انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:27am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 541 , 542 , 543 , 544 , 545 , 546 , 547 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از راهنمایتون جناب ebi-gold
اساتید دیگر هم اگر نظرشون رو اعلام کنند ممنون میشم چون تو این محل با سنگ طرفیم و باید دستگاه برش ببریم و یک شب کار تموم بشه موقیعت نداره

جمعه 4 مهر1393 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من تازه با انجمن اشنا شدم یه ردیاب 35 هر خریداری کردم که بزودی به دستم میرسه :-J
انجمنو یه ساعتی گشتم این جواب سوالمو پیدا نکردم.مطمئنن همه میدونن جز من :-BD

اقا این ردیاب وقتی روشن و درحال کاوش با انتنها میشه اون جنس رو مثلا گلد1و گلد 2 و نقروه و مس و.... موقع کاوش بدون خاموش کردن دستگاه بدون فاصله تغیر داد به اون یکیا .((( تو یه منطقه همه جنسارو بدون فاصله زمانی تست کنیم ؟)))

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

شنبه 5 مهر1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
bmbm نوشته است:
سلام دوستان من تازه با انجمن اشنا شدم یه ردیاب 35 هر خریداری کردم که بزودی به دستم میرسه :-J

اقا این ردیاب وقتی روشن و درحال کاوش با انتنها میشه اون جنس رو مثلا گلد1و گلد 2 و نقروه و مس و.... موقع کاوش بدون خاموش کردن دستگاه بدون فاصله تغیر داد به اون یکیا .((( تو یه منطقه همه جنسارو بدون فاصله زمانی تست کنیم ؟)))

مبارک باشه دوست عزیز بهترین کار اینه که از اول با اصول جلو بری , خاموشی بین هر تعویض فرکانس را رعایت کن . این مساله خیلی مهم هست...سعی کن کل تایپیک را بخونی , و اگه مشکلی داشتی بعدا بپرسی , البته اگر دوست عزیزمان آقا کانی بزرگوار لطف کنن و تو تایپیک قفل شده ای که برا فرکانسا گذاشتهاند از شروع تا پایان ردیابی را شرح بدن که دوستان تازه وارد مثل شما و من مستقیم با انتن زنی آشنا بشیم خیلی بهتر از همه هست البته لطف آقا کانی همیشه شامل حال ما بچه‌های انجمن بوده.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 5 مهر1393 - 5:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
اساتید دیگر هم اگر نظرشون رو اعلام کنند ممنون میشم چون تو این محل با سنگ طرفیم و باید دستگاه برش ببریم و یک شب کار تموم بشه موقیعت نداره

سلام. سعی کنید با تعداد زیادی فرکانس طلا تست کنید. اگه یکی از فرکانسها با حذف کننده سینوسی اونجا رو نگرفت خطاست.

شنبه 5 مهر1393 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jafar نوشته است:
bmbm نوشته است:

مبارک باشه دوست عزیز بهترین کار اینه که از اول با اصول جلو بری , خاموشی بین هر تعویض فرکانس را رعایت کن . این مساله خیلی مهم هست...سعی کن کل تایپیک را بخونی , و اگه مشکلی داشتی بعدا بپرسی , البته اگر دوست عزیزمان آقا کانی بزرگوار لطف کنن و تو تایپیک قفل شده ای که برا فرکانسا گذاشتهاند از شروع تا پایان ردیابی را شرح بدن که دوستان تازه وارد مثل شما و من مستقیم با انتن زنی آشنا بشیم خیلی بهتر از همه هست البته لطف آقا کانی همیشه شامل حال ما بچه‌های انجمن بوده.

ممنونم داداش . ایشالله همیشه به طلا بزنی @};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

شنبه 5 مهر1393 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
arash.irani نوشته است:

سلام. سعی کنید با تعداد زیادی فرکانس طلا تست کنید. اگه یکی از فرکانسها با حذف کننده سینوسی اونجا رو نگرفت خطاست.

سلام سعید جان,چشم,اومدم شهر یه کیت آمپلی استریو با 2005 پیدا کردم 50 واتی دادم مونتاژ کننده ,چیزه دیگه ای هم نیاز به مونتاژ کننده بگم ؟باطریش 12 ولتی باشه؟

شنبه 5 مهر1393 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. بله 12ولت باشه. نه فقط خروجی پرابها رو از مثبت بگیر. درست کردی حتما تست کن که درست کار کنه. اگه درست کار نکنه دیگه رو هدف قیچی ندارید واگه اون زیر چند کیلو طلا داشته باشی هم قیچی نمیکنه.

شنبه 5 مهر1393 - 10:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت استاتید و دوستان محترم:دوستان یه فرانس جدید گرفتم برایه مفرغ گفتم شما رو بدون اطلاع نذارم تصاویر مفرغ هم انشالا بعد تستهایه مختلف میزارم سایت..مفرغ ۴۰۰گرم بیشترین حساسیت فرکانسی 1500.5تستا کامل شد بیشتر توضیح میدم موفق باشید

یکشنبه 6 مهر1393 - 2:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام به همه دوستان
ببخشید من ی مدت نبودم این جریان حذف کننده چیه اگه لینکشو برام بزارید منم مطالعه کنم ممنون میشم
یا حق

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

omidfullsystem نوشته است:
سلام به همه دوستان
ببخشید من ی مدت نبودم این جریان حذف کننده چیه اگه لینکشو برام بزارید منم مطالعه کنم ممنون میشم
یا حق

سلام.
www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1860

دوشنبه 7 مهر1393 - 11:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 541 , 542 , 543 , 544 , 545 , 546 , 547 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure