انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 5:41am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

سلام به همه دوستان
ما ردیابو در یک محل که یه تپه خاکی بود البته کوچک ولی جاش دارای نسخه میباشد و به خاطر اینکه به جاده نزدیکه هنوز سالم مونده
ردیاب در یک محل از به ابعاد 2.5*2.5 قیچی میشد و روی طلا و نقزه کار میکرد ولی آهن نه
به نظر شما ما کجارو بکنیم بهتره خمونجا که قیچی شده یا جای دیگری رو باید بکنیم
البته روی این تپه خاکی برق فشار قوی رد شده ولی ردیاب فقط یک جا کار میکرد
نکته:
خاک تپه با خاک منطقه فرق داره
یکم که حفاری کردیم به سنگهای زیادی رسیدیم
که خاک اون منطقه عاری از سنگه
محل حفاری 1.5 متر از محل ردیاب دوره چون ما ردیابو بعد حفاری زدیم
با تشکر

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

gerdash نوشته است:
سلام به همه دوستان
ما ردیابو در یک محل که یه تپه خاکی بود البته کوچک ولی جاش دارای نسخه میباشد و به خاطر اینکه به جاده نزدیکه هنوز سالم مونده
ردیاب در یک محل از به ابعاد 2.5*2.5 قیچی میشد و روی طلا و نقزه کار میکرد ولی آهن نه
به نظر شما ما کجارو بکنیم بهتره خمونجا که قیچی شده یا جای دیگری رو باید بکنیم
البته روی این تپه خاکی برق فشار قوی رد شده ولی ردیاب فقط یک جا کار میکرد
نکته:
خاک تپه با خاک منطقه فرق داره
یکم که حفاری کردیم به سنگهای زیادی رسیدیم
که خاک اون منطقه عاری از سنگه
محل حفاری 1.5 متر از محل ردیاب دوره چون ما ردیابو بعد حفاری زدیم
با تشکر

اطلاعاتت ناقصه برادر.وزن چقدر بوده مس نقره طلا هر کدوم به تنهایی چقدر زده حفره زدی یا نه تا چه میزان دبیلو میگرفت مگنت چی ؟عمق چقدر زده ؟کربن هم تست کردی؟ @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظر من برای ردیابی یک هدف با ارزش باید یک دستورالعمل کلی تعریف کرد که در حالت وجود بار با ارزش ردیاب چه فلزاتی همراه با عمق و حجم و حفره و عدد دبلیو باید بزنه تا حدودا به درستی هدف پی برد تا بچه ها با اون دستورالعمل پیش برن و هرکسی که نتیجه ردیابیش به این دستور العمل نزدیک باشه مبادرت به حفاری کنه و با اضافه کردن یافته های جدید این دستور العمل تکمیل تر خواهد شد دقیقا مثل یافتن فرکانس های کم خطا که دوستان زحمت کشیدند!

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کجایند مردان بی ادعا
یاد کانی و حمزه و جاوید بخیر

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﮐﻪ ﺗﺒﺴﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﭼﺎﻗﻮ ﺷﺪ
ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﭼﺎﻗﻮ ﺷﺪ
ﺧﻼﺻﻪ ﺷﻌﺮ ﻭ ﺗﺮﻧﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﭼﺎﻗﻮ ﺷﺪ
ﻭﻟﺶ ﮐﻨﯿﺪ ﻏﺰﻝ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﮐﻪ
ﺭﺩﯾﻒ ﻣﺼﺮﻉ ﺩﻭﻡ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﭼﺎﻗﻮ ﺷﺪ

جمعه 24 مهر1393 - 1:04am

arash99 نوشته است:
ممنون دوستان قابل به ذکره که اگه دوستمون بهرام جان مدار خودش رو همگانی کنه همه روشهای اصلی و تجربی خودم رو همگانی ميکنم البته اينها شرط و شروط نيست ها فقط اگه بهرام جان يه يا علی بگه با هم به خيلی جاها خواهيم رسيد

سلام ارش جان .داداش یه سئوال داشتم.تو پست اموزش صفحه قبل فرمودی به دومیله برنجی مثه 35نیازه.حالامیله ها رو خالی یا با دستگاه روشن بایداستفاده کرد.

جمعه 25 مهر1393 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لرستانی جان هم با مد void دستگاه روشن و هم خاموش و فقط با دوتا ميله برنجى خالى بدون دسته کار انجام ميشه بنده خودم بدون دستگاه با دوتا آنتن تلسکوپی استفاده ميکنم

جمعه 25 مهر1393 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا ارش عزیز . خدا رفتگان شما وهمه دوستان رو بیامرزه

جمعه 25 مهر1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش خان سلام
روشی رو که در ردیابی استفاده میکنی برای رد دادن فلزات سطحی چیست
منظورم این نیست که اول بگیریم بعد عمق گیری و بقیه کارا رو انجام بدیم ببینیم که سطحی هست منظورم اینه که آیا بر اساس تجربه راهی هست که همون اول کاری بکنیم که ردیاب به فلزات کمتر از نیم متر عمق واکنش نشون نده
سپاسگزارم

شنبه 25 مهر1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
لرستانی جان هم با مد void دستگاه روشن و هم خاموش و فقط با دوتا ميله برنجى خالى بدون دسته کار انجام ميشه بنده خودم بدون دستگاه با دوتا آنتن تلسکوپی استفاده ميکنم

سلام به همه ی دوستان عزیز!
از قرار داداش آرش گل ما با آنتن خوراکی کار میکردن ... چون این روش نزدیک به روش حفره یابی با آنتن خالی هست ... البته آنتن باید حتما تمام برنجی باشه و مهم هم نیست که دسته عایق داشته باشه ... میشه گفت وظیفه ی اصلی آنتن برنجی حفره یابی هست که اگر کسی در کار با اون دقت کنه به نکات بسیار جالبی میرسه که گاها دیدم استادانی رو که با دو تا سیم خالی برنجی و کمتر از 5 دقیقه حفره رو مشخص میکنن ...وقتی کار حفاری میشه آدم فک میکنه طرف زیر زمینو اسکن کرده و انگار داشته میدیده اون زیر چه خبره ... :-o
در پناه حق.

شنبه 26 مهر1393 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مجيد جان
بنده توی طول خدمت اپراتوری خودم برای حفره از ميله برنجی و برای تاييد کار جنس از همان روش استفاده ازميله برنجی و خوراک زير لبی و يکی دو روش خاص خودم استفاده ميکنم الانم دارم روی اپراتوری خاص يک ردياب ابداعی خودم کار ميکنم که نتايج قابل قبول و تعجب آوری حاصل شده به طوريکه قشنگ ميشه ارتفاع حفره ازکف خاک تا سقف حفره و ارتفاع شقف تا سطح خاک رو با دقت عالی مشخص کرد که جالبه و از حوادث فرو رفتن يک دفعه جلو گيری ميکنه
ياحق

شنبه 26 مهر1393 - 6:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 , 552 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure