییه دریافت ان توسط انتها واحتمالا تاثیر گذارییه انتنها بر روی هم را توضیح بفرمایید؟تشکر

ممنون. منم با انتن جدید واسه سنس مشگل دارم

چهارشنبه 21 آبان1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان. در مورد کربن که تست میکنید ،این کربن چه اندازه هست و چرا باید رو هدف باشه. ؟منظورم اندازه واقعیش هست.

جمعه 23 آبان1393 - 7:13pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
سلام دوستان. در مورد کربن که تست میکنید ،این کربن چه اندازه هست و چرا باید رو هدف باشه. ؟منظورم اندازه واقعیش هست.

سعيد عزيز بر اساس مدارك و شواهدي كه من ديدم هر باري مخصوصا فلز طلا در زير خاك چه در تماس با خاك و چه در فضاي خالي يه ماده سمي شبيه چربي بر اثر گذر زمان و واكنش هاي شيميايي توليد مي كنه كه يكي از مواد مهم و اصلي تشكيل دهنده اون كربن هستش.در واقع وجود كربن در جاي كه بار وجود داره يك واقعيت مهم هستش كه ميشه ازش استفاده كرد.اين ماده شيميايي اگه توسط شخصي تنفس بشه سيستم عصبي و مغز اونو دچار تداخل مي كنه كه بصورت سر گيچه حالت تهوع و ديدن توهمات خاص خودشو نشون ميده.كربن اين گاز هم باعث ايجاد مشكلات تنفسي در فرد ميشه.
مقدار وجود كربن در اين ماده شيميايي هم بستگي به قدمت و مقدار بار داره و مي تونه از 80گرم تا 200 گرم ردياب رو تحت تاثير قرار بده

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 23 آبان1393 - 7:22pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
sorosh نوشته است:
اینم عکس

ممنون. منم با انتن جدید واسه سنس مشگل دارم

رضا جان انتن هاي جديد كه تو عكس هم ديده ميشن براي سنس اوليه جواب نميدن ولي براي نقطه زني و حجم گيري خوب هستن ولي از اونا براي سنس مخصوصا سنس هاي دور نميشه استفاده كرد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 23 آبان1393 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمزه جان من با آنتن های جدید فقط میتونم روی نقطه قیچی سنگینی داشته یاشم. تو فیلمی که آقا سعید واسه حذف کننده گذاشته بودن آنتنها شون خیلی سریع حرکت میکردن ولی واسه من اصلا تکون نمیخوره !

جمعه 23 آبان1393 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون استاد حمزه. منظورم وزن واقعیه کربن بود.
اقا رضا حرکت انتنهای جدید به بدن فرد خیلی ربط داره.

جمعه 23 آبان1393 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
ممنون استاد حمزه. منظورم وزن واقعیه کربن بود.
اقا رضا حرکت انتنهای جدید به بدن فرد خیلی ربط داره.

خلاصه هرچی که هست من که فعلا نتونستم ازش جواب بگیرم. بنظر شما چکار کنم ؟!

جمعه 23 آبان1393 - 8:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 556 , 557 , 558 , 559 , 560 , 561 , 562 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure