انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:42am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 542 , 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا این ردیاب امروز رسید دستم اولش یه تست کوچولو کردم کلی اعصابم داغون شد ولی بعدش یکم مطالعه کردم و یکم درباره استفاده ازش خودم دوبارذه تست تو خونه عالی جواب داد حتی تفکیک هم عالی بود و عمق زنی هم یاد رفتیم. خواسیتم اینجا از همه کسانی که زحمت کشیدن برا این ردیاب از ساختش گرفته تا اموزش استفاده تشکر و قدردانی کنم. ممنونم. فردا هم میرم تو فضای ازاد تمرین ایشالله اونجا هم خوب جواب میده. یاشیاسین انجمن اوشاقلاری :ymhug:

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

دوشنبه 7 مهر1393 - 7:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا یون یه سوال
مثلا الان فرکانس تنظیم کردین رو گلد 1 و ردیابی میکنین اگر برین رو فرکانس های دیگر چقدر امکانش هست فرکانس های تولید شده رو گلد1 هنوز از بین نرفته باشن.به عبارت دیگر ایا فرکانسی که دستگاه تولید میکنه لحظه این یا چند دقیقه تو محل تداخل ایجاد میکنه؟ :-\ :-\ :-\

سه شنبه 7 مهر1393 - 12:52am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
bmbm جان مبارکه داداش
شما با اولین فرکانسی که شروع کردین باعث باردار شدن یونهای فلز مورد نظر شدین واسه همین از بین رفتن این یونهای فعال بستگی به مدت باردار کردن یون اولیه داره واسه همین باید بین فرکانسها متعارفا جند دقیقه ای دستگاه خاموش بشه و بعد فرکانس جدید اعمال بشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 8 مهر1393 - 8:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

bina نوشته است:
سلام دوستان
bmbm جان مبارکه داداش
شما با اولین فرکانسی که شروع کردین باعث باردار شدن یونهای فلز مورد نظر شدین واسه همین از بین رفتن این یونهای فعال بستگی به مدت باردار کردن یون اولیه داره واسه همین باید بین فرکانسها متعارفا جند دقیقه ای دستگاه خاموش بشه و بعد فرکانس جدید اعمال بشه.
یاحق

ممنونم استاد @};-
انگار باید خیلی تمرین کنم. امروز رفتم باغمون رو فرکانس طلا و نقره و برنز تقریبا هر دو متر یک بار قیچی میشد :(( ب خاطر همین وزن رو بالا بردم تا 4 تن هم رفتم #-o ولی بازم خیلی جاها قیچی میشد
اینم عرض کنم باغ پر از درخته و درخت گردوهای خیلی بزرگی داره احتمال دادم خطا از اونا باشه بازن نمیدنم همه ریشه ها یون طلا اونم تا 4 تن تولید میکنن؟؟؟؟!!!!! :-B

سه شنبه 8 مهر1393 - 12:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
saeeed60h نوشته است:
omidfullsystem نوشته است:
سلام به همه دوستان
ببخشید من ی مدت نبودم این جریان حذف کننده چیه اگه لینکشو برام بزارید منم مطالعه کنم ممنون میشم
یا حق

سلام.
viewtopic.php?f=13&t=1860

سلام سعید جان مرسی من این نرم افزار موبایلو دارم موجشو باید رو چه فرکانسی تنظیم کنیم

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

سه شنبه 8 مهر1393 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو تاپیک کامل توضیح دادم. تو فیلمها هم کامل گفتم. هر موجی که روی 35تنظیم هست رو نرم افزار همون موج به صورت سینوسی.

سه شنبه 8 مهر1393 - 7:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
برام جای تعجبه تقریبا" یه ماهی میشه اقا سعید زحمت کشیدن طرح موبایلی رو ارائه دادن و کلی هم اموزش چطور این همه کاربر تا حالا روی مکان اصلی تست و حفاری نکردن تا نتیجه مشخص بشه!!؟ من خودم مدار امپلی رو اماده کردم متاسفانه گوشیم اندروید نیستد ولی به زودی یه گوشی اندروید میگیرم و تست و حفاریو انجام می دهم.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 9 مهر1393 - 10:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
با درود
برام جای تعجبه تقریبا" یه ماهی میشه اقا سعید زحمت کشیدن طرح موبایلی رو ارائه دادن و کلی هم اموزش چطور این همه کاربر تا حالا روی مکان اصلی تست و حفاری نکردن تا نتیجه مشخص بشه!!؟ من خودم مدار امپلی رو اماده کردم متاسفانه گوشیم اندروید نیستد ولی به زودی یه گوشی اندروید میگیرم و تست و حفاریو انجام می دهم.

سلام
عرض کنم من مدار رو بردم تست کردم .نتیجه رو با اقا سعید در میون گذاشتم . انشا الله تستهای بیشتری انجام میدم و هر موقع در کار خوذم به نتیجه 100 درصدی در مورد کارایی یا عدم کارایی مدار رسیدم . به بقیه دوستان اطلاع میدم تا ایرادات ونقاط ضعف کار من یا مدار مشخص بشه

چهارشنبه 9 مهر1393 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان. امروز انتنها رو درست کردم. تو خونه تست کردم خوب بود.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 مهر1393 - 8:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
سلام دوستان. امروز انتنها رو درست کردم. تو خونه تست کردم خوب بود.

تبریک . داداش این چه تاثیری داره؟

چهارشنبه 9 مهر1393 - 9:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 542 , 543 , 544 , 545 , 546 , 547 , 548 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure