انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 6:06pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 552 , 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
hamze2000 نوشته است:
رضا جان ردياب به فلزي كه در عمق كمتر هستش سريع تر از فلزي كه بزرگ تر هستش جواب ميده.روش استاد جاويد هم خيلي خوب مي تونه جواب بده ولي مي توني سريع رئياب رو روشن كني و همون وقت هم انتن رو بزني و ردياب فلزي رو كه عمق كمتر رو داره شناسايي مي كنه و بعد ميره سراغ فلز دوم

استاد حمزه عزیز ممنون که پاسخ دادین
زمانی که شرایط هردو فلز از نظر عمق و فاصله ما از اونها یکسان باشه و فقط وزن یکی بیشتر باشه ردیاب میره دنبال فلز با وزن بیشتر و برای وزن کمتر فقط اگه رو نقطش باشی قیچی میکنه دیگه درسته؟!

پنج شنبه 15 آبان1393 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قانونا با حذف کننده باید هدف کوچکتر حذف بشه واسه همینه که میتونه عامل خطا رو حذف کنه و به سمت طلای دستی خودمون بره! بعضی وقتها عامل خطا چنان قوی هست که ردیاب حتی با گذاشتن طلا دستی قدرت حذف خطا رو نداره و باز به سمت خطا میره که چند بار این مورد برای خودم پیش اومده و بعد از حدود 40سانت حفاری عامل خطا بهم خورده از بین رفته بنابراین حذف کننده باید اهداف کوچکتر حذف کنه به سمت بزرگتر بره و این برای حذف کننده یه حسن محسوب میشه

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
قانونا با حذف کننده باید هدف کوچکتر حذف بشه واسه همینه که میتونه عامل خطا رو حذف کنه و به سمت طلای دستی خودمون بره! بعضی وقتها عامل خطا چنان قوی هست که ردیاب حتی با گذاشتن طلا دستی قدرت حذف خطا رو نداره و باز به سمت خطا میره که چند بار این مورد برای خودم پیش اومده و بعد از حدود 40سانت حفاری عامل خطا بهم خورده از بین رفته بنابراین حذف کننده باید اهداف کوچکتر حذف کنه به سمت بزرگتر بره و این برای حذف کننده یه حسن محسوب میشه

نه دوست عزیز چرا باید هدف کوچکتر حذف بشه؟
حذف کنده واسه حذف هاله مغناطیسی و حذف ذرات . سفال و اسخوان و...هست نه حذف هدف.

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
داش رضا روشی که جاوید میگه هم درسته و میشه باهاش تشخیص داد منتها کمی حرفه ای گری و سرعت عمل میخواد و احتمال اینکه به خاطر سرعت در انتن زدن نتونی جا رو درست تشخیص بدی هستش من خودم این روشو امتحان کردم وجواب داده ولی خیلی باید سریع عمل کنی حالا اینکارو ما برای هدفی که تست هستش و یه جورایی میدونیم ماهیتش و حدود نقطش کجاست عمل میکنیم ولی برای هدفی که نا مشخصه و هیچ اطلاعاتی زیر زمین ازش نداریم کمی کارو دستور حفاری رو سخت میکنه
بهترین کارش اینه که هدف بزرگتر بیاد بیرون و بعد رفت سراغ بعدی .

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
mehran1545a نوشته است:

نه دوست عزیز چرا باید هدف کوچکتر حذف بشه؟
حذف کنده واسه حذف هاله مغناطیسی و حذف ذرات . سفال و اسخوان و...هست نه حذف هدف.

شما بفرمایید چرا نباید هدف بزرگتر بگیره؟! اصلا چرا حذف کننده خطا رو میتونه حذف کنه؟ درصورتیکه بدون حذف کننده با گذاشتن حتی 50گرم طلا باز خطا رو نمیتوان رد داد! بنظر من حسن این حذف کننده رسیدن به اهداف بزرگتره اهدافی که با داشتن حفره بتوان دستور حفاری داد! وقتی یه هدف تصادفی بدون حفره زیر خاک مدفون شده چگونه میخواین متوجه نقطه دقیقش بشید؟ موفقیت با ردیاب بدون نقطه زن در گرو یافتن حفره و راه ورودیه!

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهران جان همه حرف من اینه که آنتن ها به طرف هدف با وزن بیشتر میره. با حذف کننده هم همینه.
وقتی که ردیاب رو مثلا برای وزن 10گرم تنظیم کنی و 2تا هدف 12و 20گرمی داشته باشی مصلما آنتن ها به سمت هدف 20گرمی میره و البته روی 12گرم هم قیچی میکنه ولی دیگه حذفش که نمیکنه. اینو دوستان و اساتید هم با روشی که استاد جاوید عزیز گفتن تایید کردن

پنج شنبه 15 آبان1393 - 8:59pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان در مورد حذف کننده فکر میکنم سوء تفاهم پیش اومده! چیزی که ردیاب 35 داره حذف کننده بر اساس وزن هدف هست. ربطی به خطای مغناطیس نداره. مکملی که دوستان ارائه دادن مربوط به حذف مغناطیس هست که باعث میشه تعداد زیادی از خطاهای مرتبط حذف بشن و سیستم کنترل وزن ردیاب 35 هم دقیق تر جواب بده. وجود هر دو نوع حذف کننده هست که به نتیجه بسیار خوبی منجر شده.

جمعه 15 آبان1393 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اقا حمید کامل درست فرمایش کردند
حذف کننده با امپلی فایر و موبایل خود فلز رو حذف نمیکنه ذرات و سفال خیس قدیمی که سالیان سال در زمین دفن هست رو حذف میکنه و وزن هم خیلی دقیق تر میشه به دست اورد

شنبه 16 آبان1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان اقا حمید کامل درست فرمایش کردند
حذف کننده با امپلی فایر و موبایل خود فلز رو حذف نمیکنه ذرات و سفال خیس قدیمی که سالیان سال در زمین دفن هست رو حذف میکنه و وزن هم خیلی دقیق تر میشه به دست اورد

خدا خیرت بده همه حرف منم همین بود

شنبه 17 آبان1393 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم
ردیابی در مناطق کوهستانی ک زمین شیبدار میباشد واگر به صورت یک مثلت قایم الزاویه فرض کنیم وبرای مثال هدف در بالای شیب و ما در پایین هستیم ردیابی به چه صورت میباشد و آیا آنتنها کانال هدف رو مشخص میکنند یا نه و تشخیص آن به چه صورت میباشد؟!

شنبه 17 آبان1393 - 9:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 552 , 553 , 554 , 555 , 556 , 557 , 558 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure