انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 3:40pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bmbm نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
سلام دوستان. امروز انتنها رو درست کردم. تو خونه تست کردم خوب بود.

تبریک . داداش این چه تاثیری داره؟

من زیاد با طرح قبلی مشکل نداشتم. ولی دوستان تاکید میکردن که ردیابی تو انتنهای جدید ضعیف شده. چون قسمت وزنه خودش به عنوان انتن حساب میشه و نیرویی خلاف جهت انتنها ایجاد میشه. حالا شما باید ببینی حرکت انتنها واسه شما چجوریه. البته باید یه مدت زیاد تمرین کنید.

چهارشنبه 9 مهر1393 - 9:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنونsaeeed60h عزیز واقعا خسته نباشی . اره حرکت انتن کند هست ولی استاد حمزه یا تهرانی بود فرمودند بعضا خیلی خطاها رو نمیگیره .ولی اینیکه شما فرمودی وزنه هم نقش انتن رو داشته باشه خیلی سخت میشه .حالا شما این رو تغییر دادی بهتر شد ؟واقعا چقدر تاثیر داره ؟ بعد جنس اون وزنه شما چیه از کجا میشه خرید ممنونم دوست عزیز

پنج شنبه 9 مهر1393 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
سلام ممنونsaeeed60h عزیز واقعا خسته نباشی . اره حرکت انتن کند هست ولی استاد حمزه یا تهرانی بود فرمودند بعضا خیلی خطاها رو نمیگیره .ولی اینیکه شما فرمودی وزنه هم نقش انتن رو داشته باشه خیلی سخت میشه .حالا شما این رو تغییر دادی بهتر شد ؟واقعا چقدر تاثیر داره ؟ بعد جنس اون وزنه شما چیه از کجا میشه خرید ممنونم دوست عزیز

سلام. ممنون. من بیشتر واسه اطمینان اینکار رو کردم. وگرنه حرکت انتنها واسه من خوب بود.
جنس قسمت وزنه از پلاستیک فشرده هست. دقیق نمیدونم از کجا میشه خرید چون تو خونه داشتم.

پنج شنبه 10 مهر1393 - 8:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

من دیروز تو یه قبرستان پر از نشان کاسه حکاکی شده رو یه کوه و تپه بزرگ بودم :) . اما متاسفانه بگم 99 درصدشو بردن :| من که ردیاب زدم رو طلا و نقره و برنز رو همه قبرهایی که حتی بارشون دراورده بودن قیچی میکرد . :-s حتی وزن هم گذاشته بودم رو 4 تن ولی یکیشو هم رد نمیکرد :-o ولی این که نشد اونایی که بارشو بردن باید معلوم بشه . من دوجارو 1.5 متر حفاری کردم هردوبه به سنگ قرمز رنگ رسیدن ولی دوباره ردیابی کردم ردیاب رو اون سنگ قیچی میشد نه رو جایی که کنده بودیم :-\

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

پنج شنبه 10 مهر1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من زیاد با طرح قبلی مشکل نداشتم. ولی دوستان تاکید میکردن که ردیابی تو انتنهای جدید ضعیف شده. چون قسمت وزنه خودش به عنوان انتن حساب میشه و نیرویی خلاف جهت انتنها ایجاد میشه. حالا شما باید ببینی حرکت انتنها واسه شما چجوریه. البته باید یه مدت زیاد تمرین کنید.

اقا حمید نظر شما در باره نظر افا سعید و چندتا از دوستان درباره انتن جدید چیه؟ ایا لزومی داره این تغییرات رو انجام بدیم؟ ب تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 10 مهر1393 - 4:56pm

bmbm نوشته است:
من دیروز تو یه قبرستان پر از نشان کاسه حکاکی شده رو یه کوه و تپه بزرگ بودم :) . اما متاسفانه بگم 99 درصدشو بردن :| من که ردیاب زدم رو طلا و نقره و برنز رو همه قبرهایی که حتی بارشون دراورده بودن قیچی میکرد . :-s حتی وزن هم گذاشته بودم رو 4 تن ولی یکیشو هم رد نمیکرد :-o ولی این که نشد اونایی که بارشو بردن باید معلوم بشه . من دوجارو 1.5 متر حفاری کردم هردوبه به سنگ قرمز رنگ رسیدن ولی دوباره ردیابی کردم ردیاب رو اون سنگ قیچی میشد نه رو جایی که کنده بودیم :-\

=)) =)) =)) =))
دوست من شما که به گفته خودتون بار زدید دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟
میبینم برگشتی سر اول خط پس لطف کن تمام صفحات رو بخون بعد برو انتن زنی. البته اینو بهت گفتم که دیگه بچه های گل این انجمن رو به تمسخر نگیری

پنج شنبه 10 مهر1393 - 10:26pm
مدیر کل
مدیر کل

بنیامین عزیز در مورد طرح این آنتن اون چیزی که من بنظرم میرسید به اقا مجتبی عرض کردم که پیاده کنن. لذا قسمت عقب هر چه کوتاهتر ولی ضخیم تر باشه بهتره. چون کوتاه بودنش باعث میشه خیلی کمتر حکم یک آنتن اضافی و مزاحم رو پیدا کنه ولی سنگینیش تعادل خوبی ایجاد میکنه. نظرات در مورد این آنتن هم فکر میکنم خیلی ضد و نقیض بوده! بخصوص کسانی که با طرح اولیه و استاندارد کار کردن و عادت دارن شاید با طرح جدید زیاد راحت نباشن. چون بهرحال هر سیستم آنتنی قلقهای خودش رو داره.

جمعه 10 مهر1393 - 12:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

reza_ab_87 نوشته است:
bmbm نوشته است:

=)) =)) =)) =))
دوست من شما که به گفته خودتون بار زدید دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟
میبینم برگشتی سر اول خط پس لطف کن تمام صفحات رو بخون بعد برو انتن زنی. البته اینو بهت گفتم که دیگه بچه های گل این انجمن رو به تمسخر نگیری

چشم . افرین حتما میرم از اول دوباره میخونم :) ولی هیچکس نظرش تمسخر نبود . این مشکل شماست که اینجور برداشت میکند .

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

جمعه 11 مهر1393 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
بم بم جان ظمن خسته نباشید و تشکر بابت تجربه‌ای که گذاشتی همونطوری که دوستان گفتن شما باید کل مطالب مربوط به ردیابی را اول بخونی و تست کنی . چون تازه وارد هستی خیلی از مطالبی که تو اپراتوری ردیاب هست بدردت میخوره. مطمئن باش اگه پشت کار داشته باشی موفق میشی . در ظمن مطالبی که آقا سعید گذاشته اند برا حذف خطا را هم مد نظر داشته باش .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 11 مهر1393 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بعد از چند ماه یک جایی رو که ١ سال پیش انتن زده بودم البته این بار تجربم بیشتر بود که نتایج همون نتایج ١ سال پیش بود قبل از ردیاب زدن ردیاب رو ٢٠ دقیق روشن گذاشتم رو فرکان١۶۵'٣ که وزنم شد ١٠٠ کیلو مگنت شد ۶٢ عمق هم از هر ۴ جهت هدف شد ١ مترو ٨٠ کربن ۴٠ گرم زد مس ٨٠ گرم فاین هم از ٢ بیشتر قیچی نکرد مونده یک تی ال بزنم ببینم نتیجه چی هست

جمعه 11 مهر1393 - 9:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 , 549 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure