انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 1:40pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

jafar نوشته است:
بم بم جان ظمن خسته نباشید و تشکر بابت تجربه‌ای که گذاشتی همونطوری که دوستان گفتن شما باید کل مطالب مربوط به ردیابی را اول بخونی و تست کنی . چون تازه وارد هستی خیلی از مطالبی که تو اپراتوری ردیاب هست بدردت میخوره. مطمئن باش اگه پشت کار داشته باشی موفق میشی . در ظمن مطالبی که آقا سعید گذاشته اند برا حذف خطا را هم مد نظر داشته باش .

ممنون جعفر جان . دیروز یه مقداری این اموزشهارو که توسط اساتید محترم ایجاد شده بود مطالعه کردم و فهمیدم برا رفتن به سر دفینه عجله داشتم حفره و منگنت اندازه نگرفته بودم . بازم ممنون @};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

شنبه 12 مهر1393 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
saeeed60h نوشته است:
تو تاپیک کامل توضیح دادم. تو فیلمها هم کامل گفتم. هر موجی که روی 35تنظیم هست رو نرم افزار همون موج به صورت سینوسی.

@};-

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

یکشنبه 13 مهر1393 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یه جایی را ردیاب 35 با اطمینان اینجور نشان میدهد ولی به نظر شما محل حفاری باید شماره 1 باشد یا 2؟؟؟؟؟چون کوه دارای شیب هست و حفاری هر دوجا کاملا از لحاظ سختی کار باهم متفاوت هستن دوستان کمکم کنید اشتباهی حفاری نکنم.پیشاپیش تشکر :D
پیوست:
سوال.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

سه شنبه 15 مهر1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bmbm نوشته است:
سلام دوستان یه جایی را ردیاب 35 با اطمینان اینجور نشان میدهد ولی به نظر شما محل حفاری باید شماره 1 باشد یا 2؟؟؟؟؟چون کوه دارای شیب هست و حفاری هر دوجا کاملا از لحاظ سختی کار باهم متفاوت هستن دوستان کمکم کنید اشتباهی حفاری نکنم.پیشاپیش تشکر :D
پیوست:
سوال.jpg

سلام. دوست عزیز اینجوری که کسی نمیتونه نظر بده. اولا شما باید بیشتر توضیح بدید در مورد تستتون. اینو هم در نظر داشته باشید با یکی دو ماه نمیشه ردیاب زن ماهری شد. اگه که میخوایید با اطمینان بیشتری کار کنید حذف کننده رو بسازید و با اون هم جاهایی رو که35میگیره رو تست کنید.

سه شنبه 15 مهر1393 - 1:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

شما خطا گرفتی و ذرات رو زدید که داخل سنگ ها بوده ، حالا سیلیس یا هر ذرات دیگه ، نظر بنده اینه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 16 مهر1393 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود خدمت دوستان ..اگه میشه قسمت توضیح در مورد حذف کننده را بزارید که منظور کدوم قسمته .وانگه آیا میتوانم خودم بسازم؟؟

پنج شنبه 16 مهر1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:
با درود خدمت دوستان ..اگه میشه قسمت توضیح در مورد حذف کننده را بزارید که منظور کدوم قسمته .وانگه آیا میتوانم خودم بسازم؟؟

سلام. این تاپیک رو کامل بخونید
. www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1860

پنج شنبه 17 مهر1393 - 7:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سپاس از شما سعید جان

جمعه 18 مهر1393 - 5:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا BMBM با یک عکس نمیشه به شما کمک کرد شما باید توضیح بدبد با چه فرکانس رهگیری و با چه فرکانسی نقطه کردید وزنتون حجم هدف عمق هدف مگنت و حفرو بگید تا اساتید و دوستان بتونن نظرشون رو بگن

شنبه 18 مهر1393 - 12:47am

سلام به همه دوستان عزیز...
بنده عضوه جدید هستم...
میخواستم ردیاب FPL-35 رو بگیرم،سوالاتی راجعبش داشتم،ممنون میشم اگه اساتید پاسخ بدن...

1.واسه حفره زدن کارکرد دستگاه چطوریه،چون بیشتر به دنباله غارو چاه هستم...

2.یه حفره ی 50*50 سانتی متر رو تا چه عمقی میزنه ؟

دوستان تجربیات خودتون به اشتراک بزارید تا دیگران هم بهره ببرند. با تشکر :x :x :x

چهارشنبه 23 مهر1393 - 4:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 , 550 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure