انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 12:43pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام عمق حفره رو درست نميزنه البته حفره هايي كه دست نخورده ان و هوا داخلش نفوذ نكرده و نقطه دقيقم نميزنه من حدود 1 سال دارم رو تونلي بطول 1 كيلومتر و پهناي حدود 10 متر با اتاق هاي زير زميني ولي هنوز نتيجه درستي دريافت نكردم در ضمن عمق اين تونل كمترين قسمت 5 متر وبيشترين ان حدود 9 متره ولي من نتيجه خوبي نگرفتم و قصد خريد سيستم تصويري دارم من فك ميكنم چون حفره اي كه دارم كار ميكنم قدمتش بالاس با اين همه سردرگمي مواجه شدم ولي حفره هايي كه تا عمق 3 متر و هوا درش نفوذ كرده براحتي پيدا كرده

چهارشنبه 23 مهر1393 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعيد جان اگه قرار بر پيدا کردن حفره باشه بنده با دو عدد آنتن برنجی حتی پيچ و خم حفره رو برات در ميارم مثلا حفره ای باشه که به شکل موج سينوسی يا مربعى باشه يا مثلث يا هر شکل ديگه چند سال که خاک رديابی و حفاری رو خوردم اين کارها برام آب خوردنه اما نکته اصلی اينجاست که اگه کسی اومد و به غير از روشی که بنده جر خوردم تا بهش رسيدم بگه مثلا حفره زير خاک چه ارتفاعی از کف تا سقف حفره داره يه 405 از طرف من نوش جونش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اين رو گفتم چون وقتی اسم حفره مياد ميله ها ى خالی چاله پر شده رو هم حفره ميزنه وحتی لانه موش رو که به اندازه يک کاسه بيست سانتی باشه رو حفره زده و حتی بزرگتر از اون کاسه اما بيشترين اصل موفقيت هم زدن حفره درسته در ضمن اگه شکل دقيق حفره درست شناسايى بشه ميشه 90% متوجه درست بودن جا شد فقط يک روش رو بهتون ياد ميدم که دقيق متوجه حفره بشيد اينم عيدی من به شما که تا الان با اين روش موفقيت های زيادی داشتم که ورودی اتاق رو متوجه شدم که گاها پوچ بوده و گاها شاهد بيل و کلنگ پوسيده حفاران قبلی شدم
روش بنده برای شکل دقيق حفره از سطح::

چهارشنبه 23 مهر1393 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(روش دقيق کشف شکل دقيق حفره از سطح خاک)(arash99+arash05550)

در اين روش شما به دو عدد آنتن برنجی مثل آنتن 35 احتياج داريد ،شما متوجه يک حفره شديد که مثلا يک جا قيچی شد شما به آرامى به عقب بر گرديد به طوريکه آنتن ها از هم باز شوند و به سمت جلو نشانه بگيرند ،حالا دوباره به آرامی (خيلی آرام)به جلو برويد (اينکار برای پيدا کردن خط شروع برای ترسيم شکل دقيق حفره و خط ديواره حفره ميباشد) با جلو رفتن و رسيدن به ديواره حفره آنتن دست راست به جلو نشانه رفته و آنتن دست چپ به صورت 90درجه دست راست رو نشانه ميگيره ،خوب حالا زير مچ دست را به عنوان محل شروع علامت زده و به سمت راست بدن که آنتن چپ نشانه رفته به حالت بغل به بغل آرام راه ميريد اگه ديواره حفره تمام بشه در يک آن آنتن سمت راست به طرف راست که آنتن دست چپ نشانه رفته نشانه ميره و به همراه آنتن دست چپ به سمت دست چپ چرخش ميکنه ،،پس شما هم به سمت چپ چرخش کرده و پاها رو جفت کرده و دوباره زير دست راست رو علامت ميزنيد و دو نقطه رو به هم وصل و دوباره آنتن هارو بالا گرفته و مشاهده ميکنيد دوباره آنتن دست راست جلو را نشانه رفته و آنتن دست چپ به سمت درست راست نشانه روی و خط حرکت رو نشون ميده (آنتن چپ هر سمت رو نشانه رفت حکم حرکت داره) بنابراين با ادامه کار به شکل دقيق حفره ميرسيد ،،،اين فقط يکى از روشهای خاص 11سال يا بيشتر از تجارب و تلاشهای اپراتوری درست خودمه اگه خوب بود براى داداشم يک فاتحه بدرقه کنيد شايد باز کمک کردم
ياحق

چهارشنبه 23 مهر1393 - 9:56pm

arash99 نوشته است:

در اين روش شما به دو عدد آنتن برنجی مثل آنتن 35 احتياج داريد ،شما متوجه يک حفره شديد که مثلا يک جا قيچی شد شما به آرامى به عقب بر گرديد به طوريکه آنتن ها از هم باز شوند و به سمت جلو نشانه بگيرند ،حالا دوباره به آرامی (خيلی آرام)به جلو برويد (اينکار برای پيدا کردن خط شروع برای ترسيم شکل دقيق حفره و خط ديواره حفره ميباشد) با جلو رفتن و رسيدن به ديواره حفره آنتن دست راست به جلو نشانه رفته و آنتن دست چپ به صورت 90درجه دست راست رو نشانه ميگيره ،خوب حالا زير مچ دست را به عنوان محل شروع علامت زده و به سمت راست بدن که آنتن چپ نشانه رفته به حالت بغل به بغل آرام راه ميريد اگه ديواره حفره تمام بشه در يک آن آنتن سمت راست به طرف راست که آنتن دست چپ نشانه رفته نشانه ميره و به همراه آنتن دست چپ به سمت دست چپ چرخش ميکنه ،،پس شما هم به سمت چپ چرخش کرده و پاها رو جفت کرده و دوباره زير دست راست رو علامت ميزنيد و دو نقطه رو به هم وصل و دوباره آنتن هارو بالا گرفته و مشاهده ميکنيد دوباره آنتن دست راست جلو را نشانه رفته و آنتن دست چپ به سمت درست راست نشانه روی و خط حرکت رو نشون ميده (آنتن چپ هر سمت رو نشانه رفت حکم حرکت داره) بنابراين با ادامه کار به شکل دقيق حفره ميرسيد ،،،اين فقط يکى از روشهای خاص 11سال يا بيشتر از تجارب و تلاشهای اپراتوری درست خودمه اگه خوب بود براى داداشم يک فاتحه بدرقه کنيد شايد باز کمک کردم
ياحق

داش ارش صفای معرفت ومردونگیت.اگه روشت جوابم نده برا داداشت طلب مغفرت میکنم.

چهارشنبه 23 مهر1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش شک نکن من سيد دروغی ندارم واسه گفتن موهامو توی اين راه سفيد کردم

چهارشنبه 23 مهر1393 - 11:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash99 نوشته است:

ياحق

آرش جان مرسی از اینکه تجربیاتت رو در مورد حفره یابی بی هیچ چشم داشتی در اینجا قرار دادی
حفره یابی مسله خیلی مهمیه

پنج شنبه 23 مهر1393 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان روح برادرتان شاد .

دست گلتم درد نکنه ،خیلی مفید و سازنده.

راستی یه مدتیه دوستان قدیمی نمیان اینجا ،نکنه دسته جمعی جاییو زدن ! :-B :-B :-B :-BD

پنج شنبه 24 مهر1393 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kamal857 نوشته است:
آرش جان روح برادرتان شاد .

دست گلتم درد نکنه ،خیلی مفید و سازنده.

راستی یه مدتیه دوستان قدیمی نمیان اینجا ،نکنه دسته جمعی جاییو زدن ! :-B :-B :-B :-BD

استاد کانی که متاسفانه یکم مشکل مالی پیدا کردند که البته اونم به خاطر تلاش فراوان و شبانه روزی در جهت پیشرفت کار ماها بوده که کم هزینه ای هم نداره
استاد حمزه هم که انگار مشغول هستند که کم تشریف میارند که ایشالله موفق بشند و مشکل استاد کانی هم زود حل بشه که جاشون خیلی خالیه

پنج شنبه 24 مهر1393 - 12:34pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرش99 عزیز عالی بود دوست عزیز.
خدا اموات همه رو بیامرزه خصوصا برادر مرحوم شما رو. @};-
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 24 مهر1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون دوستان قابل به ذکره که اگه دوستمون بهرام جان مدار خودش رو همگانی کنه همه روشهای اصلی و تجربی خودم رو همگانی ميکنم البته اينها شرط و شروط نيست ها فقط اگه بهرام جان يه يا علی بگه با هم به خيلی جاها خواهيم رسيد

پنج شنبه 24 مهر1393 - 12:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 , 551 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure